Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okul Kayıtları

+15
Vincent Lancelot
Tsukiyomi Yoru
Roy Mustang
Trafalgar Law
Ue Aki Imato
Senri Shiki
Sona
Kuroda Shin
Ruka Souen
Zero
CLaiRe NympHadoRa Rose
Roxira Kimal'a
Len Cross
Sorcha Kuran
Rin Cross
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Rin Cross
Gardiyan & Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Rin Cross

Nereden : Cross Academy
İş/Hobiler : Gardiyan
Lakap : Ririn,Len(çünkü lene çok benzer)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan
Güç/Silah: Sesi ile neredeyse herşeyi yapabilir.
Karakter Adı: Rin Cross

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:41 pm

Başvuru formu aşağıdaki gibidir.
Ad/Soyad:
Tür:
Sınıf:
Örnek Rp:

Not:Tür için İnsan iseniz sadece insan vampir iseniz B,C,D sınıfınızı belirtiniz.İnsanlar çok vampiri anımsatmadığı sürece güçler alabilirler.Örneğin dokunduğu canlının uzvunda kısa süreli acı,yüksek bedensel güç gibi.Silahlar avcılar ve vampirlerden haberdar olan öğrenciler içindir.Sınıf olarak Gece ve Gündüz Sınıfını belirtiniz.Örnek rp en az 5 satır olmalıdır.Eğer B sınıfı bir vampiri seçtiyseniz 5 satır yeterli olmayacaktır.Yani bir nevi "Emeğe göre yemek" tarzı bir sistem.
http://crossacademy.vampire-legend.com
Sorcha Kuran
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Sorcha Kuran

Nereden : çıktı bu?
İş/Hobiler : sen ;)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Level A/SAFKAN
Güç/Silah: safkan güçleri ve aileden kalan birkaç bişey :D
Karakter Adı: Sorcha KURAN

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:01 pm

Ad-Soyad: Sorcha Kuran

Nesin sen? Safkan Vampir

Aile Kökeni: Karanlıklar Ülkesi Kraliyeti Darker ve Darkness'in tek kızı

Meslek: Öğrenci

Karakter Fotoğrafı: Avatarım-İmzam

Fiziksel Özellikler: Siyah ve epeyce uzun düz saçları var. Mavi gözleri var. Beyaz tenli biri. 170 boyunda...

Kişisel Özellikler:
Sevdiğim İnsanlara Karşı BEN;
Biraz utangacım. çevremdeki arkadaşlarım konusunda çok seçiçiyim. Ama birini sevdim mi onun için hayatımın sonuna kadar her türlü fedakarlıktan kaçınmam. Sevdiğim insanlar beni sevecen uysal biri olarak bilir. Kaybetmekten korkarım. Çünkü onlar söz konusu olduğunda hayatımdaki hiçbir şeyin önemi kalmaz. Ben dünyanın merkezi değilim arkadaş ve dostlarım özelliklede dostlarım benim merkezimdir.
Sevmediğim İnsalara Karşı BEN;
Onlar beni tam bir cehennem zebanisi olarak görür. İçimdeki kötülükten bütün nasibini alanlardır. Öldürme hırsımı ve gücümün büyüklüğünü görür. Karşı konulmaz öfkemi tadar ve benimle karşılaşmamış olmayı dilerler. Onlara karşı asi ve kötü görünürüm. Ben uykusundan uyanmış boz ayı onlarda benim avımdır.

Öz Geçmiş:
Dostlarını evrenin en kanlı savaşında kaybettikten sonra uzun bir süre toparlanamadı. Babasının aptal isteklerine baş kaldırdı. Onu mühürleyip yer altı zindanlarına hapsetti. Onun hakkında konuşmayı yasakladı. ülkesinde insanlarının savaş konusundaki şehvetlerini bilsede hiçbir savaşa katılmak istemiyordu. Ancak siyah ay gezegeninin veliahdının ona talib olduğunu öğrendi. annesi de bunun mümkün olabileceğini söylediğini gördü.
Demonde'a bunun mümkün olamayacağını söyledikten sonra dünya adlı gezegendeki vampirlerin yanına indi ünvanının üzerine lanet aktarıldığını öğrendi. Ama hayatına yeni bir sayfa açmakta kararlı ve insanları keşfetmek için azimliydi.
Sorcha kendisinden başka karanlığa hükmeden olmasın diye başta annesi darkness olmak üzere tüm karanlık savaşçıları yok etmeyle hayatını geçirmiştir Elderlerin ve sadece özel vampir çocuklarının gittiği bir yatılı kolejde büyümüş ve sevgi tatmamıştır. Safkanlık onuru uğruna her şeyi yapabilir gücünün sınırı olmamasından korkan vampirlerin konseyi bunu etki altına almak istemiştir ancak o dönemin ünlü ailelerinden birinin reisi olan Haruka Kuran bu kızı evladı olarak gördüğü belirtmiştir ancak agabeyi Rido bu kıza hükmettiği güçler yüzünden ilgi duymaktadır ve annesi darkness’e daha 14 yaşındayken gelini olması için teklif sunmuştur sorcha bunun üzerine godness’in koruması altına girmiştir ve başta babasını daha sonrada annesini uzun bir uykuyla zehirlemiştir 15 yaşında büyük bir savaşta grup lideri olarak dimondelere yardımcı görevi üslendi. Kaname ile aynı mahsende görev aldı ve onunla iyi bir arkadaşlık kurdu. Ancak yuuki’ye karşı büyük bir nefret beslemekte ve onu kıskanmaktadır kaname’nin yuuki’ye bu denli bir sevgi duyması sorcha’nın daha hırçın olmasını sağlamıştır ve aralarına resmiyet girmiştir. Vampirler asırlar boyu karanlıkların efendileri olarak yaşadılar. Bir kısmı etkisinde oldukları lanetleri güce çevirmeyi başardı. Onun soyu nesillerdir en güçlünün kanını taşır ve sorcha tek çocuktur. Karanlığın gücünü taşıyabilecek tek varis olarak bilinir ve eşsiz aledna görünümüyle lordların büyük bir ilgisine mensuptur.
Cross akademisine giriş yaptıktan sonra hayalet gibi ortalarda yalnız dolaşıyordu. Çünkü savaşta kaybettiği dostlarını kurtaramamıştı. Dost edinmekten korkar olmuştu. Ayrıca Demonde'un sevdiği ve seveceği insanlara zarar vereceğini de biliyordu. Zararın neresinden dönülürse kardır. İlkesiyle kimseyle hayatını birleştirmeyecekti.
Kaien Cross sayesinde okula rahat alışmıştı. Ona büyük bir saygı duyuyordu. Ancak okula giren birçok vampir öğrencinin kan içmemeye alışamadığını görmüştü. Bu onda pek olmuyordu. Çünkü çoğu vampir gibi kana ihtiyacı yoktu. İnsan yemeklerini seviyordu. yeni lezzetler tatmak varken eskilere tıkılmak istemiyordu.

Gücü: Karanlığa hükmetmek ve safkan güçleri

Silahı: gerek yok Örnek ro:
Geçmişinizden kaçmak ve yeni bir hayata başlamak üzereyken kaderin sizi hep geçmişinizle yaşamaya mahkûm ettiğini düşündüğünüz oldu mu? Bana çok sık oluyor. Farklı biçimlerde ama kesinlikle oluyor. O zaman bir dahakine böyle yapmayacağım dediğiniz hataların her birini üstelik aynı biçimde teker, teker yaptığınız ve sonrasında bir öncekinden daha yoğun avı çektiğiniz? Sanırım buda bende var. Kaybetmek üzere yapılmış bir yolunuz varsa ve tek yönlüyse siz ne yapardınız. Benim yaptığımı… Her seferinde hayata daha sıkı tutunurdunuz. Ama bunun bedeli her seferinde daha büyük bir acı ve daha büyük bir hayal kırıklığı olur. Bir süre sonra çektiğiniz acıdan zevk almaya başlarsınız –yine benim gibi- bu sefer herkesin acısından zevk almaya başlar ve önceden uğrunda canınızı verebileceğiniz her şeye sırt çevirirsiniz!

Sorcha Karanlıklar Galaksisinden dünyaya ineli neredeyse bir yıl olmuştu. Demonde’dan bir ses soluk yoktu. Bu iyiydi ve yakında evleniyordu. Bu daha iyiydi. Minnettar olduğu Kuran Lideri Haruka’nın Kardeşiyle evleniyordu. Rido’yla… Aslında kalbi başkasına aitken istemediği biriyle evlenmek… Ama bunu Kuran’lara borçluydu. Kaname Yuuki’ye aitti. Ve bu durumda Sorcha; Romeo ve Juliet’teki Elisabeth oluyordu. Romeo’nun Juilet yüzünden terk ettiği sevgilisi… Aslında Kaname asla Sorcha’ya vaat vermemişti. Ama Sorcha ona bilmediği bir şeyden dolayı bağlanmıştı. Neyse kurgu şuydu… Sorcha Rido ile evlenecek ve aradan çekilecekti. Ama Yuuki ve Kaname birbirlerine âşık değildi. Aslında işin iyi tarafı Kaname kimseye âşık değildi. Ama Juuri onların ilerde evleneceğini söylemişti. Ağabey ve kardeş evliliği... Ögggh!

Belki de Sorcha bu çerçeveden böyle kolay çıkmak istemiyordu. Sonuçta Kaname’ye yakın olacaktı. Galiba bu da ona yeterdi…

Sorcha ışıl, ışıl güneşe bakıp Rido’yu düşündü ve hafifçe boynunu okşadı. Ona dünyadaki bütün vampirlerin uğrunda canlarını verebileceği bir şeyi vermişti. Karanlıklar Prensesinin kanını… Belki de böyle yaparak ona dünya tersine dönse bile veremeyeceği sevgisini telafi etmek istemişti.

Evde bugün yemeği Sorcha yapacaktı. Muhtemelen Juuri’nin yemeği kadar güzel olmayacaktı, belki de Kaname ve Haruka zehirlenirdi. Kaname bu durumdan istifade kesinlikle dalga geçerdi. Aslında bu durum onun kişiliğine yakışmıyor ama bunu kesin yapardı. Çünkü Rido’yla evlenme kararı aldıklarından beri çok farklı davranıyordu. Sorcha, Kaname’nin Rido’yu sevmediğini düşünüyordu. Alışveriş merkezinin çıkışında duraksadı. Telefonu çaldı. Anita arıyordu. Ona Kaname’nin neden böyle davrandığını öğrenme görevi vermişti. Hafifçe gülümseyip “ Ee? Rapor ver! Kaname’nin son günlerdeki tavrının nedeni neymiş?” dedi.

Anita sorduğu soruyu duymazdan gelip “Nerdesin Sorcha? Hemen eve gelmen lazım-“ dedi sesi kısık kısıktı ve endişe fışkırıyordu. Sorcha çantaları alıp arkasına döndü ve iğrenç bir manzarayla karşılaştı. Japonya daha önce hiç böyle karanlık ve kasvetli bir havaya ev sahipliği yapmamıştı. Sorcha sinirle “Kahretsin!” diye tısladı ve elindeki çantaları alışveriş merkezinde bıraktı ve hızla arabasına doğru ilerledi.

Kısa bir süre sonra arabanın yanındaydı. Ancak telaşlıyken arabaya insan hızıyla gitmekte zorluk çekmişti. Arabaya binip kontağı açarak ve marşı harekete geçirdi. Aslında çalıştı. Çünkü araba çalışmadı. Sorcha “Kahretsin aptal insan makinesi!” diye homurdandı. Bir ya da iki kez denedikten sonra araba çalıştı. Malikâneye giden koruluğa gelince arabadan indi. İnsanüstü bir hızda neredeyse havada süzülerek evin yolunu tuttu. Tam evin olduğu açıklığa girecekken Anita onun üstüne atladı. Üstü başı yara içindeydi. Sarı saçları kanıyla tekrar renk almıştı. Ağlıyordu. Sorcha hafifçe Anita’nın başını kaldırdı ve “Sana Ne oldu?” diye sordu. Başka ne sorabilirdi ki? Anita kelimenin tam anlamıyla berbat görünüyordu. Anita “Sorcha, Sorcha kaçmalıyız! Burası O… O çok tehlikeli olmuş... Kuranlar… Kahretsin O geliyor!” diye hıçkırdı ve hızla ayağa kalktı. Sorcha kötü bir şeyler döndüğünü zaten havayı görünce anlamıştı. Bu bilgi artık çok demodeydi. Ama şimdi tek düşünebildiği KANAME’YDİ. Sorcha bu ismi aklına getirince kapaklandığı yerden şimşek hızıyla kalktı ve eve doğru koştu.

Ama açıklıkta görmektense ölmeyi tercih edeceği şeyi gördü. Gözleri dolmuştu. Bir sürü karanlık süvari evin etrafını kuşatmıştı. Sorcha öfkeden konuşamıyordu. Bunu kimin yaptığını adı gibi biliyordu. Rido… Sorcha bu dünyada kimseye güvenemeyecek miydi? Karanlık süvariler onu görünce ellerini kalplerinin üzerine koyup başlarını eğdiler. Sorcha’ya iğrenç tablonun ortasına doğru yol verdiler. Sorcha “Burada neler dönüyor?” diye soracaktı ki Juuri’nin çığlıkları lafı boğazına tıktı. Manzarayı ilk gördüğünden beri tuttuğu gözyaşları sel oldu gitti… Sorcha’nın gözleri Kaname’yi aradı. O yoktu. En azından bu dehşetten uzak duracaktı. Gözleri birden Rido’ya çarptı. Ne kadar medeniyet dışı duruyordu. Ama onun gözlerine güç yakışıyordu. Tıpkı Haruka’nınkilere merhamet ve Kaname’ninkilere gizemin, hüznün yakıştığı gibi… Ama bu gözler onu etkileyemezdi. Hele ki şimdi asla…

Öfkeyle “Seni hain beni kullandın!” diye bağırdı. Yüzüne bir sürü duygu yansıdığını hissediyordu. Öfke, hayal kırıklığı, hüzün… Rido, Sorcha’yı gördüğünde kollarını açtı ve “Ah işte gelinimde geldi! Bende gösteriyi kaçırmandan korkuyordum!” dedi. Sorcha, Rido’nun neden bahsettiğini anlamamıştı. “ Ne saçmalıyorsun Sennn!” diye tısladı. Rido değişik bir aksanla “Ah prenses çok safsın!” dedi. Ses tanıdık ve yabancı, ürkütücü ve çekiciydi. Sorcha sesi duyunca beyninden aşağıya kaynar sular döküldü. Sorcha beyninde yankılanan klik sesini duydu. Derin bir nefes aldı ve “ Sen. Sen. Rido’yu kullanıyorsun?! Canın cehenneme Demonde…” diye bağırdı.

Ardından bir satranç taşı tam kalbine sapladı. O anda birçok şey oldu. Haruka ve Juuri’yi saran dikenli sarmaşıklar onların muhteşem vücutlarını yok etti. Rido’nun başından siyah bir yoğunluk çıktı ve Rido’nun bedeni yere bir kâğıt gibi yığıldı. Sorcha olanlara moron gibi bakmakla meşguldü. Alkış sesi onu kendine getirdi.

“Ağzın iyi laf yapıyor ama icraat yok! Yoksa sevgilin diye mi(!) kıyamadın?” Kaname’nin sesi tam arkasında belirmişti ve ukala bir tınısı vardı! Sorcha hiç dikkat etmeden Kaname’ye doğru döndü. Aralarında çok az mesafe vardı ve Sorcha bunu hesaplayamamıştı. Kaname’nin gözleri ve duruşu vahşiydi. Çok güzeldi. Ama Sorcha’nın ona döndüğünü görünce bir yeri yanmış gibi tepki verdi ve Sorcha’dan yaklaşık iki metre uzaklaştı. Sonra elini kaldırıp “Uzak dur benden KATİL!” dedi. Sorcha bir tokat yemiş gibi hafif kendisini savurdu ve “ Ben mi? Katil mi-“dedi ancak Kaname hışımla sözünü kesti.

“Evet, katil sen Haruka ve Juuri’yi öldürdü-“

“Ben kimseyi öldür-“

“Ya öyle mi(!)? Neden o paraziti kendi kanınla besledin? İnkâr et-“

“O Rido değildi ki?”

“Ya? Yani onu beslediğini inkâr etmiyorsun, bu güzel! Ah tabi kocanı koru!” Kaname’nin bu sözü bardağı taşıran son damla oldu. Birini arıyormuş gibi etrafına bakıp “Yuuki’yi ortalarda göremiyorum. Acaba gelecekteki gelinini benimi gibi bir KATİL den korumak mı istedin? Çekinme söyle!” diye haykırdı.

“Yuuki’yi bu olanlara karıştırma! Ayrıca sesindeki tınıyı hiç sevmedim. Yuuki’ye âşık falan değilim!” Sorcha ve Kaname katilliten konuşurken aşk konusuna sapmışlardı. Sorcha başını sallayıp kendini toparladı. “Aa o zaman Ruka! Seunen prensesi senin için yanıp tutuşuyordu,” dedi. Artık bağırmıyordu. Öfkesi sahilde sular gibi çekilmişti ve ŞAPKA DÜŞTÜ KEL GÖRÜNDÜ hesabı Sorcha’nın yansıttığı tek duygu umuttu. Kaname “Hah! Ruka ve ben mi? Çok yaratıcısın Sorcha! Hem sana ne, Ruka ve Yuuki’den!” dedi ancak sözleri gözleri kadar küçümseyici değildi.

Kaname haklıydı. Ona neydi ki? Ama Sorcha bu gerçeği kabul etmek yerine çocukça “Doğru bana ne? Ama bence Rido’nun beni kocam olup olmayacağı da seni ilgilendirmiyor!” diye tısladı. Kalbi çok acımıştı. Kaname ile aralarında uzun sayılabilecek bir sessizlik oldu ve sadece birbirlerinin gözlerine bakıyorlardı. Kaname derin bir nefes alıp Sorcha’ya “Beni ilgilendirmeliydi. En azında ben öyle istiyordum. Birden Rido’ya âşık olman bana pekte mantıklı gelmemişti… “ dedi. Sorcha Kaname’ye sarılıp onu sonsuza dek bırakmamak hissiyle savaşıyordu. Ama Kaname başını yerden ayırıp Sorcha’ya baktığında bütün hissi buzdan yapılmış gibi tuzla buz oldu. “Ama şimdi bir katilin hayatı beni zerre kadar ilgilendirmiyor! Biliyor musun, seni seviyordum. Sana âşıktım. -Tım diyorum çünkü şimdi senden… Senden… Nefret ediyorum!” Sorcha bütün göz pınarlarındaki gözyaşını oracığa boşaltmıştı. Ağlıyordu. Kendinden emin tavrı yok olmuştu. Kaname canını çok yakmıştı.

“Ben… Ben… Ben… Katil değilim! Demonde onu kullandı!”

“Demonde da senin başka bir aşığın… Ahh! Söylesene onunda mı yeğenini ayarttın?”

“Kaname eğer benden nefret ediyorsan tamam ama lütfen canımı yakma! Ben onu karanlık tarafta olduğu için istemedim ayrıca onu sevmiyordum. Benim bu dünyada cennette ya da sonra ne geliyorsa artık orada sevdiğim tek bir kişi var-“ Kaname sözünü kesmişti.-yine-

“Evet, oda Rido-“ Söz kesme sırası Sorcha’daydı.

“Kes sesini ve dinle! Anlama kıtlığın mı var burada karşında neden karın ağrısı çekiyorum sanıyorsun? SENİ SEVİYORUM! Doğru kanı herkese büyük bir güç veriyor. Rido’ya verdim çünkü ona veremeyeceğim sevgim ve ruhum için küçük bir bedeldi. Juuri bana senin ve Yuuki’nin bir gün eş olacağınızı söyledi. Bende senden uzak kalmaktansa-“

“Evet, -kalmaktansa beni severek başka biriyle yatağını paylaşmayı düşündün? “ Sorcha cevap vermedi. Bunu gören Kaname sesinin ayarını kısıp -çünkü bağırıyordu- “Peki neden bana bir şey söylemedin?” diye sordu. Sorcha başını yere sabitledi ve “Çünkü eğer sana söylersem ve sen beni öyle görmüyorsan ve başka birini seviyorsan beni kendinden uzaklaştıracaktın. Dayanamazdım! Senden uzak olmaktansa ölmeyi-“ Kanama ona sarılmıştı. Ve saçlarına doğru “Şşşt” dedi. “Ölemezsin ölmemelisin! Ama artık birliktede olamayız! Çünkü olmaz! İşte nedenini sorma…” diye devam etti. Sorcha ellerini Kaname’nin göğsüne dayayıp ondan uzaklaştı ve gözlerine baktı. “Anlıyorum!” diye yalan söyledi. “Şey belki bir gün başka bir gün başka bir yerde başka şartlarda birbirimize âşık oluruz!” dedi ve kollarını Kaname’nin boynuna dolayıp “Ama önce beni öpmeni istiyorum KANAME!” diye devam etti. Kaname’nin ne diyeceğini bilmiyordu! Aslından onun hakkın hiçbir şey bilmiyordu. Nasıl olurda hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığı bu gizemli adama ruhunu kaptırmıştı. Kaname derin bir nefes aldı. “Bu bizim işimizi zorlaştırır! Beni unutmanı istersem?” dedi. Sorcha başını iki yana sallayıp “Unutamam ki!” dedi ve Kaname’nin gözlerine baktı ve tekrar “Öp beni!” diye fısıldadı. Kaname ilk tereddüt etti. Ancak sonra Sorcha’nın başını hafifçe kaldırdı ve onu öptü. Tutkulu, hüzünlü ve aşklı…

Sorcha gözlerini açtığında bir odadaydı ancak burası Kuran malikânesi değildi. Bir adam geldi yaşça çok büyüktü. Ancak güler yüzlü ve sportifti. Ve kesinlikle giyinme konusunda hiçbir şey bilmiyordu. “Merhaba Sorcha bizimle yemek yiyecek misin?” diye sordu. Sorcha bir şey demedi. Daha sonra adının Kaien Cross olduğunu bildiği bu adamla yaşamaya başladı. Kaname’nin bu adamın çevresinde olacağını adı gibi biliyordu çünkü YUUKİ buradaydı ve geçmişine dair hiçbirşey bilmiyordu. KAHRETSİN!

SEVMEDİĞİ OT BURNUNUN DİBİNDE BİTMİŞTİ…
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:05 pm

Sen zaten safkan olucaktın Very Happy senin yerin hazır.Safkan alımı buradan itibaren kapandı.Safkanlarımız Sorcha Kuran ve Shizuoka Chiyo'dur.
Sorcha Kuran
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Sorcha Kuran

Nereden : çıktı bu?
İş/Hobiler : sen ;)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Level A/SAFKAN
Güç/Silah: safkan güçleri ve aileden kalan birkaç bişey :D
Karakter Adı: Sorcha KURAN

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:05 pm

teşekkürler Very Happy
Len Cross
Len Cross

Öğrenci Sayfası
Güç/Silah: Ses ile acı çektirme
Karakter Adı: Len Cross

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 9:24 pm

Ad/Soyad:Len Cross
Tür:İnsan
Güç/Silah:Ses-Kendi sesiyle karşısındakilere acı çektirebilme-
Sınıf:Gündüz
Örnek Rp:-Pm yolladım- ^^
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 9:24 pm

Aşkım Len-Chan Very Happy hg onay
Roxira Kimal'a
Gardiyan & Gece Sınıfı Öğrencisi
Roxira Kimal'a

Lakap : Rox

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Vampir / B Sınıfı
Güç/Silah: Telekinezi / Narsìel
Karakter Adı: Roxira Kimal'a

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:16 pm

Ad/Soyad: Roxira Kimal'a
Tür: B Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Telekinesis ~ Canlı ve cansız varlıkları havalandırma, kontrol etme / Narsìel (Katana)
Sınıf: Gece Sınıfı
Örnek Rp: PM ile yolladım. ^^

En son Roxira Kimal'a tarafından Cuma Ara. 11, 2009 10:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:17 pm

Onaylandı
CLaiRe NympHadoRa Rose
CLaiRe NympHadoRa Rose

Nereden : Nereye?
İş/Hobiler : RPG yazmak.. x)
Lakap : RoSe

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: C Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Şekil değiştirmek ve taş elleri / Angels and Demon's adında bir kılıcı
Karakter Adı: Claire Nymphadora Rose

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:25 pm

Ad/Soyad: Claire Nymphadora Rose
Tür: C Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Şekil değiştirebilmek ve taş sertliğinde elleri / angels and demons adında bir kılıcı.
Sınıf: Gece Sınıfı.
Örnek Rp:

Yürüyordu bu dolunaylı gecede yapayanlız Claire..Yavaş yavaş soğuyordu teni..Yutkunuyordu taşlı yollarda yürüken - korkuyordu nedense..Aslında korkusu psikolojik hastalıkları yüzündendi..Çok fazla kontrolunu kaybediyordu - ve hele hele geçmişini düşününce..

Düşünmek bile istemedi Claire..Yavaş yavaş yürüdü ve bir ağacın altına yerleşti..Yanında getirdiği bembeyaz kağıdını ve güzel kan kırmızısı renginde olan kalemini çıkarıp kan kırmızısı renginde harfler yazmaya başladı Nymphadora..

Kendi hakkında şu anda düşündüklerini yazıyordu...Neden kendisne Rose adını takıldığını mesela..?İçinden düşünmeye başladı - ona herkes Rose takma adını takmıştı.. Gül gibi güzel bir kız - ancak bazen dikenleri batıyor..
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:27 pm

onayımsın bebişim Very Happy
CLaiRe NympHadoRa Rose
CLaiRe NympHadoRa Rose

Nereden : Nereye?
İş/Hobiler : RPG yazmak.. x)
Lakap : RoSe

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: C Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Şekil değiştirmek ve taş elleri / Angels and Demon's adında bir kılıcı
Karakter Adı: Claire Nymphadora Rose

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:31 pm

Teşekkürler bebem.. x))
Zero
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Zero

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Vampir / B
Güç/Silah: Elektriği kontrol edebilme
Karakter Adı: Zero

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:47 pm

Ad/Soyad:Zero
Tür:Safkan
Güç/Silah:Acı çektirme
Sınıf:Gece
Örnek Rp:
Pm ile atıyorum.
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:48 pm

SAKAN OLAMAZSIN! bana sen pm ile atma.Pm ile atanlar arkadaşlarımdı onların rplerini biliyordum.Acı çektirmeyi alamazsn
Zero
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Zero

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Vampir / B
Güç/Silah: Elektriği kontrol edebilme
Karakter Adı: Zero

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:33 am

Ad/Soyad:Zero
Tür:B seviye ama kabul etmiyosan C
Güç/Silah:Karanlığa hükmetme kabul etmiyosan elektriği kontrol edebilme.
Sınıf:Gece
Örnek Rp:
Spoiler:

Spoiler:

İkiside benimdir msn aç göstercem ben sana.
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 2:48 pm

xD tamam tamam onaylandın.B seviye vampir.Elektriği kontrol etme xD
Ruka Souen
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Ruka Souen

Nereden : Griler ülkesinden...
Lakap : Luca, Roka :)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Soylu Vampir
Güç/Silah: Zihin Kontrolü/ Lightning adlı kılıç...
Karakter Adı: Ruka Souen

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 8:13 pm

Ad/Soyad: Ruka Souen
Tür: B sınıfı Vampir
Güç/Silah: Zihin Kontrol
Sınıf: Gece sınıfı
Örnek Rp: Ana karakter başvurumda var... Smile
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 8:14 pm

Onaylandı Very Happy
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: A Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Kan ile çizdiği her şey gerçeğe dönüşebiliyor.
Karakter Adı: Kuroda Shin

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 8:55 pm

Ad/Soyad: Kuroda Shin
Tür: A sınıfı Vampir
Güç/Silah: Kanla çizdiği her resim gerçeğe dönüşebilir.
Sınıf: Gece sınıfı
Örnek Rp: ...hemen en sonm yaptığım rpyi koydum Very Happy diğer rplerimi de biliyorsun Melo Very Happy

Nefes alışları boğazını tıkıyordu. Kalbinin delicesine çarpışı bu geç kalış heyecanının en büyük korku temsiliydi. Saçları terlerinden ıslanmıştı. Daha alın koruyucusunu bile takmamıştı. Konoha içinden insanları çarpmayı önemsemeden tüm hızıyla geçiyor, uyduracak bahane arıyordu. Son günlerde müptelası olduğu geç kalış sorunu sorumsuzluk çizgisinin kenarında oynamasının cezası olan gelenden geçenden azar işitme senaryosunu yaklaştırıyordu. O kendi elleriyle inşa ettiği bu sağlam olmayan binanın tepesine yıkılacağını biliyordu. Yine de yağmurun fırtınaya dönüşmeden önceki bu son damlalarının tadını çıkarmak istiyordu. İşte bu da onun aldırmadan kabul ettiği huyuydu. Vurdum duymaz oluşu...
Çoğu insanın sinir olduğu, sabır bardaklarının son derece çizgisine bile ulaştırdığı bu özelliği aynanın karşısında yapınca o bile sinir oluyordu. Ama işte, huy öyle kolay kolay değişmiyordu ki...

Evinden beri ayaklarının ekstra hızlı ilerleyişi anlık bile durmamış,şehirde yarattığı klasik karmaşaları kafasına takmadan ilerlemişti. konoha kapısı görüş açısına girince durması gerektiğini fark etti. Karnı ağrıyordu. Bu sızı sensei'sinin ona kızış korkusuna karışınca hiç sabredilecek gibi olmuyordu. Kendini toparlamalıydı. Yoksa cidden ismi belirsiz biri tarafından feci halde hırpalanacaktı. Eğer senseisi kuralcı, takım arkadaşları da ciddi tipler olur ise işte bu lanetli günlerin başlangıcı olurdu.

Tüm bu ayrıntılar bile beynini bastıra bastıra dürterken o hala yanan dünyalı,yanmayan hasırlı hippi ruhundan bir damla şey bile eksitmiyordu. Ya bağırır bağırır geçerlerdi ya da döver döver geçerlerdi; lakin sonuç olarak mutlaka geçerlerdi. Hala yaşıyordu, nefes alıyordu, tepesinde güneş vardı ve en önemli şeyde o harikaydı...
Tabi şunu da unutmamalıydı ki;
Harikalık göreceli bir şeydi...

Kahramanlar anıtına yaklaştıkça içine işleyen onur ve gurur duyguları yükseldikçe o giriş repliğinin daha fazla dikkat çekici olmasını düşünüyordu. Tüm gücünü topladı ve eğilip yerden güç alarak fırlattı kendini. Yere düştüğü anda sağ ayağını düz tutup diğer ayağını kırdı. Kafasını karşısına, gözlerini kısarak kaldırdı ve bağırdı.
"Çekilin, ben doktorum!! Telaşa lüzum yoktur!!! Kurtulacaksınız!"
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 8:56 pm

Bbem Sun-Kun Very Happy a sınıfı yapamam ama B sınıfı yani soylu olabilirsin.A sınıfı safkan oluo Very Happy
Kuroda Shin
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Kuroda Shin

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: A Sınıfı Vampir
Güç/Silah: Kan ile çizdiği her şey gerçeğe dönüşebiliyor.
Karakter Adı: Kuroda Shin

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 8:58 pm

safkan olmak için konuşmamışmıydın senle biz =_=; önce onayını almıştım hatta =_=;
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 8:59 pm

Haa haa Very Happy unutkanım ben Very Happy
artık kesin olarak safkan alımları kapandı.Akademiye üç safkan yeter xD
Sona
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Sona

Nereden : zamanın kaybolduğu diyarın zaman sarayından...
Lakap : sona,soba,soma,sana vs. :D(ama genelde sona ve soba :D)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan-Avcı
Güç/Silah: Cisimlerin Boyutlarını Değiştirebilme/kolye olarak kullandığı Ölüm Baltası(ve bileklik,küpe olarak kullandığı ya da çantasında sakladığı yüzlerce bıçak,kılıç,balta vs)
Karakter Adı: Sona

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:10 pm

Ad/Soyad:Sona
Tür:İblis
Güç/Silah:Her türlü kesici alet ama en çok boynundaki Çift Taraflı Balta/Cisimlerin boyutlarını değiştirebilme ve gücüne bağlı olarak bir Büyü
Sınıf:Gündüz
Örnek Rp:

"Aaaaaah hadi amaaaa!O kadar da berbat görünüyor olamaaaaaaam!"Sona bir taraftan etrafındaki onlarca level E'leri Ölüm Baltası'yla öldürmeye çalışıyor,bir taraftanda yetişemediklerine konsantre olup onları küçültüyordu...Ah tabi bu küçültme canlılar üzerinde işe yaramadğından canlının kemikleri küçülen deriden dışarı fırlıyordu yada küçülen kemikler yüzünden etraftan kırılma sesleriyle beraber vampirlerin durup dururken patlayan damarlarındaki kanların son zerrecikleri etrafa saçılıyordu...Kendisine arkadan yaklaşan bir vampire baltasının arkasındaki sivri kısmı geçirdi ama vampir Sona'nın güzelim elbisesini yırtmıştı bile... "Aaaah!Seni pislik!" diye elbisine üzülüyordu,umursamazca etrafındaki vampirleri... "Sona şu işi biraz daha ciddiye alır mısın!Tamam iyi olabilirsin ama onların arasında senden daha iyi olanlarda olabilir!" ...Sona aniden sağ tarafına geçmiş dövüş hocasına bakmadan yanıt verdi "Aaah ama sensei sizde beni anlayın lütfen...Bu elbis..." ... "Sona yeter!" ...Sona öğretmenine kısa bir göz attı.Gerçekten sinirli gözüküyordu şuan susmaktı en iyisi.Ama bir sorun vardı...Kesinlikle bir sorun vardı çünkü öğretmeni de bu durumda çok eğleniyor olması gerekiyordu...Ani bir hamleyle öğretmeni Sona'nın soluna geçince farketti...Sağ kolu kanlar içindeydi.Kol tamamen kesilmemişti belki ama kemik gözüküyordu çok rahat... "Aaaah!Tamamdır sensei ciddi moda geçiyorum!"Sona üstündeki kabarık elbiseyi küçülterek yırttı ve böylece altındaki zırhı tamamen ortaya çıkarttı.Diz kapaklarının üst kısmına geçirdiği küçük halkayı büyüttü ve diz kapaklarına korunak oluşturdu.Aynı şeyi dirsekleri içinde yaptı -kendisini engellemeyecek kadar-...Öğretmenine kısa bir bakış attığında gülümsediğini gördü.Sona'nın ciddileşmesine sevinmişti.Elbisesini yırtmasından çok ciddi olduğu belliydi zaten...Öğretmenine işaret verdi ve Sona bir anda durdu...Konsantre oluyordu,o sırada öğretmeni onu koruyordu... "Kella-s-taruya massss-kella!"Sona ellerinin iç yüzü gökyüzüne dönük bir şekilde ellerini havaya uzattı...Simsiyah gecenin ortasında Sona'nın avuçlarında kan kırmızısı bir küre oluştu. "Sona-esri-triyo" ...Sona öğretmenine tekrar baktığında öğretmenin hızla Sona'nın arkasına koştuğunu gördü ve ardından sırtını Sona'nın sırtına dayadı.Sona sinsi bir gülüşle son bir kelime daha söyledi,anlamlısından "Patla!" ...O kırmızı küre Sona ve öğretmeninin etrafını saran vampirleri hızla sardı ve ardından vampirlerin çığlıkları duyuldu...Havayla kaybolurken vampirlerin izleri Sona kullandığı büyüden dolayı yorgun bir şekilde yere uzandı...
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:11 pm

İblis derken?
Sona
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Sona

Nereden : zamanın kaybolduğu diyarın zaman sarayından...
Lakap : sona,soba,soma,sana vs. :D(ama genelde sona ve soba :D)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan-Avcı
Güç/Silah: Cisimlerin Boyutlarını Değiştirebilme/kolye olarak kullandığı Ölüm Baltası(ve bileklik,küpe olarak kullandığı ya da çantasında sakladığı yüzlerce bıçak,kılıç,balta vs)
Karakter Adı: Sona

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:18 pm

ya aslında insan ama güçleri olan bi insan olucaktı,biraz iblis yada büyücü karışımı birşey...ama sonra aklıma rpde bulunan büyülü sözleri falan kullanmak gelince kabul olursa iblis olsun dedim Very Happy birazda değişik oldu falan Very Happy gücümden vazgeçmek istemiyorum kabul olmazsa uygun bulduğunuz yere koyabilirsiniz Very Happy
Rin Cross
Rin Cross

Öğrenci Sayfası

Okul Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Okul Kayıtları   Okul Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:19 pm

Şöyle olabilirmi;
Bir avcı ama kendine saldırı tipi olarak büyüyü edinmiş.Bir nevi mühür gibi bu tarz büyüler yapıyor

Okul Kayıtları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki