Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty

3 posters
YazarMesaj
Kuyabashi Harumi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Kuyabashi Harumi

Lakap : Buz Prensesi ~ Soğuk Güzellik

Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Empty
MesajKonu: Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty   Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:38 pm

Ad: Harumi
Soyad: Kuyabashi
Sınıf: İnsan
Köken: Bilinmiyor
Eş/Sevgili: Daisuke Aisu(Çalışmalar sürmektedir XD)
Statü: Avcı

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

Fiziksel Özellikler:
Atletik bir yapısı yoktur. Boyu ve kilosu normaldir.

Kişisel Özellikler:
Soğuk kalpli ve umursamazdır. Genelde ukala olduğu sanılır ama sadece arkadaşlarının yanında sıcak kanlı ve güler yüzlüdür. Vampirlere karşı bir önyargısı yoktur. Onlara da her zaman bir şans verir. Ancak biri hakkındaki ilk görüşlerini değiştirmek imkansız denebilecek kadar zor olsa da imkansız değildir.

Paparazzi Köşesi:
Spoiler:

AİLESİ ve YAŞAMI

Öz Geçmişi:
Gözlerini açtığında sıcak bir odada şöminenin karşısındaki kanepede yatıyordu. Hatırladığı tek şey adıydı. Onu da kolyesinde yazdığı için hatırlayabilmişti. Yaralı değildi ama başının arkasından darbe aldığını hissediyordu. Korku ve telaşla koridora çıkmış ve buranın müdürüne çarpmıştı. Öğrendiğine göre saldırıya uğrayan birine yardım etmeye çalışmış ancak kendisi de bir şey yapamamış, kafasını çarpıp bayılmıştır. Ardından onu gören bir avcı buraya getirerek müdüre olanları anlatmıştır. O günden beri buradadır ve her yıl buraya geldiği günü arkadaşlarıyla birlikte doğum günü sayarak kutlamaktadır.

Sevdikleri:
-Savaşmak
-Arkadaşlarıyla birlikte olmak
-Geçmişini öğrenmeye çalışmak
-Lolipop!!

Sevmedikleri:
-Arkadaşlarına veya kendisine sataşan kişiler.
-Sıcak olan her şey

Gücü/Silahı
Katanalardan biraz daha kısa bir kılıcı vardır. Bu kılıç buz çıkartabilir ve ona hükmedebilir.

İkonlar:
Spoiler:
[b]

Kuyabashi Harumi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Kuyabashi Harumi

MesajKonu: Geri: Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty   Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:41 pm

~ İlişki Türleri ~

~A R K A D A Ş L A R~

[Ayrılmaz İkili]

[Suç Ortakları]

[Yakın]

[Değer Verdiklerim]
Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Roy_Mustang_4
Roy Mustang
O benim abim gibidir. Hatta o benim hiç sahip olmadığım abimdir! Geçmişinden hatırlayabildiğim kareler sadece ona ait. Eğer o da olmasaydı nasıl biri olduğumu bilemezdim. Bu sonsuz karanlıkta görebildiğim tek ışık o. Küçükken benim için kim bilir kaç kez dayak yemiştir. Ve kim bilir kaç kez onun yerine ben hıçkıra hıçkıra ağlamışımdır. Ve yine kim bilir kaç kez benim başımı okşamıştır ağlamayı kesmem için. Ancak sadece bir kez beni uyutmak için ninni söyledi. O ninniyi ise asla unutamam. Roy-kun; iyi ki varsın...
[Kanımın Isınık Oldukları ]

[Sıradan ]

[Göz Aşinalığı Olanlar]

[Tanıdık]

~ D Ü Ş M A N L A R ~

[Zararsızlar]

[İşe yaramazlar]

[Rakipler]

[Hoşlanmadığım]

[Ölümcül derecede nefret ettiklerim]

[Baş Belası]

~ A Ş K ~

[Şimdiki]

[Gözümün kaldıkları]

[Eski]

[Kullandıklarım]

[Karşılıklı]

[Arzuladığım]
Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty 40
Daisuke Aisu
Neden bilmiyorum ama bu çocukta beni [fenaaa hâlde] çeken bir şeyler var. Kalbimin hızlanmasına neden olan tek kişi o. Başımı onun omzuna yaslayıp sonsuz bir uykuya dalmak istiyorum. Rüyamda ise sadece o ve ben olayım[tabii Roy da var ama ormantizmi bozmamak için söylemedim xD]. Başımı onun dizlerine yaslamak istiyorum o benim saçlarımı okşarken. Yeri geldiğinde yüzümü onun göğsüne bastırıp ağlamak istiyorum. Hayatımı onunla geçirmek istiyorum lanet olası! Onu seviyorum!

En son Kuyabashi Harumi tarafından C.tesi Ocak 09, 2010 10:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Roy Mustang
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Roy Mustang

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/Öğrenci
Güç/Silah: Dürbün Gözler/M4A1
Karakter Adı: Roy Mustang

MesajKonu: Geri: Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty   Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:43 pm

Ekle Beni Xd
Daisuke Aisu
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Daisuke Aisu

MesajKonu: Geri: Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty   Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:48 pm

Beni de!
Kuyabashi Harumi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Kuyabashi Harumi

MesajKonu: Geri: Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty   Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:57 pm

Ahh Lanet olsun çok sevenim var XD XD XP
Ekliyorum hepinizi canlarım. ikinize ikon bulurum ben kasmayın siz XD
Roy Mustang
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Roy Mustang

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/Öğrenci
Güç/Silah: Dürbün Gözler/M4A1
Karakter Adı: Roy Mustang

MesajKonu: Geri: Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty   Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 2:40 pm

Özge Sil O İmzayı Yok Seni 120 Fark Yerinden M4A1'le Vururum
Kuyabashi Harumi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Kuyabashi Harumi

MesajKonu: Geri: Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty   Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty Icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 9:40 pm

silmeeeğğmmm xD

Kuyabashi Harumi ~ The Cold Beauty
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuyabashi Harumi