Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Liechten Stein

+4
Belinda Kuran
Trafalgar Law
Roy Mustang
Liechten Stein
8 posters
YazarMesaj
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Nereden : Deutschland
İş/Hobiler : Jäger
Lakap : Stein,Lie,Lieche(genellikle Liechten'in söylenişi zor olduğu için herkes Lieche der)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/Avcı
Güç/Silah: Vücudundan demirden kollar çıkarabilmek.Onlara kılıç şekli verebilir ancak bu gücün eksisi silah vücudundan çıktığı için derisindeki hasarlardır.
Karakter Adı: Liechten Stein

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 6:23 pm

Ad: Liechten Stein
Sınıf: İnsan olduğu düşünülüyor
Köken:Alman
Eş/Sevgili: Yok
Statü:Avcı

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Özellikler:
Siyah orta boyda saçları ve menekşe rengi gözleri vardır.Çok nadiren savaşırken bir kuklaya dönüştüğünde gözleri kırmızılaşır.Teni bir vampir kadar beyaz ve soğuktur.Orta bir boya sahip ve zayıf birisidir.

Kişisel Özellikler:
Erkek gibi birisidir.Erkekler onun sadece silah arkadaşı olabilecek düzeydedir.Bir erkek için silah arkadaşlığından başka birşey düşünemez.Bazen kendisinin erkek olmasının daha iyi olacağını düşünür.O sessiz ve cool birisidir.Eğer birisi onu gülümsetmeyi başarabilirse o kişi ya çok iyi biri yada çok komik birisi olmalıdır.Lie(kısalttım çok uzun isim xD)bazen çok anaç duygular besleyen birisidir.Arkadaşlarından biri bir işi beceremiyorsa hemen onun yanına giderek ona doğrusunu yapmayı gösterir.O bir nevi yavrularına yüzmeyi öğreten bir ördek gibidir.O okuldaki çoğu kişiden farklıdır.Ölmekten korkmaz ve hiçbir şeyden korkmaz.O ölüme kendi elleriyle gidebilecek birisidir.Onu diğerlerinden ayıran bir özellik ise görünümü ve giyinişidir.Çok asi ve birazda korkunç bir görünümü vardır.Okul kıyafetinin gömleği bile eteğinin dışına çıkmıştır.Kravatında birçok metal kancalı iğneler takılıdır.Sol kulağında fazla olmak üzere birden fazla küpesi vardır.Ona okulun birşey söylememesinin nedeni onun avcılar birliği tarafından özel olarak yollanmış olmasıdır.Ancak bu olmasa bile o Cross'un sevdiği öğrencilerinden birisi Very Happy

Temsili Resim:
Spoiler:

AİLESİ ve YAŞAMI

Öz Geçmişi:
Yıl bilinmiyor...Hava karanlık ve ürkütücü derecede soğuk.Koskoca ormanın ortasında dumanı tüten ufak bir kulube ve içinde en fazla 25'inde gösteren genç bir kadın.Ateşin başında yemek yapmak için kendini zorluyor ancak karnı burnunda.En fazla ama en fazla doğuma bir haftası kalmış gibi.Yemekleri mutlulukla masaya yerleştikten sonra aniden fenalaşıyor ve kendini yatağa zorla götürüyor.Şimdi doğuracak olduğunu bilse bile kocasını beklemek istiyor.Kocası orada değil gibi.Kadın çok zorlanarak tek başına,hiçbir yardımı olmadan çocuğu doğuruyor.Çocuk yatakta kanlar içerisinde ve anne çoktan ölmüş.Dışarıda kar boyu 1 metreyi bulmaktta.Yaklaşık 2 saat sonra eve genç bir adam giriyor.Yemekleri göz gezdiriyor ve karısını göremediği için odasına giriyor.Kadın yatakta gözleri açık halde yatmakta."Ben geldim Lena" diyor sevgi ve mutlulukla.Kadından tek bir ses bile çıkmamakta.Adam yaklaştıkça yatağın kanlar içerisinde olduğunu ve karısının nefes almadığı farkediyor.Yatağın ucunda hiç sesini çıkarmadan gözlerini dikmiş kendine bakan kanlar içerisindeki çocuğa bakıyor.Karısının öldüğüne bile üzülemeden çocuğu sıkıca kapıyor ve karısının kaynattığı sıcak suya kar ekleyerek ılıştırıyor ve çocuğu yıkıyor.Çocuğun teni buz gibi olmasına rağmen ağlamamış ve sanki onun geleceğini bilirmişçesine onu beklemiş gibi...Çocuk kısa bir süre sonra ısınarak uyumaya başlıyor.Adam ormanın ortasında olduğu için karısını çok üzülerek ertesi gün evin yakınındaki bir dağa gömüyor.İşte o zaman doğan kızının bir avcı olarak bu duruma gelmemesi için onu erkek gibi yetiştirmeye yemin ediyor.Onun annesine benzemesini istemese bile kızı ister istemez görüntü olarak ona benziyor.İşte o kız çocuğu benim.O zamandan beri bu şekildeyim.Ağlayamıyor,gülemiyor ve üzülemiyorum.Ben doğduğumda annem ölmüş ve babamda hayatı hakkında büyük bir karar almıştı.Evet...Belkide bu benim için çok iyi oldu.Ancak annem gibi olmayı isterdim.Gülüp ağlayabilmek,bir kız gibi birisine aşık olmak...Ancak bu asla olmayacak.Her erkek benim için bir silah arkadaşı.Bunu hiçbirşey değiştiremez.Babam benim için sadece bir iş arkadaşı ve yoldaş.Beni en iyi arkadaşları gören takım arkadaşlarımda benim için aynı.Ancak bilemiyorum...Ben sonsuza dek böyle kalacağım ve babamın o gün ettiği yemindeki gibi birisi olacağım.Yoksa onun yeminini bozmuş olurum.Ben lanetlenmiş bir yeminle doğan,lanetlenmiş bir çocuğum.Bu laneti kimse bozamayacak.Bunu biliyorum.

Sevdikleri:
~Yalnızlık
~Görevlerini yerine getirebilmek
~Babasının istediği gibi biri olabilmek

Sevmedikleri:
Ψ Görevini yerine getirememek
Ψ Arkadaşlarının öldüğünü görmek
Ψ Bir erkeğin ona farklı bir bakış açısıyla yaklaşması

~ İlişki Türleri ~

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]

[Suç Ortakları]

[Yakın]
Liechten Stein 20205782
Trafalgar Law
Bilemiyorum...O da benim gibi serseri tipli biri.Bu yüzden kendimi ona bu akademideki çoğu kişiden yakın hissediyorum.Onunda çoğu insan arasında dışlanmanın ne demek olduğunu bildiğini düşünüyorum.Çok garip biri...Duyguları çabuk değişebiliyor olmalı.Benim aksime o çok umursamaz birisi.Keşke bende umursamaz olabilsem
[Değer Verdiklerim]

[Kanımın Isınık Oldukları ]
Liechten Stein Roy03
Roy Mustang
Ciddi gibi görünen ancak ciddilikten nasibini almamış birisi...Ne diyebilirim..Avcı olduğunu düşünüyor ancak daha çok güçlü değil.Yakında güçlenebileceğine eminim.İyi birisi olmalı.Çok konuşmadım ancak hareketleri...Özellikle kızların yanındaki hareketleri dikkatimi çekmiyor değil...
Liechten Stein BESTANIME%2Bchi002
Belinda Yuuki Kuran
Garip bir kız...Benim tamamen aksime sevimli ve sevimli düşünceleri olan birisi.Çok sevimlilikten yok olacak gibi Very Happy Onun yanaklarından sıkmamak için kendimi zor tutuyorum.Benim olamadığım ve belkide olamayacağım gibi birisi.Onu kıskanıyorum.Gülebilmek...Onun için gerçekten güzel olmalı
[Sıradan ]

[Göz Aşinalığı Olanlar]

[Tanıdık]
Liechten Stein Amarylis-vk13
Ruka Souen
Çok fazla konuşmuşluğum yok.Onu sadece akademiyi izlerken ve kontrol ederken gördüm.Akademide çok geziyor ve bir vampir.Ve bir safkanla beraber...Bu yüzden belki onu biraz daha kontrol etmeliyim.Ancak bunu kim umursar ki.Bu özel hayat bu yüzden onlara karışmıyorum.Belki konuşursak dost olabiliriz.

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]

[İşe yaramazlar]

[Rakipler]

[Hoşlanmadığım]

[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]

[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]
Liechten Stein Bleach4d5
Senketsu
You're my bad boy Very Happy...Evet biraz garip biri bunu inkar etmiyorum ancak bana çok benzediğini biliyorum.Asi...Hiç ciddi biri değil.Benim tersime çok cıvık birisi olabiliyor.İşte onun bu yönünü seviyorum.Beni güldürmeyi ve eğlendirmeyi başarabilen tek insan.Görünümü de benim tarzım...O tam benim için yaratılmış birisi.Bazen kavga etsekte o da işin tadı tuzu oluyor.Onsuz eğlenmek benim için imkansız.Kalbime sahip olabilecek tek insan Sen-Chan.Onun sayesinde duygularımı geri kazandım ve şimdi hepsi onun
[Gözümün kaldıkları]

[Eski]

[Kullandıklarım]

[Karşılıklı]

[Arzuladığım]

Gücü/Silahı
Vücudundan demirden kollar çıkarabilmek.Onlara kılıç şekli verebilir ancak bu gücün eksisi silah vücudundan çıktığı için derisindeki hasarlardır.

İkonlar:Liechten Stein Rukia_iconLiechten Stein Rukia-11Liechten Stein Rukia-content-1Liechten Stein Bleach37-1Liechten Stein ThrukiaLiechten Stein Amethystia_bleach5Liechten Stein Hisana1Liechten Stein RukiablueLiechten Stein Rukia12412Liechten Stein Forgive4Liechten Stein PrincessforadayLiechten Stein RukiablushLiechten Stein Rukia325yLiechten Stein 5xkkflLiechten Stein Rukia-2Liechten Stein 28w01nnLiechten Stein Rukia6Liechten Stein 2pos5s4Liechten Stein Rukia_manga_colorworkLiechten Stein Cc68fbdcac41c0_fullLiechten Stein 72d4auLiechten Stein 25ap26sLiechten Stein 2ltrqwyLiechten Stein RukiahappyLiechten Stein 245m4v5Liechten Stein Spk9hkLiechten Stein Ichirukimyheart1Liechten Stein RukiaknowsLiechten Stein RukiallpounditoutLiechten Stein Bleach16-by-ceres_wishLiechten Stein 33lmvdcLiechten Stein M8l921Liechten Stein 2cql8quLiechten Stein B01Liechten Stein B02Liechten Stein 9s4co3Liechten Stein 2i6l0dyLiechten Stein 11s379iLiechten Stein Bdps2uLiechten Stein LyxskLiechten Stein Bleach138Liechten Stein HeyLiechten Stein Rukiaface3Liechten Stein Rukiaface2Liechten Stein Rukiaface
Liechten Stein Hey_2Liechten Stein 000kge1xLiechten Stein 000kk2apLiechten Stein RukiamusicLiechten Stein RukiasaddenLiechten Stein MkjuLiechten Stein MjkLiechten Stein HnfhLiechten Stein Df

[b]

En son Liechten Stein tarafından Perş. Ara. 17, 2009 2:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Roy Mustang
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Roy Mustang

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/Öğrenci
Güç/Silah: Dürbün Gözler/M4A1
Karakter Adı: Roy Mustang

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 6:34 pm

Ekleme siftahını ben yapıyım ekle beni xD
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Lakap : Stein,Lie,Lieche(genellikle Liechten'in söylenişi zor olduğu için herkes Lieche der)

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Vücudundan demirden kollar çıkarabilmek.Onlara kılıç şekli verebilir ancak bu gücün eksisi silah vücudundan çıktığı için derisindeki hasarlardır.

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:16 pm

Ekledim Very Happy
Trafalgar Law
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Trafalgar Law

Nereden : Kyoto/Japonya
Lakap : Shiroi Hanta/White Hunter/Beyaz Avcı

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Duman Gücü / Nodachi
Karakter Adı: Trafalgar Law

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:19 pm

Ekle istersen...

Liechten Stein 20205782
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Öğrenci Sayfası

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:25 pm

Eklendinn yerini bğenmezsen söle Wink
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Nereden : Vincent'ın kollarının arasından..
İş/Hobiler : Part-time piyanist
Lakap : Pureblood Princess

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Safkan Avcı
Güç/Silah: Artemis
Karakter Adı: Belinda Yuuki Kuran

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:35 pm

ekle lie-chan ^^

ama bir avatarım yok maalesef Very Happy
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Öğrenci Sayfası

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:42 pm

Yalancıııı xD bn buldum ya Very Happy ekledim
Trafalgar Law
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Trafalgar Law

Nereden : Kyoto/Japonya
Lakap : Shiroi Hanta/White Hunter/Beyaz Avcı

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Duman Gücü / Nodachi
Karakter Adı: Trafalgar Law

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:48 pm

Liechten Stein demiş ki:
Eklendinn yerini bğenmezsen söle Wink

Yerim güzelmiş sağol, tam benim karakteri tarif etmişsin ayrıca Cool
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Öğrenci Sayfası

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:48 pm

Bilmeden yazdım ciddn xD
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Nereden : Vincent'ın kollarının arasından..
İş/Hobiler : Part-time piyanist
Lakap : Pureblood Princess

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Safkan Avcı
Güç/Silah: Artemis
Karakter Adı: Belinda Yuuki Kuran

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 8:16 pm

yanaklarımı istediğin her an sıkabilirsin lie-chan XD
Senketsu
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Senketsu

Nereden : Evden hanımefendi!
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Sen-Chii(sadece Liechen :D)normalde herkes Senketsu der...

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan
Güç/Silah: Gölgeleri Kontrol Etme
Karakter Adı: Senketsu

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 9:02 pm

ben sıkarım sonra Very Happy
Ψ Bir erkeğin ona farklı bir bakış açısıyla yaklaşması(hangi bakış açısı kaç derece?)(kaç derece? sorusu iğrenç bir espriydi alınmayın.)
Liechten Stein Bleach-219-hisagi-ftw-150x150
Ekle istersen...
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Nereden : Griler ülkesinden...
Lakap : Luca, Roka :)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Soylu Vampir
Güç/Silah: Zihin Kontrolü/ Lightning adlı kılıç...
Karakter Adı: Ruka Souen

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 9:27 pm

İstediğin yere ekleyebilirsin.. =)
Rin Cross
Gardiyan & Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Rin Cross

Nereden : Cross Academy
İş/Hobiler : Gardiyan
Lakap : Ririn,Len(çünkü lene çok benzer)

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Sesi ile neredeyse herşeyi yapabilir.
Karakter Adı: Rin Cross

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 11:13 pm

Wuhhaaaa senketsu-chaaaan xD
http://crossacademy.vampire-legend.com
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Öğrenci Sayfası

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 2:54 pm

Hepiniz eklendiniz Very Happy Senketsu-Chii xD
A. Naila Fang
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
A. Naila Fang

Nereden : Antartika...
İş/Hobiler : Avcı
Lakap : Alex, Fang

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/ Avcı
Güç/Silah: Büyü/ Elaking isimli çift taraflı mızrak
Karakter Adı: Alexis Naila Fang [Oerba Yun Fang]

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 3:57 pm

Şu Akatsukili iconu nereden bulduysan bravo açıkçası... Razz Umarım siteye bir tane de Akatsuki gelmez... Very Happy Bu karakteri de istediğin yere ekleyebilirsin... =)
Rin Cross
Rin Cross

Nereden : Cross Academy
İş/Hobiler : Gardiyan
Lakap : Ririn,Len(çünkü lene çok benzer)

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Sesi ile neredeyse herşeyi yapabilir.
Karakter Adı: Rin Cross

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 3:58 pm

Eklerim ama anca şu ft rpgyi bitirince xD
http://crossacademy.vampire-legend.com

Liechten Stein
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liechten Stein