Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sitemizin Kuralları

YazarMesaj
Rin Cross
Gardiyan & Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gardiyan & Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Rin Cross

Nereden : Cross Academy
İş/Hobiler : Gardiyan
Lakap : Ririn,Len(çünkü lene çok benzer)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan
Güç/Silah: Sesi ile neredeyse herşeyi yapabilir.
Karakter Adı: Rin Cross

Sitemizin Kuralları Empty
MesajKonu: Sitemizin Kuralları   Sitemizin Kuralları Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:06 pm

Sitemizde huzurun,kaileti ve zevkli rp'lerin yapılması/sağlanması için sitemizde bazı küçük kurallar vardır.
1-Sitemizde argo,küfür ve kişinin onurunu kırıcı sözler söylenmemelidir.İlk ve ana kuralımız budur.

2-Adminlerden safkan olmayı istemeyin.Adminlere ne kadar yalvarırsanız yalvarın onlar size safkanlık veremezler.

3-Mesajlarınız en az 3 satır olmalıdır.Çünkü sizinle rp yapan arkadaşınızı da düşünerek ona da yazması için bir konu vermelisiniz.

* Rp Kalitesini Arttırmak
* Rpden Alınan Zevkin ve Eğlencenin Artması
* Orda Yaşanan Olayı Yaşayabilmek,Hissedebilmek
* Sizin yaratıcılığınızı geliştirme

4-İnsanları öldüremezsiniz.Veya insanlar bir vampiri öldüremez.Ancak sitede var olmayan bir vampiri ve insanı öldürebilirsiniz.Ama bir insanı öldürürseniz bunun cezası Disiplin Kurulu tarafından verilecektir.

5-Bir E sınıfı vampirle dövüşürken şöyle yazmayın:
-Adamın arkasından dolaştım ve kılıcımı sokarak öldürdüm.Sonra huzur içinde evime döndüm gibi basit rp'ler yapmayın.

Kurallarımız bu kadar.Bunlara uymayanlar ceza veya ban alır.(abartıyorum Very Happy )
http://crossacademy.vampire-legend.com

Sitemizin Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası