Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!

+3
Senri Shiki
Rin Cross
Kuroda Shin
7 posters
YazarMesaj
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: A Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Kan ile çizdiği her şey gerçeğe dönüşebiliyor.
Karakter Adı: Kuroda Shin

Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Empty
MesajKonu: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 5:01 pm

Üstteki üyeyi yorumlayın lütfen^^
ama lütfen bunu hemen geçiştirmek için yapmayalım yani ismi güzelmiş aaa misa gibi düşünceler istemiyorum Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! 78839 ondan çok sıkıcı oluyor bu oyun Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! 99833 bende oyunu geliştirdim ve tepeden tırnağa yorumlatıyorum sizi
-asıl amacı kendine iltifat almak ama üstü kapalı halleden insan modeli-

İsim:
Kullanıcı:
Kullandığı Karakter:

anlamışsınızdır umarım Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! 360118 Başlayın o zaman Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! 125655
Rin Cross
Gardiyan & Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Rin Cross

Nereden : Cross Academy
İş/Hobiler : Gardiyan
Lakap : Ririn,Len(çünkü lene çok benzer)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan
Güç/Silah: Sesi ile neredeyse herşeyi yapabilir.
Karakter Adı: Rin Cross

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 5:03 pm

Avatar-İmza:Süpersin Sun-Kun Very Happy
İsim: Zaten ilk önce beenim haberim oldu beğenmesen şöle bi ifade yapardım -_-
Kullanıcı: Şeker gibi bi adam Very Happy şeker Very Happy tipide şeker Very Happy
Kullandığı Karakter:Leloucha biraz soğuum...kişiliği beni korkutuo xD
http://crossacademy.vampire-legend.com
Senri Shiki
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Senri Shiki

Nereden : geldi bu?

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Seviye A Vampir
Güç/Silah: Kan Kırbacı /Safkan Güçleri
Karakter Adı: Senri Shiki

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:01 pm

Avatar-İmza:Süperrrr Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_biggrin
İsim: Biraz erkek ismini anımsatıyor ama güzel
Kullanıcı: Daha tanımıyorum ama Shiki olmama izin verirse çoooooooooooook sevicem
Kullandığı Karakter: Karakterini bilmiyorum uamrım ielride karşılaşırız..
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Nereden : Griler ülkesinden...
Lakap : Luca, Roka :)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Soylu Vampir
Güç/Silah: Zihin Kontrolü/ Lightning adlı kılıç...
Karakter Adı: Ruka Souen

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:08 pm

Avatar-İmza: Avatar çok güzel, imzası henüz yok ama Shiki olursa güzel bir tane olacaktır...
İsim: Hmmm.. Max diye yorumlarsam fena değil, ama kimse Shiki'nin ismine laf edemez zaten... Arkasında babası Rido Kuran var... Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_razz
Kullanıcı: Tanımıyorum ki... Ama çok genç, ve beni şaşırtacak derecede iyi yazıyor... Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_smile Başarılarının devamı Max! Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_wink
Kullandığı Karakter: Shiki... Fazla söze gerek yok... Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_wink

Bu arada elbette benim RP sevgilimin avatarı da imzası da süperrr... Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_wink Lulu.. Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_biggrin
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 5:35 pm

Avatar-İmza: Avatardaki o üzgün bakışlar harika yav... Gerçi imzadaki bakışlar da gerçekten harika ama... Ben animede Ruka'nın bu kadar güzel olduğunu fark etmemiştim xD Neyse imzadaki ikinci resimdeki duruş favori!
İsim: Heaaam.... Güzel... Aarada aklıma brokoli veya roka ve çeşitleri gelse de güzel xD
Kullanıcı: Diğer sitedeki en sevdiğim karakterdi xD Oneee-saaaaaaan diye çayırlarda koştuğumuz günleri hatırlarım xD iyi kızdır iyidir de son yazdığım rp den sonra ve hala diğer rp yerine geyikte gezinmemden dolayı ne kadar iyi kız modunda kalır bilemem XD
Kullandığı Karakter: Az önce söylediğimi tekrar edeceğim. Animede Ruka bu kadar güzel değildi U.U Şuanda rp için kafamı patlatmam nedeniyle buna pek bir şey yazamayacağım af buyrunuz efenim U.U
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Nereden : Belinda'nın saçlarının arasından :)
İş/Hobiler : İşim gücüm Belinda... :)
Lakap : Vin, Vinny, Belinda'nın Aşığı :)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/ Avcı
Güç/Silah: Duyguları kontrol edebilmek, Avcı güçleri/ Gunblade
Karakter Adı: Vincent Lancelot

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 9:21 pm

Avatar-İmza: Lelouch'u severim, Code Geass izlediğim averaj bir anime olsa da Lelouch'un zekası için izlemeye değdi...
İsim: Kuroda Shin... Sanırım ilk ad Shin değil mi? Öyleyse güzel.. Very Happy
Kullanıcı: Ne yazık ki kimseyi tanımıyorum...
Kullandığı Karakter: Lelouch en sevdiğim karakterlerden biridir, Suzaku da öyle... Smile
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Nereden : Vincent'ın kollarının arasından..
İş/Hobiler : Part-time piyanist
Lakap : Pureblood Princess

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Safkan Avcı
Güç/Silah: Artemis
Karakter Adı: Belinda Yuuki Kuran

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 7:42 am

Avatar-İmza: Zaaaaten ben seçtim avatarı tabi ki süper *-* İmzanda burada gözükmüyor ama tuttuğun kılıca kurban !

İsim: Birlikte bulduk tabi ki mükemmel *-* Vinny-kun!
Kullanıcı: Çok sevdiğim bir arkadaşımdı beni kırmayıp geldiği için dahada seviyorum şimdi XD
Kullandığı Karakter: *Q* Öl uğrunda öl Suzakuu!!!
Rin Cross
Rin Cross

Nereden : Cross Academy
İş/Hobiler : Gardiyan
Lakap : Ririn,Len(çünkü lene çok benzer)

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Sesi ile neredeyse herşeyi yapabilir.
Karakter Adı: Rin Cross

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 1:39 pm

Avatar-İmza:Avatar bu...Farklı bi karkater xD imza ii Very Happy yuuki xD
İsim:Belidayı daha önceden de biliodum Very Happy isim de güzel
Kullanıcı:Çatlak biri ama çok iyi Very Happy sevimli bely-chan xD
Kullandığı karakter:Kendisini sevmem ama saçları güze kızın
http://crossacademy.vampire-legend.com
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Nereden : Belinda'nın saçlarının arasından :)
İş/Hobiler : İşim gücüm Belinda... :)
Lakap : Vin, Vinny, Belinda'nın Aşığı :)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/ Avcı
Güç/Silah: Duyguları kontrol edebilmek, Avcı güçleri/ Gunblade
Karakter Adı: Vincent Lancelot

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 1:46 pm

(Sırf imzamı gösterme merakımdan bir daha yazıyorum, özür... Bell imzamın görünmediğini söylemiş.. Very Happy)

Avatar-İmza: Kız sevimli, ne yalan söyliyim. İmzada ikiziyle beraber; hoş... Very Happy
İsim: Rin Cross... Cross bir marka zaten, Rin ise özgün bir isim...
Kullanıcı: Admin öyle her sitenin admini gibi değil, eğlenmeyi bilen; ulvi biri... Razz
Kullandığı Karakter: İkizleri severim ben, kullandığı karakteri seviyorum. Very Happy
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 4:30 pm

Avatar-İmza: Avatarda bakışın ayrı bir havası var U.U Sevdim sevdim u.u Benden onay U.U (sanki benden onay bekliyordu =_=; -içruhlasavaşmod-) İmzadaysa.... Bende mi bi gif koysam ne U.U Neyse neyse ikinci resme gelirsek o duruş da süper U.U böyle devam U.U İzin veriyorum U.U
İsim: Very Happy bana bir şey hatırlatıyor... Very Happy artık sayende bütünleşti tiple Very Happy vincent diyince aklıma hemen kahve-yeşil bi tip geliyor Very Happy Az önce de avatara bakıp vincenti vincentius diye okudum Very Happy ilginç... Very Happy cidden ilginç Very Happy
Kullanıcı: Kendisini tanımamakla birlikte yapılan yorumlara ve attığı mesajları yorumlayarak onun iyi biri olduğunu söyleyebilirim U.U tadını kaçıracak gibi laubali değil. O tarafı sevdim Very Happy hani fazla cıvıyan yorumlardıydı dıydı dı U.U evet boyut değiştirdim XD İyi bilirdik mevtayı işte beaaa Razz
Kullandığı Karakter: Ona zaten vampir tipi gitmiyor U.U İnsan olması iyi olmuş. U.U Yorum yapabilmek için lejantını baştan sona kadar okudum kıymetimi bil U.U Bir safkan bunu yapacak heh U.U İtalyan olması da uymuş tipine U.U sonraaa.... U.U sonraaa.... U.U... Sonraaa... ^^; Shin'in sevdiği avcı tipi U.U adamına göre avcı U.U ve belinda neredeyse her yerde geçiyor =_=; neyse yeter gerçek olmasa bile ciddi ciddi boyut değiştirtçekler bana ya da güneş, sisteminde yerini alacak xD

Bu arada kullandığı karaktere sadece kullandığı anime karakterini değil oynattığı karakterin yorumunu da yazın U.U
Senketsu
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Senketsu

Nereden : Evden hanımefendi!
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Sen-Chii(sadece Liechen :D)normalde herkes Senketsu der...

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Gölgeleri Kontrol Etme
Karakter Adı: Senketsu

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!   Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla! Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 9:38 pm

Avatar-İmza:Erkeklere ilgim olmadığı için pek yorum yapamayacağım ama uymuş bir vampire...
İsim:soyad-ad şeklinde ise soyad yerine daha değişik şeyler koyabilirdin...Kuroda'yı pek beğenmedim... Very Happy
Kullanıcı:Kendisini tanımıyorum ama benim gibi birine dayanabilirse tam not!
Kullandığı Karakter:Karakteri güzele benziyor,gücü bir başka...yine tam not!

Üstteki üyeyi tepeden tırnağa yorumla!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üstteki Üyenin Rpsini Puanla