Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serin Bir Huzur...

2 posters
YazarMesaj
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Nereden : Griler ülkesinden...
Lakap : Luca, Roka :)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Soylu Vampir
Güç/Silah: Zihin Kontrolü/ Lightning adlı kılıç...
Karakter Adı: Ruka Souen

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:21 pm

Avlunun pürüzsüz mermerinde yankılanan ayak sesleri sevgilisinin yanındayken Ruka'ya mutluluğun ayak sesleri gibi geliyordu bir şekilde. Derslerin olmadığı huzur dolu bu geceyi akademi çevresinde bir turla geçirmek istemişlerdi ikisi de... Etrafa çoktan yayılmış buram buram sessizlik, huzurun en güzel belirtisi olmalıydı onlar için... Gecenin masum ay ışığı da onlara huzuru yansıtmakta az başarılı sayılmazdı hem de.

Belini nazikçe örten siyah renkli kaşmir paltosuna biraz daha sıkı sarındı hemen. İçinin bir an da olsa ürpermesini engelleyememişti. Aniden gelen rüzgar karamel rengi saçlarını dağıtırken içine de işleyen bir soğuk bırakmıştı arkasında. Neyseki her şeyiyle beraber rüzgarı da dengesizdi buranın, birkaç saniye sonra yeniden durgun bir sessizliğe bırakmıştı.

Saçlarını dağıtan rüzgarın kafasındaki geniş bereyi yamulttuğunu fark edememişti henüz. Bir daha rüzgarın esmesi durumunda ardından kilometrelerce koşturması gerekecekti belki de, ama şimdi bundan habersiz olmanın rahatlığını yaşıyordu. Uzun siyah topuklu çizmelerinden çıkan tıkırtı sesi biraz daha yavaşladı... Mükemmel ama uzun bir yürüyüş yapmışlardı, artık biraz da avlu kenarındaki geniş banklarda oturup dinlenmek istiyordu. Hem böylece uzun ve nadir bozulan sessizliklerini güzel bir sohbetle tatlandırabilirlerdi belki de...

"Oturmamızda bir sakınca var mı Kuroda-kun?"

Doğal bir tatlıklıkla çıkan sesi kısık ama beklenti dolu olmuştu istemeden. Bu soruyu hafif bir yüz kızarıklığı izledi, onunla yürümekten keyif almadı gibi bir sonuç çıkarmamasını diliyordu şimdi içinden. Sol kolunu nazikçe sevgilisinin kolunun altından geçirirken oturmak istediği banka doğru yönlendirmişti vücudunu.

Huzur kokan bu gecede pek çok şeyi düşünme fırsatını yakalamıştı Ruka bir yandan da. Güzel düşüncelerdi bunlar, uzun zamandır hissetmediğini bildiği umut kokan düşünceler... Kuroda ile birlikte oldukları zamandan beri uzun bir süredir hissetmediğini bildiği umutları yeniden içinde yaşamaya başlamıştı, hem de daha kesin bir biçimde. Onun sayesinde uzun yıllar hüzünle bakan kahverengi gözleri artık anlayış ve mutlulukla bakmaya başlamıştı dünyaya. Şimdi tek isteği ise yeniden o hüzünlü zamanlarına geri dönmemekti. Kuroda'yla ayrılmadığı sürece bunun olacağını da hiç sanmıyordu...

En son Ruka Souen tarafından Salı Ara. 15, 2009 10:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: A Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Kan ile çizdiği her şey gerçeğe dönüşebiliyor.
Karakter Adı: Kuroda Shin

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:22 pm

Adımlarını yavaşça atarken bu sessizliği delmek için açılacak konu düşünüyordu. Ne var ki onun sessizliği bile ayrı bir tat, ayrı bir mutluluk sebebiydi. Hemen yanında oluşunu bilmek, evet, işte geceye mutlak huzuru bu katıyordu. Gözleri gecenin karanlığında mor tonuna daha bir koyuluk katıyor, ayın parıltılarının vuruşuyla adeta içine yıldız düştüğü hissi veriyordu. Kısık gözleri önünde duran gizemle karanlıkta içindekileri saklamış mekan manzarasını süzüyordu. Tam dudaklarını aralanmaya yeltenmiş, sıradan olsa dahi bir konuşma başlatacakken duyduğu ipeğin dokunuşu gibi onu kanatlandıran kısık sesle kafasını çevirdi.

"Elbette biliyorsun ki, seninle birlikte yapacağım her şeye evet derim." dedi kalbine can veren kişinin gözlerine bakarak. Kıvrılan dudaklarıyla yanaklarında iki iz oluşmuştu. Ona en güzel ve en içten gülümsemelerinden birini armağan ediyordu. Ne kadar çabalarsa çabalasın Ruka'ya layık olacak bir gülümseme oluşturacağını düşünmüyordu. Çünkü o kusursuza layıktı ve Shin'de kusursuz değildi. Ruka'nın koluna girişiyle kolunu minik bir açıyla büktü. Burnuna gelen o enfes kokuyu içine çekti. Onun her şeyine karşı duyduğu hayranlığı hipnoza çevirebilir, o isterse ölüm ile kesilmiş bir uçuruma son adımı bile atardı.

Banka adımlarına uygun bir şekilde yavaşça otururken kafasını fark edilmezi zor bir azlıkla önüne eğmiş Ruka'nın onu cennette yaşadığı tereddüdüne götüren yüzüne bakıyordu. Yüzünde tüm iç duygularını gösteren bir gülümseme vardı. Nazikçe bankın diğer tarafında duran elini kaldırıp dokununca sanki toz olup uçacak gibi tereddüt içinde Ruka'nın çenesini tutup kaldırdı.
"Kelime haznemde bulunan tüm kelimeleri kullanarak sana olan sevgimi anlatan bir cümle kurmak istiyorum. Lakin fark ediyorum ki senin gözlerine baktığım zaman tüm kelimeler kitleniyor ve duygularım konuşamayacağım kadar hareketleniyor. Zaten kuşkusuz bulunmuş hiçbir kelime sana verilecek kadar güzel ya da anlamlı değil. Sanırım iki kelime ile yetinmem gerekecek."
Dudakları birbirinden ayrılırken rüzgarın esişi kadar içten ve gecenin içinde kaybolduğu düşünülse bile hep orada kalmayı görev edinmiş fısıldayış çıktı.
"Seni seviyorum..."
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 4:07 pm

"Kelime haznemde bulunan tüm kelimeleri kullanarak sana olan sevgimi anlatan bir cümle kurmak istiyorum. Lakin fark ediyorum ki senin gözlerine baktığım zaman tüm kelimeler kitleniyor ve duygularım konuşamayacağım kadar hareketleniyor. Zaten kuşkusuz bulunmuş hiçbir kelime sana verilecek kadar güzel ya da anlamlı değil. Sanırım iki kelime ile yetinmem gerekecek."

"Seni seviyorum..."

Kuroda'nın cennetten düşmüş gibi görünen kelimelerini duymak, çenesinin altındaki nazik dokunuşunu hissetmek; ne diyeceğini o an bilemeyen Ruka'nın nefesini keserken kalp atışlarını da hızlandırmayı başarmıştı birden... Bu kadar güzel sözleri duymak için ne yapmıştı acaba? Bu sözleri hakeden biri... Dünyada bu sözleri hak edebilecek kadar güzel bir canlı var mıydı? Mutluluktan dolmaya başladığını hissettiği gözleriyle Kuroda'nın geceleri ruhunu daha kusursuz yansıtmayı başaran derin gözlerine bakarken, bu şekilde daha ne kadar kalabileceğini kimsenin hesaplayamayacağını geçiriyordu içinden... Yine de, suskun kalmamalıydı bu düş sözcüklerine... Ama duygularını nasıl ifade edebilirdi ki şimdi? Nasıl dillendirebilirdi ona hayatını nasıl anlamlandırmayı başardığını, düşmekte olan ruhunu yakalamayı başardığını?

Mor renginin en eşsiz tonuna sahip gözlere bakmaya devam ederken, gecenin loşluğunda beyaz tenini aydınlatan yüzünün soğuğun aksine alev alev yanmaya başladığını hissetmeye başlamıştı şimdi. Bu soğukta onun bu kadar ısıtabilecek tek kişi de Kuroda olabilirdi zaten... Şaşkınlığından kurtulmayı başaran minik bir çocuk gibi yüzünü yavaşça bir gülümseme kapladı Ruka'nın. Gülmeyi unutmuş gibi davranan yüz kasları soğuğun katılığıyla Kuroda'nın sıcaklığı arasında çoktan tercihini yapmıştı bile harekete geçerek. Bir de edebiyatının iyi olduğunu sanardı kendince... Ne var ki duyguları diyebileceklerinin çok ama çok ötesindeydi şimdi... Ne var ki, yanında bu eşsiz canlıyla oturduğu sürece, değil duygularını ifade edememenin, nefes alamamanın bile bir anlamı yoktu. Kuroda'yla beraber olduğu sürece yaşayabilecekti anca zaten...

"Kuroda-...-kun..." dedi kısık bir sesle, yüreğindeki mutluluğu dışarı gösteremediğinin endişesiyle beraber. "Hayatımda duyduğum en anlamlı sözcükleri hak edebilecek ne yaptım diye düşünmekten sana duygularımı ifade edemiyorum şu an... Sana olan sevgimi ruhuma sığdıramıyorum; birlikte geçirdiğimiz her saniye daha da katlanıyor üstelik. Seni kimsenin tarif etmeye gücünün yetmeyeceği kadar seviyorum..."

Kalbindekileri anlatmaya yetersiz kalan bu sözcükler Ruka'nın dudaklarından dökülürken bedeni de biraz daha yaşamının kaynağına yaklaşmıştı şimdi. Kuroda sağ eliyle hala çenesini tutarken, hala Kuroda'nın sol koluna girmiş olan kolunu nazikçe yerinden ayırdı; kendisininkilerden büyük sol elini kendi elleri arasına aldı sıkıca. Ne bu eli ömür boyu bırakmak istiyordu, ne de bu parmakların çenesinden ayrılmasını...

En son Ruka Souen tarafından Salı Ara. 15, 2009 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 4:47 pm

Kelimeleri her söyleyişinde sesi kalbine dokunup, onu kendine yeniden aşık ederek kaçıyordu. Ruka'nın etrafına saçtığı bu sihir hiç bozulmamalıydı. Tanrıdan karşılık olarak ne verirse versin önemsiz kalacak tek duası buydu. Hafif buruk kolunu tamamen saldı Ruka kolunu çekerken. Onun dokunuşuyla taş kesildi sanki. Bu his, tüm vücudunu sarıp sıkan bu duygular az önce söylediği kelimelerin gerçek oluşunun ispatıydı. Kafasını biraz daha eğip gülümsemesini büyüttü.

"Sen bu kelimelere bile layık değilsin. Sana bu kelimeleri söylemek utandırıyor beni. Keşke elimden fazlası gelse... Sen benim Ruka'msın. Sen beni gülümseten,gittiğin zaman bile o tüm tatlı şeylerden daha tatlı anılarını bırakan ve beni sensiz her saniyede seni arzulayan bir hüzüne boğan o meleksin. Hiçbir gerçeği anlatan cümle 'neden' sorusunun gerçek karşılığı olamaz. Seninle olduğum zamanlar dudaklarımdaki yalan buzu çözülüyor, beynime hakim olabilecek her türlü korku beni terk ediyor. Lütfen elimi bırakma da beni terk eden tek şey keder ve yalnızlık olsun."

Ses tonu cümlenin sonlarına doğru kademe kademe alçaldı ve en sonunda bir fısıltıya dönüştü. Gözleri daha da kısılmıştı ve gülümsemesi silinmişti. Öylece bir heykel gibi Ruka'nın gözlerinin içine bakıyor, Ona daha da yakınlaştırıyordu kendini. Onun kanının kokusu ağırlaşırken nefeslerinin yüzüne vuruşunu hissediyordu.

"Haddimi aşmamı bağışla lütfen sevgilim... Ancak ben bile kendini durduramıyorum..."
Sesi hala sadece Ruka'nın duyabileceği kadar kısıktı. Dudaklarının mesafesi azalmıştı Ruka'nınkilerle. Sadece bekliyordu öylece... Yavaşça Ruka'nın elleriyle kenetlenmiş elini gevşetip daha sıkı tuttu. Kıymetlisini ne üzmek ne de incitmek istiyordu. Belkide bu durmak bilmez çocuk ruhuna ceza vermeliydi...
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 5:25 pm

"Sen bu kelimelere bile layık değilsin. Sana bu kelimeleri söylemek utandırıyor beni. Keşke elimden fazlası gelse... Sen benim Ruka'msın. Sen beni gülümseten,gittiğin zaman bile o tüm tatlı şeylerden daha tatlı anılarını bırakan ve beni sensiz her saniyede seni arzulayan bir hüzüne boğan o meleksin. Hiçbir gerçeği anlatan cümle 'neden' sorusunun gerçek karşılığı olamaz. Seninle olduğum zamanlar dudaklarımdaki yalan buzu çözülüyor, beynime hakim olabilecek her türlü korku beni terk ediyor. Lütfen elimi bırakma da beni terk eden tek şey keder ve yalnızlık olsun."

Gözlerini Kuroda'nın avuçları içindeki kusursuz eline kilitlediği zaman duyduğu sözler, bu sefer ilkinden de fazla nefesini kesmeyi başarmıştı Ruka'nın. Şaşkınlık ve ani mutlulukla açılan kahverengi gözleri ay ışığının oyunuyla dolduklarını daha da belli ediyorlardı karşısındaki tapınılası varlığa. Hayır! Bu kelimeler... Ben kendimi bu kelimelere yakıştıramıyorum bile... Cennetten bile daha güzel olmalılar! Zihni bu düşünceyi bangır bangır haykırırken, yüzüne yavaşça yaklaşan kusursuz varlığa belki de salakça görünen bir şekilde şaşkınlıkla bakmaya devam ediyordu. Sevgilisi aralarındaki mesafeyi her bir azaltışında, nefesi içinden çekiliyormuş gibi bir duygu kaplıyordu benliğini... Bir vampirin kalbi bu kadar hızlı atabilir miydi?

"Haddimi aşmamı bağışla lütfen sevgilim... Ancak ben bile kendini durduramıyorum..."

Yüzüne çarpan sıcacık nefesi, Ruka'nın şaşkınlığını eritmeyi başarmıştı; Ruka'yı tamamen kendisine çekebilecek kadar güzel olan teninin -ve kanının- kokusunu duymak onu daha önce yaşamadığı eşsiz bir mutluluğa getirmişti. Ellerinden birini Kuroda'nın sol elinin üzerinden çekti; sadece birkaç santim ötesindeki pürüzsüz yanağa koydu nazikçe. Onun ellerini Kuroda istemediği sürece bırakmayacaktı zaten. Hissettiği sıcak ten Ruka'yı mutlu etmişti, demek ki gerçekten bir hayal değildi yaşadıkları... Karşısındaki varlık, her saniye mükemmel ötesi bir hayal mi gördüğü sorusunu zihnine getiriyordu çünkü.

"Özür dilenecek bir şey yok..."

Şimdi kendi sesi de fısıltıyla belli etmişti varlığını... Gözleri hafifçe kısılırken; aradaki uzaklığı da kendi yüzünü yaklaştırarak kapattı usulca. Birkaç saniye boyunca -belki de birkaç dakika boyunca, zaman kavramını kaybetmişti sanki- dudaklarını Kuroda'nın dudaklarına değdirip onu nazikçe öpmekten çekinmedi. Öpücükleri bittiğinde gözünden bir damla yaşın yüzüne düşmesine engel olamamıştı artık. Şu ana kadar mutluluktan hiç ağlanılmayacağını sanırdı, ama çok mutlu olunduğunda da gözyaşları devreye giriyordu demek ki...

Başını onun omzuna kondurduğunda, ağzından tek kelime çıkmıştı sadece. "Teşekürler..." Zihniyse biraz daha uzun bir cümle kurmuştu çoktan o sırada:
Yaşadığın ve beni de yaşattığın için çok teşekkürler...

En son Ruka Souen tarafından Salı Ara. 15, 2009 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 6:34 pm

İpeksi dudakları kendininkilere değdiği an sanki kalbine bir yaşam enerjisi dolmuştu. O da yumdu gözlerini. Açınca onun orada olmamasından korkuyordu. Bu yüzden daha duyguyla öptü değerli varlığını. Hiç ayrılmak istemiyordu. Lakin her mükemmel düşün bir sonu vardı. Gözlerini açtığında o taş bebek misali yanağından bir damla yaşın aktığını gördü. Sadece işaret parmağıyla tek hamlede sildi o yaşı. Buna izin veremezdi... Ne şekilde ya da hangi duyguyla olursa olsun Ruka'sının gözlerinin ıslanmasını istemiyordu.

"Teşekürler..."

Sanki Ruka'nın ağzından çıkan her kelime daha fazla anlam kazanıyordu. Harfler bir melodinin notaları gibi kulaklarında anlık şölenler oluşturuyorlardı. Kafasını omzuna koydu Ruka. Göğsünü kabartıp sağ koluyla sıkıca sarıldı. Diğer kolunuysa uzun karamel saçlarının arasında soktu. Kafasını parıldayan aya kaldırmış Ruka'nın kalp atışlarını dinlerken gözleri kısıldı olgun bir ifadeyle. Yüzündeki ufak gülümseme çok görmüş birisine ait gibiydi. Pekala çok şey görmemişti. Ancak Ruka'nın yanındayken Romeo'nun hissettiklerinden daha fazlasını hissettiğine emindi. Juliet'inin kalbine sapladığı bu aşk zehri onu derinine çekerken aslında ölümün o kadar da kötü bir şey olmadığını fark etti. Romeo mutlu olmalıydı Juliet'inin yanında öldüğü için. Eğer şimdi ölürse muhtemelen tahmin edebileceği en mutlu ölüm şekli olurdu.

Kafasını eğip Ruka'nın saçlarına gömdü. Derin bir nefes aldı. Şuanda söyleyeceği her söz sırıtırdı. Dudaklarını konuşmamak üzre dikip narin bir öpücük kondurdu Ruka'nın saçlarına. Esen rüzgar saçlarını yana doğru havalandırırken bedenine iğnelenmeye çalışan soğuk sanki boşuna çaba sarf ediyordu. Hiçbir uğraş ona soğuk hissettiremezdi. Bulunduğu çerçeveden onları kesmişti duyguları. Şimdi yaşlı bir ressamın fırçasının eseri olan bir resimdeydiler sanki. Bu resimde gece, öncekinin tersi olarak kasvetten uzak ve sakince sevgiyi açlığını insanlara zorla gideriyordu. Derin bir nefes daha çekti içine.

"Sanırım benim için bir uyuşturucusun. Seninle oldukça sana daha da yaklaşmak, senden asla ayrılmamak istiyorum. İradem beni dinlemiyor. Lakin bir şeyden kuşkusuz eminim. Benim rehabilitasyonum yine sensin..."
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 7:38 pm

Kuroda'nın omzunda sonsuza dek bu şekilde durabileceğini adı kadar iyi biliyordu. Kuroda'nın yumuşak teni gözyaşını silmek için yüzüne dokunduğunda ağlamasının ne kadar çocukça olacağını fark edip başka gözyaşının yüzüne düşmemesini sağlamıştı bile... Onun başını saçları arasında hissettiğinde sevgilisinin başka hiçbir yerde rastlayamayacağı kokusunu sürekli içine çekmekte meşguldü o da. Ağır alır nefes alıp veriyordu sürekli, bu aromanın burnunu hiç terk etmesini istemiyormuş gibi... Kendisini saran uzun kola iyice yaklaştı, kollarının arasında kayboluyormuş gibi hissetmek sonsuzluğu boyunca yaşamak istediği bir duyguydu...

"Sanırım benim için bir uyuşturucusun. Seninle oldukça sana daha da yaklaşmak, senden asla ayrılmamak istiyorum. İradem beni dinlemiyor. Lakin bir şeyden kuşkusuz eminim. Benim rehabilitasyonum yine sensin..."

Kuroda'nın göremediği yüzü cümlenin bitişiyle beraber geniş bir gülümsemeye bırakmıştı kendisini. Gözlerini sımsıkı kapamıştı, yapmak istediği tek şey bu şekilde uzun zaman durmak olsa gerekti... Hayatının kaynağından, 'Kalbi'nden, sevgilisinden böyle sözler duymak... Her kız böyle sözler duymayı isterdi sevgilisinden, Kuroda'yı sevdiğini anladığı ilk zamanlarda ondan bu kadar güzel sözler duyabileceğine inanmak bile imkansızdı onun için... Şimdiyse en derin, en güzel düşlerinden kopan anları yaşıyordu sanki. Bir zamanlar ne kadar imkansızdılar... Şimdiyse ne kadar gerçek.

"Bu bir rüyaysa, uyanmamı engelle olur mu?" dedi kısık bir sesle, alnını kusursuzluğun boynuna yaslayarak. Kendisi mi sıcaktı, yoksa Kuroda mı; bilemiyordu... Çünkü alnını yasladığı boyun ona sıcacık gelirken, aynı zamanda kendi yanaklarının da alev aldığından haberdardı... Kendi kuş misali çırpınan kalbine, hızlı bir kalbin daha eşlik ediyor olması çok güzeldi... Kuroda da onu seviyordu, kendisi de Kuroda'yı...

O an sonsuzluk denen yaşama sahip olduğuna sevinmeden edemedi içinden. Sonsuza kadar birlikte olabileceklerdi, sonsuza kadar bu şekilde oturabileceklerdi! Ama aslında, onların sonsuzluğu da şüpheliydi... İkisinden biri öldüğünde birbirlerinden tamamen ayrılacaklar mıydı? Hayır, bunun düşüncesi bile beynine yüzlerce iğnenin aynı anda saplanmasıyla vereceği acıya eşdeğerdi... Hatta belki de kelimelerle dillendiremeyeceği çok daha fazlasına.

Sol elini Kuroda'nın boynuna koymuştu, yaslanmadığı öbür tarafına... Her ne kadar kan kokusu Ruka'ya dayanılmaz ötesi gelse de, böyle bir canlının kanının akmasına dayanamayacağını bildiği için kendisini tutacağını iyi biliyordu Ruka... Böyle yapmasının tek bir amacı vardı; o mükemmel kokuyu sürekli içine çekmek, sevdiğine yakın olmak... Başındaki kış olduğu için taktığı şapka da yan tarafına düşmüştü, ilk oturduğu zaman düşmüş olmalıydı... Yaşanan anın mükemmelliğinden fark etmemişti bile, fark etse bile umrunda olmazdı zaten.

En son Ruka Souen tarafından Salı Ara. 15, 2009 12:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:46 pm

"Bu bir rüyaysa, uyanmamı engelle olur mu?"

Gözlerini yumup daha da derinden gülümsedi. Demek oluyordu ki bu ikisi de aynı düşü görüyorlardı.
"Emin ol bu bir rüyaysa öncelikle ben rüyanın bozulmaması için elimden gelenin fazlasını yaparım!" dedi sevimli bir ses tonuyla. Gözlerini açıp uzun uzun Ruka'nın gözlerine baktı. Günlerce sadece bunu bile yapabilirdi. Bu iş yapılacak diğer işlerden daha hayırlı gibi duruyordu. Ruka'nın gözlerinin içinde kayboluyordu sanki. Bundan şikayetçi de değildi. O gözlerin içinden çıkmanın yolunu asla bulmak istemiyordu. Böylesi daha iyiydi.

Yavaşça Ruka'nın üstüne gitti. Edepsiz surat ifadesi ve gülümsemesi çıkması gereken kelimelere gerek olmadığını gösteriyordu. Kafasını Ruka'nın kafasının tam yanına getirdi. Kulağının yanında durup öylece Ruka'nın kokusunu içine çekti. Suratındaki o saf gülümseme buruk bir hal almıştı. Gözlerini yumdu. Bu harikulade ve kendisine şehvet dolu bir şekilde çeken kan kokusuna karşı o büyük iradesini kullanmak istemiyor gibiydi. İster safkan ister soylu... Vampirleri böyle ayırsalar bile sonuç olarak hepsi hayvan gibiydi... Şimdi de içindeki bu hayvan o çok arzuladığı kırmızı, benzerlerinden oldukça farklı bir kokuya sahip şeyi almayı düşlüyordu.

"Bağışla beni sevgilim... Dediğim gibi sen benim uyuşturucumsun. Kendime hakim olamıyorum." dedi fısıldayarak. Göz kapaklarını açtığında o tatlı mor tona sahip gözleri yerine kırmızı vampir gözleri geçmişti. Onun canını yakmaya kıyamıyordu. Ancak ona karşı olan isteği tüm sözleri siliyordu. Kendini inandırmaya çalıştığı aklındaki kelimeler ses olup dışarı çıktı.

"Sadece bir kaç damla, canını yakmayacağım..." Arzusu vampire duygularını öne çıkardığı halde nazikliğini koruyarak yavaşça geriye attırdı karamel saç tutamlarını. Dudaklarını Ruka'nın boynuna yaklaştırdı. Son umut olarak hafif yalvarıcı sesle Ruka'ya fısıldadı.

"Beni durdur..."
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 9:21 pm

Aşık olduğu o eşsiz morun bir göz kırpmasının ardından aniden kırmızıya dönüştüğünü görmek çoğu vampir için bile şaşırtıcı olmalıydı... Ama Ruka bir anlığına bile şüphe etmedi, onu kurtaracaksa canını bile vermeyi seve seve göze aldığı birinden asla kanını esirgeyemezdi ki... Yavaş hareketlerle yaklaşan Kuroda'ya anlayışlı bir gülümsemeyle bakmıştı, kahverengi gözleri ay ışığının da etkisiyle sevgilisine büyük bir şevkatle bakıyordu şimdi.

Kırmızı gözlerin saçlarını kenara atmasına izin verdi, çoğu kişi Kuroda'yı bu haliyle korkutucu bulacak olsa da; Ruka için şimdi o beslenmek isteyen bir kediden çok da farksız değildi...

"Sadece bir kaç damla, canını yakmayacağım..."

Ruka bundan emindi zaten, Kuroda boynundan et koparsa bile koparan kişi o olduğu sürece Ruka'nın canı yanmayacaktı... Sağ elini sevgilisinin yanağına usulca yerleştirdi, bir saniye sonra da aynı eli ensesine yerleştirerek kendisine doğru yönlendirmişti bile... Kuroda'nın ensesindeki yumuşacık saçları nazikçe okşadı bir yandan da.

"Beni durdur..."

Boynuna değmek üzere olan dudaklardan dökülen son sözleri hiç duymamış gibi yapmayı tercih edecekti... Hayatına kanını kendisi isteyerek verirdi zaten; ayrıca kanının sevdiği kişi tarafından arzulanıyor olması, ilginç bir mutluluk kaynağıydı onun için...

Minik bir kıtırtı sesinin ardından kanının boynundan sevgilisinin ağzına geçtiğini hissetmeye başlamıştı bile. Sevgilisi ilk dişlerini batırdığında yüzü hafifçe buruşmuştu, ama bu buruşmanın sebebi daha çok çıkan ses ile ilgiliydi... İç gıdıklayıcı bir ses çıkıyordu dişler kemiğe dayandığı zaman... Ama kanının kusursuz bir bedene geçtiğini bilmek, o yüz buruşmasını huzurlu bir gülümsemeye çevirmişti bile...

Kanının içinden çekilişini hissetmek uyuşukluk ve tuhaf bir zevk veriyordu ona... Sanki damardan uyuşturucu verilmesi gibiydi, tek farkı çok daha güzel ve arzulu bir his vermesiydi heralde. Ruka kanını ilk defa birine veriyor değildi, ama ilk defa birine kanını vermekten gerçekten mutluydu... En büyük mutluluklardan biri...

Kuroda'nın daha iyi kanını almasına yardımcı olmak için onun ensesindeki elini bastırıyordu, ayrıca başını hafifçe yana yatırmıştı. Kuroda'nın kendisinin duracağından emindi zaten, bu nedenle kendisini çok tüketmediği sürece dilediği kadar kanını içmesine izin verecekti...

En son Ruka Souen tarafından Salı Ara. 15, 2009 12:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 10:40 pm

Kanı emerken çıkan yutkunuş sesleri Shin'in kendinden geçtiğinin kanıtıydı. Tıpkı kokusu gibi kendisi de tatlıydı kanın. Bu tat dünyada tadabileceği nadir tatlardandı. Belki de bu Ruka'nın büyüsüydü. Çünkü Ruka'ya koşulsuz bir şekilde aşık olduğuna emindi. İradesi yine baskın olmaya başlarken göz rengi de eski haline dönüyordu. Boynundan ayrıldı. Dudaklarının kenarından yere ayışığı altında parlayan kan damlaları düşüyor ve yere damlıyordu. Yavaşça dudağının etrafındakileri yaladı. Saçları yer çekimine kurban gidiyor, Ruka'nın suratına dökülüyordu. Hiçbir gülümseme bulunmayan dudakları ve gölgelere saklanmış hüzünlü gözleri az sonra başlayacağı özür dilemelerin yaklaştığını gösteriyordu.

"Seni incitmek istemeyeceğimi biliyorsun. Tatlı kanını içmekten pişman olmasam da özür dilerim gecemin tüm koyu laciverdine rağmen parlayan güneşi." dedi hüzüne rağmen gülümseyerek. Doğruldu ve banktan kalktı. Üstüne damlayan kanlar ona problem yaratacak gibi duruyordu. Damağına kurulmuş o nefis kanın tadıysa yeniden yeniden az önceki anları aklına getittiriyordu. Gözlerinin önüne düşen siyaha çelen kahverengi saçlarını geriye attırdı. Dağılmış kıyafetlerini hızla düzeltip gülümsemesiyle Ruka'ya bakmaya devam etti. Az önce yaptıklarının hata oluşunun bilincindeydi o hatayı yaparken bile... Ne kadar kendini suçluluk duygusu hissetmek için sıksa da o kalmış kan tadı ve havaya yayılmış lezzetli kan kokusu hemen o düşünceyi siliyordu.

Bankın önünde eğilip Ruka'nın narin elini ellerinin arasına aldı. Hafifçe kaldırıp önceki ısırığın özür dilemelerini devam ettirir gibi neredeyse hiç hissettirmeden bir öpücük kondurdu.
"Gecemizin böyle bitmesini hiç istemezdim... " dedi çeldirici sesiyle. Gülümsemesini yeniden görmek için biran bile gözlerini Ruka'dan ayırmıyordu. Gerçi onun her ifadesi Shin'in kabini suya düşmüş bir kağıt gibi çözüyordu....
"Yakında gardiyanlar ve diğer vampirler buraya kan kokusunu duyup gelirler. Bir fikrin var mı?"
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 12:10 pm

Kanının çekilmesi eşliğinde alev alev yanağının gecenin dost canlısı soğuğuna yaklaştığının bilincindeydi sevdiği adamın baş boynundayken. Hafif aralı gözleri istemsiz bir kapanma eylemine girmişti, en başlarda hissettiği yoğun mutluluk kendisini uykuya dönüştürüyordu yavaştan. Yine de bu uyku hissiyatının sadece fiziksel olduğundan emindi Ruka, kalbi hala en az ona ilk aşık olduğu kadar mutlulukla boğulmaya devam ediyordu içten içe...

Dişlerin boynundan ayrıldığını hissettiği an, yüzü gene en baştaki buruşma moduna girmişti birkaç uzun saliseliğine. Etin keskin dişlerden ayrıldığı sırasındaki iç gıdıklayıcı sürtünmesini hissederken;rüzgarın bir kez daha hareketlenmesi bu sefer üşümeye daha yatkın olan bedenini titretmeyi başarmıştı. Sevgilisinin ona göre gerekli olmayan mahcubiyetle bakan o eşsiz kıvamdaki mor rengini görebilmek için bütün kanını seve seve verebileceğini düşünüyordu bir yandan da...

Her kelimesi birbirinden tatlı bal rengi özürleri dinlerken daha önce hiçkimseye bu kadar şevkat hissedip hissetmediğini düşünüyordu bir yandan da. Kendisini bu eşsiz varlığın annesi gibi mi hissetmeye başlıyordu yoksa? Hayır, kendisi hiçbir şekilde bu mükemmelliğin annesi olabilecek kadar güzel olamazdı... Yine de; onun tarafından sevildiğini bilmek, kanının arzulandığını görmek; Ruka'nın ömür boyu bırakmak istemeyeceği bir duyguydu besbelli ki... Onu yanından ayırmamak için her türlü şeyi yapabilirdi; onun her şeyi olabilirdi.

Kuroda dudaklarında kalan kanı yalarken, önünde diz çökmüş haldeyken, Ruka'nın yanında olduğu her saniyede istediğini yaparken bir kez daha kendsine aşık etmeye başarıyordu kendisini Ruka'ya. O da bu çekime sonsuza kada kapılı kalmaya kararlıydı tabii ki. Kuroda'nın üst dudağında kalan bir damla kanı bu kusursuzluğu öprebilmek için iyi bir fırsat olarak kullanabilirdi belki de...

"Yakında gardiyanlar ve diğer vampirler buraya kan kokusunu duyup gelirler. Bir fikrin var mı?"

Kucağındaki ellerini yavaş hareketlerle önünde diz çökmüş sevgilisinin pürüzsüz yanaklarına koydu. Şimdi artık kendisinin daha soğuk olduğuna emindi, sevgilisinin onu mazur görmesini diliyordu onun yanaklarını soğuttuğu için.

Mermersi dudaklara yaklaşıp kalan kanını dudaklarıyla aldığında bilhassa özen gösterdi o kusursuz dudakları kesmemeye. Kesildiğinde şu anki uyuşukluk hissinden dolayı kendisini tutamayıp o mükemmel kanı emmeye başlayacağını biliyordu çünkü. Dudaklarını ondan ayırdığı an, büyük kahverengi gözleri tarif edilemez bir mutlulukla kısıldı; yüzünü onunkinden uzağa çekmeye niyeti yoktu henüz... "Kanı kendi isteğimle verdiğim için sorun olmayacaktır, ama senin huzursuzluğunu giderecekse yatakhaneye dönelim..." dedi kısık bir sesle, ondan ayrılmak istemese de bir yandan bu kan kokusundan uzaklaşmak zorunda kalmaları gerektiğini anlayabiliyordu da.Uyuşukluktan olsa gerek, bu kez kısa ve pek kurmak istemeyeceği bir cümle kurmuştu ardından; kısık sesi ve gülümsemesinin demek istediğini daha iyi vurgulamasını umuyordu şimdi: "Hadi, kalk..."

Sevgilisinin büyük ellerini kendisilerinkiyle kavrayıp aniden ayağa kalktığında kalkışından da ani bir baş dönmesi kapladı benliğini. Destek alabilmek için ani bir içgüdüyle sıkı bir şekilde tutundu Kuroda'nın koluna hemen. Kuroda'nın üstünde kendi kanının izlerini görmek Kuroda'nın onun kanını sevdiğinin göstergesiydi belki de; ama yine de onun üzerindeki kıyafetleri kirlettiğini görmek içini burkmuştu ister istemez. "Özür dilerim, kanım kıyafetlerine sıçramış Shin..." dedi sol koluyla onun kolunu kavrayışını biraz daha artırarak. Bu aynı zamanda sevgilisine ilk defa ilk adıyla seslenişiydi; daha önceden onu hep 'Kuroda' diye düşünmüş; 'Kuroda-kun' diye seslenmişti ona... Bir anlık bu değişime kendisi de şaşırmıştı, sanki başka birisine seslenmiş gibi kalan tüm kanının yüzüne hücum etmesini engelleyememişti.

Sağ eliyle kanı silmeyi denedi kıyafetten, anlamsız olduğunu bile bile. Kendisini salak gibi hissedip uyuşukluk halinde bile alev alev olmayı başarabilmişti gene...

En son Ruka Souen tarafından Salı Ara. 15, 2009 12:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 6:39 pm

Kalktıkları an Ruka'nın yalpalamasıyla içine fazla ileri gittiği düşüncesi düştü. Bu düşüncenin doğru olma olasılığı bile kalbini incitmeye yeterdi. Telaşlı ifadesiyle sıkıca kavradı ayışığının sanki tüm güzel ışıklarını vurmak istediği kadını. Ruka'ya karşı olabilecek en ufak anormal bir olayda refleksleri düzensizlik alarmı çalıyordu. En derin ve arı sevgisini hiçbir eklenti ya da oynanma düşüncesine dahi sokmadan karşılık beklemeksizin verdiği kişiye gelecek zarar -hele ki o zararın yaratıcısı o ise- Shin'i hezimete uğratırdı. Sanki ince bir çubuğun kırılışı gibi sinir dengesi yankılı çatırtılar eşliğinde kırılır, tazminatını hem kendisinden hem de onu bu yola götürenlerden acı acı alırdı. Geçmişteki göz ardı edilemeyecek kadar büyük, mutluluk yoluna zararda bulunan çıkıntıları düzeltebilen,refah rüzgarlarını estirip soluk aldırmasını tüm fırtınalara rağmen sağlayan yegane kişinin suratında oluşacak en ufak acı mimiği tüm felaket senaryolarını yönetmenden baskılı zor güçle alıp oyunda segiletirdi.

Aslında hiçbir aşk efsanesi,masalı ya da filmi ona olan aşkını tarif edemezdi. Doğduğu andan gelen özgün olma özelliği Ruka'sına olan duygularına da sıçramış olmalıydı. Kimse Ruka'ya onun baktığı gözlerle bakamazdı. Onun bakış açısından bakılınca Ruka'yı gören, konuşan her insanın aşık olacağı kanısında mutlak karara varılıyordu. Bu nedenle onu herkesten kıskanıyordu. Gülümsediği aynalardan, onunla her an birlikte olan arkadaşlarından, eskiden geçirmiş olduğu hoşlanma duygularında başrol olduğu herkesten... Kıskançlığıyla harmanlanan onun duygusunu hisseden insan olabileceği korkusu Ruka'nın her saniyesinde yanında olma dileğini daha yalvartıcı hale sokuyordu. Tabii bu duygular göreceliydi. Deli Mecnuna göre de Leylası dünyanın gerçek suyu,gerçek güneşi, gerçek fevkaladelik tanımının kesin karşılığıydı. Önemli olan nasıl bakıldığıydı. Ya doğrudan süzme ya da kalpten bakış...

Ruka'nın bülbülleri kıskandıracak sesiyle ona değerli kelimelerinden armağan ettiğini fark edince aşk sarhoşluğundan çekip çıkardı kendini. Hala ayık olduğu söylenemezdi; Ruka'nın yanında oluşunun hissi bile Fransadan getirtilmiş kaliteli bir şaraptı. Nefes almayı unutmayı problem olarak görmeden yudum yudum içmek istiyordu bu şarabı. Üstelik Ruka ilk kez ilk adını söylemişti. Sesinin kulaklarına ulaşması anında sanki Ruka'sı gibi bir melek olmuş pamuksu bulutlara uzanmıştı. İsmini daha güzel bir şekilde başka hiçbir canlı söyleyemezdi herhalde... Üstündeki sıçramış ve buram burak kokan nefis kanı süzdü. Şaşkınca bir kana bir de Ruka'ya bakıyordu. En neşeli ve candan sesiyle cevap verdi şaşkın ifadesini bozmadan.

"Bunu mu problem ediyorsun?!" diyerek dudaklarını düktü. Hiç denilecek kadar nadir gösterdiği zamanında geçiremediği çocukluk hasretinden kalan çocuksu huylarını biriciğine gösteriyordu. Yeniden gözleri yanında oluşundan dolayı şükranla kısıldı ve dudakları görmesi gereken baş kişilerden biri olan Ruka'ya gerçek gülümsemelerinden birini göstermek için harekete geçti. Yeniden dudakları açıldığımda çıkan ses daha kısık, daha olgundu. "Emin ol vücudumda bırakılacak sana ait her iz benim için kutsaldır."

Elini, Ruka'nın kolundan ayırmadan bir yılan misali en uca indirip parmaklarını Ruka'nın parmaklarıyla kenetledi. Soğuk gecede ona sıcaklık veren bu, kategoriye konulamayacak kadar özel varlığın tenine dokunarak yeniden ona can vermesini istiyordu. Hatta mümkünse ayrılıp hiç onu kalbinden vurmamasını... Kafasını zıt yöne çevirip gökyüzüne kaldırdı. Dudaklarını az öncesinden aldığı havayla yeniden büktü.

"Gecemizin mekan değiştirerek sonlanacağını aklından mı geçiriyorsun yoksa?" dedi inişli çıkışlı, çok hafif bir imaya sahip, melodik ses tonuyla. Adım atışları bir yere yetişmek gibi bir niyeti olmadığını zaten gösteriyordu. Aslında bir rotası da yoktu. Yüreği, yüreğinin kendi elleriyle verdiği sahibi ne tarafa yönlenirse oraya gidecekti. Körü körüne, düşünmeden, bilinmez mekana adım atıyordu. Arada çaprazlanan adımları oyun istediğini gösteriyordu. Bu gecelik az önce oynadıkları kanlı oyunun arsız ruhuna yetmesi gerektiğini çok iyi biliyordu. Ama işte; arsız, yetişkinlikle çocukluk arasında kalmış ruhu Ruka'yı hissettikçe, kilitli olduğu mahzenin kilidini kırmaya çalışıyordu.
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 12:02 am

Parmakları ait olduğu tek kişinin parmakları arasında kaybolurken, kendi başının birkaç santim yukarısındaki ancak hayallere yaraşır suretin gökyüzünü tarayışını hayranlıkla izledi. Bu olağanüstü varlık kendisine bakmadığı zaman, her neye bakıyorsa o an o nesneye dönüşmek istiyordu Ruka. Mesela şimdi onun süzüşüne maruz kalan geceyle örtülmüş gökyüzü yerinde olmayı çok ama çok isterdi... Narin başını kaldırıp bakan meleğinin yüz ifadesini gördüğü zaman ne kadar mutlu olurdu kim bilir... Acaba o da tıpkı kendisi gibi baktığı her şeyde sevgilisinden bir parça buluyor muydu? Ruka bunu kendi kafasında minik bir oyuna çevirmişti bile çoktan. Shin'in yanında olmadığı o sancılı zamanlarda gözüne takılan her güzel şeyi ona benzeterek onu içinde yaşamayı tercih ederdi, ki etrafında gördüğü hiçbir güzellik onu tarif etmeye yetmiyordu zaten...

O kusursuz dudaklar en masum yüzlü çocuğun gerçekleştiremeyeceği bir masumiyetle aşağı doğru bükülürken, yanlış bir şey yapıp yapmadığı şüphesi derin bir saliselik sancıyla kalbinden geçmişti. Bugün ikinci büküşüydü dudağını onun, ayrıca bu ifadeyi dünyada kendisine en güzel şekilde yakıştırmayı başarabilen kişiydi kendileri...

"Gecemizin mekan değiştirerek sonlanacağını aklından mı geçiriyorsun yoksa?"

Bu cümleyi duymak uyuşuk tavırlarına minik bir elektrik şoku etkisi bırakmıştı narin bedeninde. Ayağa kalktığından beri yavaş attığını sandığı kalbi, sanki hiç yavaşlamamış gibi kuş çırpınışlarına bırakıvermişti kendisini yeniden. Işığının yanında gece boyunca hiç solmayan gülümsemesi, saniyeler içinde genişleyerek belirdi yüzünde. Evet, öyle düşünmüştü; çünkü az önce 'Ruhu' "Gecemizin böyle bitmesini hiç istemezdim... " diye bir cümle kurmuştu ona... Ama şimdi hala beraber olacaklarını söylemişti aynı baştan çıkarıcı ses tonuyla, bu da Ruka'nın kalbinin bir süre daha atmaya devam edeceği anlamına geliyordu.

"Öyle bir şey aklımdan geçirmiyorum ama..." Ruka burada artık uyuşuk çıkmayan sesine heyecanının vurmasına içten içe sevinmişti, bu da onun bu gecenin devam etmesini istediğini ona gösterdiği anlamına gelirdi değil mi? Ayrıca sesinde her zamankinden biraz daha farklı bir ton seziliyordu sanki; yıllar boyu kimseye karşı kullanmadığı, arzulu ve biraz da cilve kokan bir ton... "Az önce öyle dediğini sandım... Kusuruma bakma... Bir anlık yanlış anlamışım demek ki..." Yüzünü masum bir gülümseme kaplamıştı Ruka'nın. Kendisini, çocuksu bir masumiyet çekimine kaptırmıştı sanki...

Bunu söyledikten sonra hala elleri birbirine kenetliyken karşısındaki bedene yaklaşıp sağ yanağını Shin'in göğsünün üst tarafına koydu. Yüzüne kan bulaşacak olsa bile umursamıyordu, kendi klasik kan kokusunun altından kolayca seçebildiği o müthiş aromayı olabildiğince yakından içine çekmek istiyordu...

Göğsüne yaslandığı zaman iki yanda duran onun ellerine kilitli ellerini biraz daha sıkmakta sakınca görmemişti. Az önce kanı azaldığı için uyuşmakta olan zihni, şimdi de bu mükemmelm kokuyu sürekli içine çekmekten uyuşmaya başlayacaktı sanki... Sanki bir uyuşturucuyu ciğerlerine çekiyormuş gibi hissediyordu. Uyuşturucu... Shin Ruka'nın onun uyuşturucusu olduğunu söylemişti bu gece. Anlaşılan bu duyguları da en az diğerleri kadar karşılıklıydı. Shin de eşsiz varlığıyla Ruka'nın uyuşturucusu olmayı başarmıştı. Belki de daha ilk gördüğü zamandan beri onun uyuşturucusuydu, ama Ruka daha yeni bulmuştu bu duygunun anlamını...

Gerçekten de Shin onun yanındayken bu kadar iyi hissediyor muydu? Kendisinin hissettiği kadar? Kendisi kadar hissetmese bile Ruka için sorun olmazdı asla... 'Nefes'inin varlığı, onu seviyor olması Ruka'nın yaşama sebebiydi vzaten. Shin onu birazcık seviyor olsa bile Ruka'nın sınırı tanımlanamayan sevgisi ikisi için bol bol yeterdi...

Shin üzerine düşündüğü her kelime, onu ne kadar çok sevdiğini anlama çabası; Ruka'nın yüzüne yansıyamayacak kadar mutluluğu ince bedeninde yaşatıyordu bir şekilde... Ruhunun sevgisi büyüdükçe genişlediğini hissediyordu, Shin'in varlığını da içine almak isteyen bir genişlemeydi bu. Onu asla bırakmak istemiyordu bile. Bir saniyeliğine bile... Sadece onun gözlerinin içinde kaybolmak, onun vücuduna yaslanmak ve onun yaşadığına emin olmak için kalp atışlarını dinlemek istiyordu kendi kanat çırpan kalp atışlarının yankısında. Onunla sonsuza kadar yaşamak... Sonsuzluk denen bir şey varsa, bu Ruka için ancak ve ancak Shin'in varlığıyla olabilirdi. Bir canlı için nefes almak, Ruka için Shin ile beraber olmak... İkisi de Ruka için aynı anlamdan ibaretti.

"Nefesim hiç beni terk etmeyecek değil mi?" diye sordu kafasını aniden kaldırarak, yüzü endişeli bir ifadesizlikle uğruna her saniye ölmeye hazır olduğu adamın çenesinin altından bakıyordu şimdi ona... "Beni... Hiç bırakmayacaksın... Değil mi? Benim bütün benliğimle istediğim tek şey sensin, sana bakarken en az nefes almak kadar ihtiyaç duyduğumu hissediyorum sana..." Bunu soruyordu, çünkü yaşadıklarının bir düş olmadığını anladıkça bu sefer sonsuzluğunun onu terk etme ihtimali geliyordu aklına...

Bunu düşünmek... Acı vericiydi, ama uzun zaman çeşitli acılar içinde boğulmuş olmanın verdiği tecrübeyle biliyordu ki; acılar hayatına kolayca girip bir daha çıkmayan iğnelerdi onun için. Bu iğneleri onun dünyasından bir saniyelik görüntüsüyle çıkarmayı başaran Shin hayatından bir saniyeliğine bile çıksa; o iğnelerin kat be katı Ruka'nın dünyasına yeniden dönecek demekti... Daha önceden bu korkusunu hiç belli etmemişti Ruka daha önceden. Ama ilişkileri daha ciddiye doğru gittikçe, bu korkusunu daha fazla içinde saklayamaz olmuştu zaten. Ona sonsuza kadar güveniyordu, ama belki de bir kerecik de onun kusursuz sesinden duymak istemişti sadece...
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

Serin Bir Huzur... Empty
MesajKonu: Geri: Serin Bir Huzur...   Serin Bir Huzur... Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 10:03 pm

Ruka, ona yaslandığı anda bir güç geliyordu manevi olarak. Sanki o olduğu zaman her şeyi yapardı. Gerçi sanki de değildi bu. Bildiği kesin olan nadirane şeylerdendi hatta...

"Nefesim hiç beni terk etmeyecek değil mi?"
Duyduğu kelimelerle minik bile olsa bir gülümseme oluşturan kıvrıklık kayboldu. Adımlarını anlık kesti ve Ruka'nın sözlerinin bitmesini bekledi devam etmek için. "Beni... Hiç bırakmayacaksın... Değil mi? Benim bütün benliğimle istediğim tek şey sensin, sana bakarken en az nefes almak kadar ihtiyaç duyduğumu hissediyorum sana..."

Gözleri şefkatle kısıldı. Ruka'yı omuzlarından tutup tam karşısına aldı. Bakışları bile bir destana bedeldi. Uzun uzun anlamını kaybetmeden baktı öylece. Duygularının ne olduğunu çok iyi bildiğine emindi. Çünkü kalbi onunla atıyor,onunla nefes alıyordu; bir nevi Ruka o idi, o da Ruka... Aralarında kırılamayacak kadar güçlü demirden bir bağ varken nasıl terk ederdi onu? Kendini öldürmekle birdi bu. Ya kalbinden bir hançer geçer, parçalardı ya da kalp atışından ayrılırdı. Kalp atışı, kalbi....

Tuttuğu omuzlarını hızla kendine çekip göğsüne gömdü. Yanında minik kalıyor,kolları arasında kayboluyordu. Gözlerini, kendini mekandan yeniden soyutlamak ve sadece Ruka'yı yanında hissetmek için yumdu. Rüzgar ikisini de alıp götürmek ister gibi eserken kolları daha sıkılaşıyordu. Rüzgarın Ruka'sını almasında izin veremezdi. Ruka'yı elinden alıp götüreceklermiş gibi sahiplenme duygusu sarmıştı birtanesini sardığı gibi... Kendini tatmin edene kadar hayatta olmuş, olabilecek her şeyi sildi. Geçen zamanları kaybetmemek için, sadece bu an aklında kalsın diye tüm hafızasını sildi o dakikalar içinde.

"Asla...." diye fısıldadı göz kapaklarını açarken. Geri çekti sahip olduğu bu güzellik abidesini. Gözlerinin içine söylediği her harf ardından yemin eder gibi ciddi gözlerle bakıyordu. Fazla belirgin olmayan kaşlarındaki çatıklık da buna katkı sağlıyordu. "Asla, asla,asla ve asla! Kaderimizde silinmeyecek gibi yazılsa bile silerim, yakarım kaderimizi. Gülümsemenle büyüttüğüm gülün son yaprağının dökülmesine izin vermeyeceğim. Bunlar benim değil, atan kalbimin sözleridir. Çat kapı gelecek ölümümde bile seninle olacağım. Ki eminim ki ölüm kapımı çaldığı zaman ellerimi bıraktığın zamandır!

Rüzgar daha sert esmeye başlamıştı sanki. Gelenleri haber veriyordu onlara. Huzurları, geleceklerin diyecek lafları olmasa bile bozulacaktı. Gitmeleri gerekiyordu. Kimsenin aralarındaki bu özel anı bozmasına izin veremezdi. Buna cür'et edemezlerdi. Ancak şimdilik akışa katılmaları gerekiyordu. Birlikte oldukları sürece nereye gittikleri önemli değildi...
Dikkatle çevresini süzdü. "Soru yağmuruna tutulmak istemiyorsak adımlarımızı hızlandırmalıyız." dedi Ruka'ya dönerek . Çenesinden kibarca tutup kendine yaklaştırdı. Hareketleri kadar hızlı ama nazikliğinden taviz vermemeye dikkat ederek bir buse kondurdu ipeksi dudaklarına. Birkaç saniyelik bile olsa cenneti tatmıştı sanki. Bu his, bu dokunuş başka bir şeyle hissedilemezdi. Eli yavaşça Ruka'nın eline kaydı. Sıkıca kavradıktan sonra belirli bir yere gitmeyen ayaklarına yön vermeyi karar kılarak mekana yaklaşan istenmeyen misafirlerden uzaklaşmak için ilk adımı attı.

Serin Bir Huzur...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sessizliğin Gölgesindeki Huzur