Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Liechten Stein

2 posters
YazarMesaj
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Nereden : Deutschland
İş/Hobiler : Jäger
Lakap : Stein,Lie,Lieche(genellikle Liechten'in söylenişi zor olduğu için herkes Lieche der)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/Avcı
Güç/Silah: Vücudundan demirden kollar çıkarabilmek.Onlara kılıç şekli verebilir ancak bu gücün eksisi silah vücudundan çıktığı için derisindeki hasarlardır.
Karakter Adı: Liechten Stein

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 5:30 pm

Ad-Soyad:Liechten Stein

Statü: İnsan olduğu düşünülüyor

Köken:Alman

Meslek:Avcılar birliği tarafından Cross Academy'sinde olan olayları incelemek ve onlara yardımcı olmak için gönderilmiş bir avcı/öğrenci

Temsili Resim:Liechten Stein C057

Fiziksel Özellikler:Rsimde gayet açık Very Happy

Kişisel Özellikler:Erkek gibi birisidir.Erkekler onun sadece silah arkadaşı olabilecek düzeydedir.Bir erkek için silah arkadaşlığından başka birşey düşünemez.Bazen kendisinin erkek olmasının daha iyi olacağını düşünür.O sessiz ve cool birisidir.Çok nadir güler.Mutsuz gibi görünsede yanlızlık ona iyi gelmektedir.İnsanların olduğu ortamları pek sevmez.Neredeyse 6-7 yıldan beri Avcı olduğu için duygularını yitirmiş gibidir.Konuşması bile düz ve duygusuzdur.Çok nadir olarak gülmeye çalışır.Ancak gülümsemesi acıdan ölmek üzere olan korkunç bir palyaçonun gülümsemesi kadar korkunçtur.Kimse için iyi veya kötü yargılaması yapmaz.Ancak ilk defa gördüğü birine içinden sıfatlandırmalar yapar.Mesela ilk defa gördüğü güzel bir kıza "Kesinlikle erkeklere asılıyor.Ailesinin şımartılmış 12 yaşındaki küçük kızı ve aslında arkadaşlarının yardımıyla okulu geçebiliyor" gibi fikirler yürütebilir.Aslında gerçekçi düşündüğü için söylediklerinin çoğusu doğru çıkar.Savaşırken amacı için herşeyi yapar."Makyavelizm" taraftarı birisidir."Amaca giden yolda herşey mübahtır." düşüncesini güden birisidir.Bu yüzden şu ana kadar gittiği görevlerde çoğu arkadaşı ölmüş ancak o hiçbirine yardım etmeden görevini bitirmiş ve şehre başarıyla dönmüştür.Görevini tamamlamak için katliam çıkarmak,gerekirse ülkeleri yok etmek,adının kötü anılması bile onun için birşey değiştirmez.Önemli olan kendi "insanların" huzurudur.Kolunu kaybedecek olsa,hatta canını kaybedecek olsa bile bunu bile bile o savaşa girer ve ölüsüyle bile o savaşı yenmeye bakar.O aslında fedakar birisidir.Daha önce birçok savaşta yarı ölü halde savaştığı görülmüştür.Çoğu vampir onun yapabileceklerinden korkar çünkü karşıdan kılıç darbesi alarak onu yenecek olsa bile o kılıcın üstüne giderek adamın kafasını kesebielcek kadar deli birisidir.Gözü döndüğünde kimseyi tanımaz.Daha önce birçok şehirde vampir katliamı çıkarmış ve bçoğu kişi onu lanetlerle anar.Birkaç kere kendini öldürmeye kalkmış ancak ne kadar güçlü bir silah olduğunu düşününce bundan vazgeçerek insanlara yardım etmeye devam etmiştir.Gördüğü manzaralar,kanlar içerisindeki evler ve yokolmuş aileler gece yattığında bile onun gözünün önüne gelmektedir.En korktuğu şeylerden birisi öldürdüğü kişilerin ailelerinin gözlerine bakmaktır.

Öz Geçmiş:Yıl bilinmiyor...Hava karanlık ve ürkütücü derecede soğuk.Koskoca ormanın ortasında dumanı tüten ufak bir kulube ve içinde en fazla 25'inde gösteren genç bir kadın.Ateşin başında yemek yapmak için kendini zorluyor ancak karnı burnunda.En fazla ama en fazla doğuma bir haftası kalmış gibi.Yemekleri mutlulukla masaya yerleştikten sonra aniden fenalaşıyor ve kendini yatağa zorla götürüyor.Şimdi doğuracak olduğunu bilse bile kocasını beklemek istiyor.Kocası orada değil gibi.Kadın çok zorlanarak tek başına,hiçbir yardımı olmadan çocuğu doğuruyor.Çocuk yatakta kanlar içerisinde ve anne çoktan ölmüş.Dışarıda kar boyu 1 metreyi bulmaktta.Yaklaşık 2 saat sonra eve genç bir adam giriyor.Yemekleri göz gezdiriyor ve karısını göremediği için odasına giriyor.Kadın yatakta gözleri açık halde yatmakta."Ben geldim Lena" diyor sevgi ve mutlulukla.Kadından tek bir ses bile çıkmamakta.Adam yaklaştıkça yatağın kanlar içerisinde olduğunu ve karısının nefes almadığı farkediyor.Yatağın ucunda hiç sesini çıkarmadan gözlerini dikmiş kendine bakan kanlar içerisindeki çocuğa bakıyor.Karısının öldüğüne bile üzülemeden çocuğu sıkıca kapıyor ve karısının kaynattığı sıcak suya kar ekleyerek ılıştırıyor ve çocuğu yıkıyor.Çocuğun teni buz gibi olmasına rağmen ağlamamış ve sanki onun geleceğini bilirmişçesine onu beklemiş gibi...Çocuk kısa bir süre sonra ısınarak uyumaya başlıyor.Adam ormanın ortasında olduğu için karısını çok üzülerek ertesi gün evin yakınındaki bir dağa gömüyor.İşte o zaman doğan kızının bir avcı olarak bu duruma gelmemesi için onu erkek gibi yetiştirmeye yemin ediyor.Onun annesine benzemesini istemese bile kızı ister istemez görüntü olarak ona benziyor.İşte o kız çocuğu benim.O zamandan beri bu şekildeyim.Ağlayamıyor,gülemiyor ve üzülemiyorum.Ben doğduğumda annem ölmüş ve babamda hayatı hakkında büyük bir karar almıştı.Evet...Belkide bu benim için çok iyi oldu.Ancak annem gibi olmayı isterdim.Gülüp ağlayabilmek,bir kız gibi birisine aşık olmak...Ancak bu asla olmayacak.Her erkek benim için bir silah arkadaşı.Bunu hiçbirşey değiştiremez.Babam benim için sadece bir iş arkadaşı ve yoldaş.Beni en iyi arkadaşları gören takım arkadaşlarımda benim için aynı.Ancak bilemiyorum...Ben sonsuza dek böyle kalacağım ve babamın o gün ettiği yemindeki gibi birisi olacağım.Yoksa onun yeminini bozmuş olurum.Ben lanetlenmiş bir yeminle doğan,lanetlenmiş bir çocuğum.Bu laneti kimse bozamayacak.Bunu biliyorum.

Gücü:Vücudundan demirden kollar çıkarabilmek.Onlara kılıç şekli verebilir ancak bu gücün eksisi silah vücudundan çıktığı için derisindeki hasarlardır.

Silahı:Demirden kollar

Sevdikleri:
~Yalnızlık
~Görevlerini yerine getirebilmek
~Babasının istediği gibi biri olabilmek

Sevmedikleri:
Ψ Görevini yerine getirememek
Ψ Arkadaşlarının öldüğünü görmek
Ψ Bir erkeğin ona farklı bir bakış açısıyla yaklaşması
Rin Cross
Gardiyan & Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gardiyan & Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Rin Cross

Nereden : Cross Academy
İş/Hobiler : Gardiyan
Lakap : Ririn,Len(çünkü lene çok benzer)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan
Güç/Silah: Sesi ile neredeyse herşeyi yapabilir.
Karakter Adı: Rin Cross

Liechten Stein Empty
MesajKonu: Geri: Liechten Stein   Liechten Stein Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 5:31 pm

Onaylandı
http://crossacademy.vampire-legend.com

Liechten Stein
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liechten Stein