Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~

2 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Nereden : Vincent'ın kollarının arasından..
İş/Hobiler : Part-time piyanist
Lakap : Pureblood Princess

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Safkan Avcı
Güç/Silah: Artemis
Karakter Adı: Belinda Yuuki Kuran

Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Empty
MesajKonu: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 7:01 pm

Bu iki haşarı kızın kaldığı oda ~

Güncellenecek !
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 8:10 pm

.

En son Belinda Kuran tarafından Çarş. Ocak 17, 2018 10:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Nereden : Belinda'nın saçlarının arasından :)
İş/Hobiler : İşim gücüm Belinda... :)
Lakap : Vin, Vinny, Belinda'nın Aşığı :)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/ Avcı
Güç/Silah: Duyguları kontrol edebilmek, Avcı güçleri/ Gunblade
Karakter Adı: Vincent Lancelot

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 10:13 pm

'Vinny-kun! Ben iyiyim bırak beni !'

"Pekala mızmız hanım! Ama önce neden yatağınıza ulaşmamızı beklemiyorsunuz?"

Defalarca bırakılmak isteyen Belinda'sına en sonunda odaya giriş yapınca cevap verme ihtiyacı hissetmişti Vincent. Yol boyunca mızmızlanmalara tek kelime bile etmemişti ama... Her seferinde geçmişteki alaylaşmaları aklına gelmiş ve gülümsemesi genişlemişti sadece.

Onu yatağa bıraktıktan sonra omuzlarından beline kadar olan kısmındaki saçlarıyla oynamaya başlamıştı, ama Belinda tıpkı yıllar önce yaptığı gibi suratını şişirip yüzünü ondan uzaklaştırmış; mükemmelliğini kendisine göstermek istemiyordu. Yüzündeki rahatlık duygusu silindi ve yerine mayhoş bir endişe oturdu hemen. Belinda'nın kendisine yüz çevirmesini istemiyordu artık. Şakacıktan bile olsa...

Sonunda sevgilisi mükemmeliyetini ondan saklamaktan vazgeçmişti artık. Mutluluktan olduğunu umduğu gözyaşlarıyla ona dönmüştü, yüzü gözyaşlarıyla tezat derecede gülümsüyordu. Demek ki gerçekten mutluluktandı...

'Beni bulmana o kadar çok sevindim ki Vinny-kun..Lütfen bir daha asla ayrılmayalım..'

Minik ve narin eller kendi yanaklarına gömüldüğünde, Vincent uslu bir kedi gibi gözlerini kapatıp başını yana yasladı. Bu dokunuşu o kadar çok özlemişti ki...

'Her zaman yanımda olup, korktuğumda, ağladığımda, göz yaşlarımı silmeye devam edeceksin..Öyle değil mi Vinny-kun?'

Anında yana doğru yatan başını kaldırmış, gözlerini açmış ve Belinda'nın saçlarındaki elini o pürüzsüz yanaklara, yansıyan yaşları silmek için koymuştu. Başparmağıyla yaşları yavaşça silerken; kimsenin kolay kolay göremeyeceği şevkatli bakışını sergilemekten korkmayacağı tek kişiye; Belinda'sına gösteriyordu...

"Her zaman, aşkım..." kelimeleri döküldü sadece dudaklarından. Öbür elini de diğer yanaktaki gözyaşlarını temizlemek için o mermerimsi güzellikteki yanağın üstüne koydu. Buğday renkli teni, porselen cildin üstünde ilginç ama hoş bir tezatlık oluşturuyordu. "Artık sen istemediğin sürece seni bırakmayacağım. Bir daha yollar ayıramayacak bizi, asla..."

Sonra yüzü ciddileşti, belki de mızmızlanma sırası kendisindeydi. Ellerini hiç beklenmedik bir anda aşağı indi, yüzünden ifadesizlik akıyordu sadece. Belinda'nın şaşkınlığı onda az kalsın büyük bir kahkaha koparacaktı, ama iyi bir oyuncuydu Vincent. Ve bu oyunda açık vermeyecekti.

"Ama seni bulamasaydım ne olacaktı merak etmiyor da değilim..." dedi biraz kalınlaşmış bir sesle. "Aklına bir saniye bile olsa gelecek miydim? Yoksa bu akademide yepyeni aşklaramı yelken açacaktın? Belki de açmışsındır, kim bilir??" Vincent elbette böyle bir şeyin varlığına inanmıyordu; Belinda başkasıyla yeni aşklara yelken açmış olsa ona sadece arkadaş gözüyle yaklaşırdı. Onu bu kadar da iyi tanıyordu gayet.. Ama içindeki buruk bir kısım tek şeyi merak etmiyor değildi: Sahi Vincent onu aramaktan vazgeçmiş olsa ya da bulamamış olsa, hiç Belinda onu bulmaya çalışacak mıydı? Yatakta oturuş pozisyonunu değiştirip yönünü kızdan uzaklaştırırken bir an önce cevap bekliyordu kızdan; hoş, artık bir önemi pek fazla olmasa da...

En son Vincent Lancelot tarafından Cuma Ara. 18, 2009 11:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 7:48 am

Vincent'ın suratında ki ifadesizliği görünce Belinda az daha küçük dilini yutacaktı..Neredeydi az önce aşkla bakan gözler ? Aceleyle yataktan doğruldu ve tek kolundan destek alarak sözlerini dinlemeye başladı şovalyesinin;

"Ama seni bulamasaydım ne olacaktı merak etmiyor da değilim...
Aklına bir saniye bile olsa gelecek miydim? Yoksa
bu akademide yepyeni aşklaramı yelken açacaktın? Belki de açmışsındır,
kim bilir??"

Bu soğuk ses tonu.. Belinda içinde birşeylerin parçalandığını hissetti..Yüzünü de kendisinden uzaklara çevirmişti..Bir hırsızdı o şimdi! Bely'den zümrütlerini çalan bir hırsız!

Kız o kadar şaşırmıştı ki bir an için tekrar ağlayacağını sandı..O haklıydı..Neden bu kadar şapşaldı ki ? Neden kendin duygularının farkına varabilmesi için önce birinin ona yol göstermesi gerekiyordu ki?

Şimdi ne yapacaktı ? Besbelli ki hayatının aşkı olan kişi kendisine kızmıştı..Birşeyler yapmalıydı..Ama ne?

Ve birkaç saniye sonra ne yapacağını bulmuştu.. Yüzüne,şimşekten korktuğu zaman odasına girdiği ve ona yalvarmak için ürettiği kedi yavrusu gibi masum ve biraz da korkmuş bir bakış yerleştirdi.. Sonrasında da hemen arkasına geçti, kollarını göğsüne doladı ve çenesini çocuğun omzuna yerleştirdi...

'Sen zaten her zaman aklımdaydın sevgilim.. Ama haylaz bir çocukluk arkadaşı olarak.. Bu da benim salaklığım..Sana olan tutkularımı ve aşkımı gözden gelebilecek kadar salakmışım.Bunun için gerçekten çok üzgünüm..' diyerek gözlerini kapattı ve bir müddet bekledi. Hemen sonrasında da devam etti;

'Üstelik eğer farkına varabilseydim bile..Zannedersem seni bulupta reddedilme korkusu yüzünden bu işe kalkışmayıp aşkımı içimde yaşardım...Her zaman cesur olup beni koruyan sendin Vincent.. Ben ise geride kalan oldum..Üzgünüm..'

Sonrasında ise yüzünü tuhaf bir kırmızılık kaplamıştı..Ses tonu birazcık değişmişti ve titreyerek konuşuyordu şimdi;

'Üstelik benim ilk öpücüğümü sen aldın.. Hayatımda başka bir erkek yok ve galiba bundan sonra da olamaz..' dedikten sonra kafasını hafifçe kaldırıp yanağına ufak bir öpücük kondurdu ve kafasını sırtına yaslayıp ona sarılmaya devam etti..

' Peki ya sen? Benden önce hiç bir kıza aşık oldun mu bakalım?'

Şey..Bunu öylesine imalı bir ses tonuyla sormuştu ki, evet derse büyük olasılıkla dünyanın neresinde olursa olsun o kızı öldürürdü.. Ama büyük olasılıkla onun birkaç sevgilisi olmuştu.. Öpüşmek doğuştan gelen bir yetenek değilse kesinlikle taraflardan birinin pratik yapması gerekiyordu çünkü !

Bunun yanısıra Bely, daha önce kendisine gelen tüm teklifleri reddetmişti..Bunun nedenini ise o ana kadar anlayamamıştı..Hiçbir erkekte kendisini mutlu edecek şeyi bulamıyordu..

Ve bu şeyde artık anladığı üzere zümrüt yeşili gözler, kahverengi mükemmel saçlar ve birlikte yaşanılmış inanılmaz güzel bir geçmişti...

Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 11:49 am

Sırtına yaslanan birini fark ettiğinde sırtına kızgın bir ütü bastırılmış gibi alev alev hissetmeye başlamıştı Vincent. Ama arkasındaki güzelliğin kızgın ütüden tek farkı, acı yerine kesinlikle sınırı tahmin edilemeyecek bir sevgi uyandırmasıydı genç avcının yüreğinde.

Sevgilisinin baldan tatlı sözlerini dinlerken yüzü çoktan erimiş bir çikolata gibi rahatlık duygusuyla gevşemişti, ama bunu Belinda'sına göstermemek için kafasını yere eğmiş ve Belinda'nın başını koyduğu yerin tam zıddına çevirmişti kafasını. Ondan uzaklaşmayı bırakın, onun ters yönüne doğru yönelmek bile Vincent için o kadar zordu ki... Vücudunu yönetirken kalbiyle büyük bir savaş vermesi gerekiyordu o anda.

'Üstelik benim ilk öpücüğümü sen aldın.. Hayatımda başka bir erkek yok ve galiba bundan sonra da olamaz..'

Bunu duymak Vincent için yetmişti de artmıştı bile. Arkadan göğsüne dolanan incecik kolları kendi güçlü kollarıyla sardı; kafasını da artık bu güzellikten esirgeyemeyeceğinin farkına vararak omzuna yaslanan başa doğru döndürdü. Yüzündeki samimi gülümsemenin tek sahibi Belinda olabilirdi ancak zaten. Kendi duygularının en saf halini hep onunla beraber yaşamak istiyordu. Belinda'nın o eşsiz nefesi şimdi kulaklarına ve yanaklarına çarpıyordu. Bu şekilde ömür boyu durabilirdi; Belinda'sının ona sarıldığını bile bile; onun kollarını kavrayıp yüzünde onun nefesini hissederek...

"Galiba mı?" diye kıpırdamıştı dudakları ses çıkarmadan; samimi gülümsemesi bir anlık sekteye uğramıştı sanki. Ama o an kendisine yöneltilen soru; yüzünün ani değişimi için iyi bir sebep yaratmıştı ortamda.

'Peki ya sen? Benden önce hiç bir kıza aşık oldun mu bakalım?'

Aslaaaa! diye bağıran yüreğinin sesine kavuşmasını izin vermeyerek muzip bir gülümseme oturttu yüzüne. Yapay bir düşüncelilik kaplamıştı yüzünü, ama bu yapaylığı Belinda'nın fark etmeyeceği kesindi. Yıllar boyu onu arıyor olmanın nazını şimdi biricik sevgilisinden çıkaracaktı. Ama tabii ki dozunu abartmadan. Aşkına kauştuktan sonra basit oyunlar yüzünden bir daha onu kaybetmek istemezdi çünkü...

"Hmmm... Şey... Bilemem ki..." dedi ifadesiz bir sesle; yüzündeyse maziyi hatırlamaya çalışan muzip bir çocuk ifadesi vardı. Çocukluk yıllarında da Belinda'nın en çok gördüğü ifade olmalıydı bu; belki de yaşamları boyunca değişmeyecekti bu gerçek.

"Aslında bir kız vardı, İtalyan bir sarışın..." dedi; ama yüz ifadesi artık inci dişleriyle dolu bir sırıtışa dönmüştü. "Neydi ki adı... Ahh, nasıl unuturum? Tamara!" dedi bir şeyi hatırlamış gibi, ama aklına gelen ilk kız adını söylemişti elbette. Belinda'nın köpürdüğünü hissetmiyor değildi; debelenip kendisinden ayrılmaya çalışan kolları daha sıkı tuttu, bu kolların kendisini bırakmasını istemiyordu asla. Arada birkaç sıkı yumruk yemişti sanki göğsüne, ama sevgilisinden gelen darbeler onu hiç acıtmıyordu ki...

Belinda'nın köpürmesine minik bir kahkaha attıktan sonra, aniden kızın kollarını bırakarak dönebileceği en hızlı şekilde Belinda'sına doğru döndü. Onun incecik belinden tutarken onun üzerine doğru eğilmişti, şimdi ikisi de yatağın üstüne uzanmıştı.

"Deli misin sen?" dedi artık o oyuncu sesini bırakarak tutku akan samimi bir sesle.
"Hayatımda başka birisi olsaydı, seni bulmak için debelenir miydim bunca yıl? Ne kadar oyuncu olduğumu unutmuşsun sevgilim..."
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 6:14 pm

"Hmmm... Şey... Bilemem ki...Aslında bir kız vardı, İtalyan bir sarışın...Neydi ki adı... Ahh, nasıl unuturum? Tamara!''

Biraz önce Bely büyük olasılıkla mı demişti? Şu anda aklından önce Vincent'ı ve sonra da o Tamara denilen sarışını öldürmek geçiyordu!

'Bırak beni Lancelot Vincent! Bırak beni! ' diye bağırıyor bir yandan, öteki taraftan da bütün gücüyle kurtulmak için göğsünü yumrukluyordu..Bununla da kalmayıp tırnaklarını kullanarak onun o buğday teninde tırmık izleri bırakıyordu..Ama Vincent çok güçlüydü ve Bely ne kadar debelenirse debelensin kollarını kurtaramıyordu..

'Bırak beni! ' diye son bir umut çırpıntı ama Vincent'ın kahkahasını duymasıyla bütün vücudu buzdan yapılmış gibi donuvermişti..Hemen sonrasında da ne olduğunu anlayamadan kendisini yatağın üzerine uzanmış bulmuştu..Ve Vincent'ta hemen üzerinden kendisine bakıyordu..

"Deli misin sen? Hayatımda başka birisi olsaydı, seni bulmak için debelenir miydim bunca yıl? Ne kadar oyuncu olduğumu unutmuşsun sevgilim..."

Başka zaman olsa, Bely hemen bir kedi yavrusuna dönüşüp sevdiğini kucaklardı ama.. I-ıı.. Kıskançlık damarıı!!!

Kafasını, onunla göz göze gelmeye dayanamıyormuş gibi kaşlarını çatarak hızlıca yana çevirmişti..

'Yaa yaa tabi eminim ki Tamara'dan ayrılıp buralara kadar gelmek seni çok yormuştur.. Size zahmet verdiğim için çok üzgünüm bay Lancelot!..' diye 'tısladı' zehir gibi bir ses tonuyla.. Bely ne zaman ona kızsa, soyismiyle hitap ederdi..Çocukluklarından gelen eski bir alışkanlıktı işte..

Ve şimdi tekrardan Vincent'ı üzerinden kaldırmak için debelenmeye başlamıştı ancak Vincent yüzüne oldukça ciddi bir ifade yerleştirmiş ve bileklerinden sımsıkı tutarak kendisini yatağa geri yapıştırmıştı.. Yüzünde ki ciddi ifadenin içinde bir miktar korku,endişe ve hatta kızgınlık vardı..

Bunu gören Belinda, daha fazla içinde tutmayıp kahkahalar atmaya başladı...Daha sonra da şaşkın sevgilisini hızlıca kendisine çekip dudakları birbirine değerken fısıltıyla konuştu;

'Ve sende, benim seni her zaman nasıl korkuttuğumu unutmuşsun..'

Sonrasında da biraz daha çekip sımsıcak bir öpücük kondurdu dudaklarına..Galiba bu işte gittikçe daha iyi oluyordu.. İlk öpüşmeleri gibi hararetli değildi ama kesinlikle çok şekerdi!

Birkaç saniye sonra kız, çocuğu göğsünden iterek kendinden uzaklaştırdı..Gözlerinde yine o ciddi ifade vardı;

'Yine de bir daha bana böyle bir şaka yapmanı istemiyorum..Yemin ediyorum kafamdan katliam planları geçti şu beş dakika boyunca ve kesinlikle kanlı sahnelerdi!'
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 12:14 am

'Yaa yaa tabi eminim ki Tamara'dan ayrılıp buralara kadar gelmek seni çok yormuştur.. Size zahmet verdiğim için çok üzgünüm bay Lancelot!..'

Başından aşağı kaynar suların yavaş yavaş dökülmeye başladığını hissetmeye başlamıştı. Şakasının bu kadar kolay tepmesini kesinlikle beklemiyordu hiç. Kaşlarını çatığ kafasını ondan uzağa çeviren Belinda'sı yeniden debelenmeye başladığı an sıkıca ince bileklerinden tutup yeniden yapıştırmıştı yatağa. Yüzünden her türlü hayal kırıklığının okunduğuna emindi. Nasıl inanmıştı bu basit şakaya???

Aniden duyulan melodik kahkahalar, başından dökülmekte olan kaynar suları içini serinleten su serpilmelerine dönüştürmüştü şimdi. Huzursuzluk yerini rahatlığa bıraktı, hayal kırıklığı muzip bir gülüşmeye... Sevgilisi de en az onun kadar iyi bir oyuncuydu kesinlikle...

'Ve sende, benim seni her zaman nasıl korkuttuğumu unutmuşsun..'

Her zaman bir korkutma ustası olmuştu Belinda'sı. En kuytu köşeden çıkıp defalarca korkuttuğu olmuştu Vincent'ı. Beraber korku filmi izlediklerinde Belinda daima o eşsiz aklında tutardı korku öğelerini. Vincent'ın üzerinde kullanmaktan da çekinmezdi hiç...

Aşk dolu sıcak ve samimi, narin öpücüklerinin ardından yeniden göğsünden tutup uzaklaştırmıştı Belinda'sı onu. Vincent Ne var? endişesiyle Belinda'sına bakarken, biricik sevgilisinin ciddiyet akan sözlerini dinledi dikkatlice:

'Yine de bir daha bana böyle bir şaka yapmanı istemiyorum..Yemin ediyorum kafamdan katliam planları geçti şu beş dakika boyunca ve kesinlikle kanlı sahnelerdi!'

"Ama... Şaka yapmamaya nasıl söz verebilirim ki ben?" dedi Vincent, yüzünde edinebileceği en masum ifade vardı şimdi. Dünyanın en masum çocuğuymuş gibi bir bakışı vardı şimdi; olduğundan birkaç yaş küçük görünmeyi bile başarıyordu bu bakışıyla. "Bana şaka yapmayı yasaklama aşkım..." dedi ve kendisini daha birkaç saniye önce uzaklaştıran Belinda'nın omzuna gömmüştü başını. Saçlarının o iç açıcı aromadaki kokusunu çekerken, bu ufak vücudu üzerinde kafası önemli bir oranda yer kaplıyor olmalıydı. Kollarını bu eşsizliğin beline dolamıştı usulca; onu kırmak istemiyormuş gibi narin davranıyordu şimdi.

"Ölümümün senin elinden olsa dünyanın en mutlu insanı olarak ölürdüm sanırım. İçinde senin olduğun hiçbir şeyi kötü olarak düşünemiyorum. Senin elinden gelecek son bile sensiz bir sonsuzluktan çok daha kıymetli benim için..."
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 1:21 am

Bely tam ' şaka yapacaksan artemisle seni tanıştırayım ' moduna giriyordu ki,Vincent'ın yüzünde gördüğü o masum bakışla kızaran yüzünü saklamak adına tekrar kafasını çevirmek zorunda kaldı...Bu kadar sevimli gözükürken ona nasıl birşeyi yasaklayabilirdi ki?

"Bana şaka yapmayı yasaklama aşkım..."

İçini bu kadar gıdıklayan şeyin 'aşkım' kelimesi mi olduğunu yoksa boynunda hissettiği nefes mi olduğunu bilmiyordu..Tek bildiği şey,bu duygunun arkasında kesinlikle Vincent'ın olduğuydu..

Kolları,yavaşça Bely'nin beline dolanırken kız, gözlerini kapatmıştı..Şu anda bir ölü gibi yatıyordu sadece..Ne yapması gerektiği hakkında hiçbir fikri yoktu çünkü..Daha önce hiç bir erkeğe bu kadar yakınlaşmamıştı ki!

Ve ardından, kendisini dahada kızartan o kelimeleri duydu;

"Ölümümün senin elinden olsa dünyanın en mutlu
insanı olarak ölürdüm sanırım. İçinde senin olduğun hiçbir şeyi kötü
olarak düşünemiyorum. Senin elinden gelecek son bile sensiz bir
sonsuzluktan çok daha kıymetli benim için..."

Dudaklarında bir gülümseme belirdi ve yüzünü boynuna gömmüş olan Vincent'ın saçlarına gömdü dudaklarını..O kadar güzel bir kokusu vardı ki bu saçların.Kıvırcıklar hafifçe burnunu gıdıklıyordu ama kız bunu umursamadan derin bir nefes alarak konuştu;

'Şapşal...Sana zarar gelmesine izin verir miyim sanıyorsun? Ya da sana zarar verebileceğimi mi düşünüyorsun? Gidip kendimi öldürürüm daha iyi..'

Daha sonra da bu aşk dolu olan ses tonunu değiştirerek korkutucu ifadesini geri takındı;

'Yine de.. Başka bir kızın varlığını öğrenirsem bütün bu saydıklarımın geçersiz kılınacağını bilmeni isterim..Kendi iyiliğin için tabi..'

Kesinlikle bu ses tonu insanı ürpertiyordu..Ama hey ? Vincent'ı paylaşmak mı ?

Bely, kıskançlık krizini sonlandırdığında kollarını Vincent'ın boynuna doladığını ve neredeyse onu boğmak üzere olduğunu farkedip hemen kollarını gevşetti..

'Ahhh! Özür dilerim Vincent ! Tanrı aşkına ne yapıyorum ben böyle ?' diyerek hızlıca yatakda doğrulmuştu.. Gerçekten ne yapıyordu böyle ? Bely bu kadar kıskanç bir insan değildi.. Yani en azından 1 saat öncesine kadar değildi.. Peki neden şimdi bu karşısında ki kişiyi sanki paha biçilemez bir hazineymişçesine kendinin yapmak istiyordu ? Neden paylaşma fikrine bu denli katlanamıyordu?

Kız, şimdide yaptığı şeyden pişman olmuş üzgün bir bakışla Vincent'a bakıyordu..
'Sanırım başına çok büyük bir bela aldın Vinny-kun..Daha ortada olmayan kızlar için bile seni boğmaya çalışabiliyorsam, ileride nelerin olabileceğini kim tahmin edebilir?'

Dudaklarında hafif bir gülümseme vardı..Ama trajikomik bir gülümsemeydi bu..

O sırada Bely,sanki birşeyi yeni hatırlamışçasına ayağa kalktı ve odada birkaç adım attı..En sonunda da kendisini duvara dayadı ve hüzünlü bir gülümsemeyle Vincent'a bakarak konuştu;

'Geçen şu birkaç senede ne kadar değiştiğimi bilmeden bana bu kadar tutku göstermen doğru değil..Kim bilir belkide bu yeni Bely'yi sevmeyeceksin..BU Bely'de eski çocuksulukları bulamayacaksın belkide..Belki de aşık olduğun kişi o ufak kızdır Vincent... Bu kendini koruyabilen, tehlikeli avcıya kanın ısınamaz belki..Peki bu durumda ne yapacaksın..Ne yapacağız?'

Her ne kadar geçen yıllara rağmen Bely, hala o çocukluğundan pek birşey kaybetmemiş olsa da, masumiyeti yoktu artık üzerinde.. Onlarca tehlikeli vampiri gözünü kırpmadan öldürmüş, ve bundan büyük bir zevk almıştı..Üstüne üstlük Vincent'ın dokunuşlarının anlamlarıda çok değişmişti..Eskiden güven veren dokunuşlar şimdi vücudunu arzuyla titretiyordu...

Bely büyümüşyü..Vincent büyümüştü.. Peki Vincent bütün bunlara rağmen kendisini sevebilecek miydi?

Yoksa İtalya'dan Japonya'ya bütün bir yolu aradığı şeyi bulamadan boşuna mı gelmiş olacaktı ?

Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 12:51 pm

'Yine de.. Başka bir kızın varlığını öğrenirsem bütün bu saydıklarımın geçersiz kılınacağını bilmeni isterim..Kendi iyiliğin için tabi..'

Belinda'nın onu bu kadar kıskanıyor olması, kıskanılanlara has bir sevinç getirmişti ona. Bu Belinda'nın duygularında daha samimi olduğu anlamına gelirdi değil mi? Kendisi Belinda'sını en az bu kadar kıskanır mıydı? Kesinlikle evet! Onu süzen tek bir erkeğe bile tahammülü olmayacağını adı kadar iyi biliyordu. Akademideki her bir erkek canlıyı göz hapsinde tutacaktı onu sakınmak için. Başka bir erkeğin süzmesi bile olduğu yerde sinirden kaskatı kesilmesine sebep olmuştu bile.

'Sanırım başına çok büyük bir bela aldın Vinny-kun..Daha ortada olmayan kızlar için bile seni boğmaya çalışabiliyorsam, ileride nelerin olabileceğini kim tahmin edebilir?'

"Yaşamıma devam etme isteğimin tek sebebi senin o bela dediğin şey..." dedi Vincent nefes nefese; ama sanki az önce boğulan o değilmiş gibi tek kaşını kaldırıp yüzüne muzip bir gülümsemesini oturtmuştu bile. Nefes nefese kalmıştı, çünkü az önce az kalsın gerçekten sonu gerçek anlanmda Belinda'nın elinden olacaktı... Yine de, belinda'sı onu bırakana kadar boğulduğunun farkında değildi bile... Az kalsın dünyanın en mutlu canlısı olarak ölecekti demek ki...

İçi burkularak da olsa Belinda'sının yataktan kalkmasına izin verdi. Narin beden yavaşça ayağa kalkıp karşısına dikildiğinde, gözlerini ondan başka hiçbir şeye dikemeyeceğini bildiğinden kendisini hiç zorlamadı bakışlarını çevirmeye. O kusursuz yüze hüzünlü ama sevimli bir gülümseme oturmuştu şimdi.

'Geçen şu birkaç senede ne kadar değiştiğimi bilmeden bana bu kadar tutku göstermen doğru değil..Kim bilir belkide bu yeni Bely'yi sevmeyeceksin..BU Bely'de eski çocuksulukları bulamayacaksın belkide..Belki de aşık olduğun kişi o ufak kızdır Vincent... Bu kendini koruyabilen, tehlikeli avcıya kanın ısınamaz belki..Peki bu durumda ne yapacaksın..Ne yapacağız?'

Pekala, duygularını briricik sevgilisine nasıl açabileceğini bilemiyordu, edebiyatı da edebiyat yapmayı da sevmezdi Vincent. Bu nedenle belki de gereğinden fazla uzatacaktı; ama elinden geldiğince kısa ve öz yolla söylemek istiyordu düşündüklerini.

Hafifçe öne doğru uzanıp o narin elleri yakaladı iki eliyle ve kendisine doğru çekti. Bu sefer onu yatağa yapıştırmak gibi bir niyeti yoktu; bunu yapmasının tek amacı Belinda'sının kendisini pür dikkat dinleyeceğine emin olmaktı... Buğday teniyle avuçlarının içindeki o narin elleri sıkarken; yüzüne oturttuğu samimi gülümsemesiyle maziden bahsetmeye başladı Belinda'sına...

"Çocukken, seninle beraber büyürken; en sık kurduğum hayallerden biri ikimizin büyüyünce ne kadar değişeceğimizdi. Şimdi sana bakıyorum da, o hayallerimden hiç de uzak değilsin. Tam hayallerimdeki gibisin; güçlü, muzip, hala en az eskisi kadar mükemmel. Sana bakınca, sensiz kaldığım zaman bile hala seninle olmaya devam etmişim gibi hissediyorum. Sensiz kalmamın acısı çoktan kapandı bile, bir sarılışınla. Biliyorum, sen O'sun. Aşık olduğum kız sensin. Asla başka birisi olamaz. Asla..." Bu kelimeler ağzından dökülürken kendi kendine hayıflanıyordu içinden, aşk sözcükleri söylemede ve ikna etmede kesinlikle başarılı değildi. Romantik bakışları muzip pırıltılarla doldu birden...

"Hem ben büyüdüm, bu halimle nasıl küçük bir çocuğa aşık olmamı beklersin ki? Hoş, karşımdaki güzellik küçük çocuktan pek de farklı sayılmaz..." dedi inci dişlerini gülümsemesinin sahibine sergileyerek, yüzüne ya da göğsüne birkaç şaplağı hak etmiş olabilirdi ama Belinda'nın elleri avcundan kaymasın diye ellerini daha çok sıkmaya başlamıştı.

"Seni hiç bırakmamışım gibi buldum inan bana. Ben o ufak kıza aşığım, şimdi karşımdaki güzel genç bayana aşığım. Aynı zamanda aynı ruhu birkaç yıl sonra taşımaya devam eden o güçlü yetişkin bayana da aşık olacağım. İnanır mısın, 20 yıl sonraki; hatta 50 yıl sonraki sana da aşık olacağım... İçinde senin eşsiz ruhunun var olduğu hiçbir varlık benim aşkımdan kurtulamaz. Ayrıca; senin tehlikeli olacağını yıllar öncesinden adım gibi biliyordum ki aşkım."

Burada minik bir kahkaha koydu hemen, başı geriye doğru gitmişti gülerken. "Hem kim benim tehlikeli olmadığımı söylemiş ki? En yakın zamanda bir avla çürütebilirim o hipotezi..."
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 8:12 pm

Elleri,Vincent'ın avuçlarındayken tarif edemediği bir huzur hissi yayılıyordu içine Belinda'nın..Sanki bir şifacıydı da dokunduğu şeyler ruh halini değiştiriyordu karşısındakilerin..O saçlarını okşarken, kendisine dokunurken Dünya'da hiçbirşeyi umursamıyor, sadece sevdiğinin aşkını kabul ediyordu usulca..Ancak temas kesilince birden soru işaretleri doluşuyordu kızın aklına..

Yine böyle olmuştu.. Elleri,ellerine değer değmez az önce sorduğu soruların bile ne olduğunu unutmuştu Bely..Yüzünde hafif bir tebessümle, küçük ellerini çevreleyen büyük ellere bakıyordu..Bir yandan da sevgilisinin söylediklerini dinliyordu;

'Aşık olduğum kız sensin. Asla başka birisi olamaz. Asla..."

Gözlerini, ellerinden kaçırıp zümrüt denizine geri çevirmişti Belinda..Şu anda içinde ki duygular o kadar tatlıydı ki..Minnettarlık.. Tutku.. Aşk.. Sevgi..Huzur.. İtaat..

Bu rüzgarımsı hafif şölen bütün bedenini kaplıyor ve kızı daha da mutlu ediyordu..

'O bana aşık..O benim..O bana ait..' kelimeleri geçiyordu aklından yavaşça..

'İçinde senin eşsiz ruhunun var olduğu hiçbir varlık benim aşkımdan kurtulamaz.'

İşte buraya kadardı..Belinda daha fazlasına dayanamazdı.. Dünya'nın neresine gidilirse gidilsin hayat hep sevmek ve sevilmek için ağlayan bir bebekle başlardı.. Belinda ağlamıştı ve onu sonsuza kadar sevecek olan kişide gelmişti işte..

'Seni seviyorum Vincent..' diyerek kıpırdattı dudaklarını...Ancak Vincent , hala konuşmaya devam ettiğinden bunu sesli bir şekilde değil, dudaklarını oynatarak söylemişti..

Birdenbire Vincent, kafasını arkaya atarak kahkahalar atmaya başlamıştı..Bely'de düşüncelerinden sıyrılıp gerçek dünyaya hızlı bir düşüş gerçekleştirmişti o sırada.

"Hem kim benim tehlikeli olmadığımı söylemiş ki? En yakın zamanda bir avla çürütebilirim o hipotezi..."

Kız parmaklarını,parmaklarına kitledi ve saçları ani hareketle savrulurken yüzünü Vincent'ın yapılı göğsüne yasladı tekrardan...Onun yüzüne sonsuza kadar bakabilirdi evet..Ama bu şekildeyken o çekici kokusunu daha iyi alabiliyordu Bely..Parfümsü ve kesinlikle baştan çıkartıcı bir aroma sinmişti kıyafetlerinin üzerine.. Bir an için kız, siyahların ona ne kadar yakıştığını düşündüyse de söyleyeceklerini toparlamak adına Vincent'ın ne kadar sexy bir vücudu olduğu gerçeğini aklından uzaklaştırmaya çalışıyordu...Ki bu oldukça zordu..

En nihayetinde Bely, göğsüne sarılmaya devam ederken kafasını kaldırdı ve konuşmaya başladı;

'Biliyor musun Vinny.. En ufak hallerimiz de bile senin asla arkadaşım olamayacağını biliyordum... Sana hayrandım.. Her zaman başımı beladan kurtarırdın, korktuğumda aklıma ilk gelen kişi sen olurdun... Gece kabus görüp uyandığımda aklıma ilk gelen yüz senin ki olurdu.. Ama neden böyle olduğunu hiç anlayamamıştım..'

Konuşmasının bu kısmında kız, hafifçe nefes aldı ve yüzünü tekrardan çocuğun göğsüne gömdü.. Sesi daha az gelecekti şimdi Vincent'a ama bu söyleyecekleri o kadar utanç vericiydi ki!! Belki de duymasa çok daha iyiydi..

'Artık anlıyorum.. Anlamamı sağlıyorsun.. Sen, beni her zaman sevdin.. Ve her ne kadar beynim bunu kavrayamasa da, kalbim bunu biliyordu ve seni ,sadece seni istiyordu... Bana yakınlaşmaya çalışan erkeklerin hepsinden kaçmam bu yüzdendi.. Kızlar konuşurken favori erkek tipim sorulduğunda utana sıkıla yeşil göz, kahve saç ve buğday ten demem bu yüzdendi..Bu arada gözlerinin ne kadar mükemmel olduğunu tekrar vurgulamalıyım Vinny...Her neyse.. Kısacası.. Hep seni istedim Vinny.. Ve şimdide istiyorum...'

Sesi gittikçe kısılmıştı ve bu son söylediklerini neredeyse kendisi bile duymamışken Vnny'nin duyup duymadığını bilmiyordu..Ancak ortada söylenilmesi gereken bir şey daha vardı...

Bely, vücudunu tekrar yukarıya kaldırdı ve ellerini, Vincent'ın güçlü omuzlarına yerleştirdi..Sonra da yanağını, onun yanağına dayadı..Gerçekten alev gibi yanıyor olmalıydı! Ama önemsemedi.. Bir anlık tereddütle dudaklarını ısırdı ama hemen sonrasında bir çırpıda söyleyiverdi;

'Seni seviyorum Vincent Lancelot..Sevdim, seviyorum ve seveceğim...Ve tıpkı senin bana yaptığın gibi, bende seni her halinle kabul edeceğim..Seni seviyorum...'

Birkaç dakika boyunca bu şeklini hiç bozmadı Belinda..Daha önce hiçbir erkeğe böyle bir itiraf da bulunmamıştı...Bir erkeğe nasıl dokunulması gerektiğini, onları nasıl mutlu edeceğini bilmiyordu..Ama galiba Vincent her haliyle onu kabul edebilirdi..

En nihayetinde yüzünün ateşi indiğinde Bely, bu sefer de kendi kaşınarak oldukça cazibeli ve yaramaz bir ses tonuyla fısıldamıştı Vincent'ın kulağında;

'Ne kadar tehlikeli olabildiğinizi zaten Kütüphane'de öğrendim Bay Lancelot..Ama doğrusu sizinle aynı durumdayım...O masanın üzerinde ölmek, tıpkı sizin kollarımın arasında ölürken hissedeceklerinizin aynısı olacaktı benim içinde...'
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 5:27 pm

Belinda'nın dolgun dudaklarından çıkan kelimelerin her biri birer kelepçe gibi kendisine daha sıkı sarmalıyordu aşkını bedenine.

'Seni seviyorum Vincent Lancelot..Sevdim, seviyorum ve seveceğim...Ve tıpkı senin bana yaptığın gibi, bende seni her halinle kabul edeceğim..Seni seviyorum...'

Yanağında Belinda'nın sıcak yanağını hissettiği sürece ömür boyu bu şekilde durabilirdi. Az önce onun ellerini bırakıp kendi omuzlarına yerleşmişti Belinda ellerini. Vincent boşta kalan ellerini kaldıracak gücü hissedemiyordu kendisinde, az önce duyduğu sözler karşısında donup kalmıştı. Biz kızın bir erkeğe söyleyebileceği en güzel sözleri bahşediyordu Belinda'sı ona... Demek o da kendisine küçükken hayrandı ha? İkisi de birbirlerine aittiler, küçüklüklerinden beri...

Yüzünün gittikçe kızardığı hissetmeye başladığı an, Belinda'nın baştan çıkarıcı sesi kulaklarına dolmuştu birkaç saniye sonra. Artık daha baştan çıkarıcı bir ses tonu kullanıyordu sevgilisi; kütüphanedeki tutkuyu buraya da taşımak istiyormuş gibi...

'Ne kadar tehlikeli olabildiğinizi zaten Kütüphane'de öğrendim Bay Lancelot..Ama doğrusu sizinle aynı durumdayım...O masanın üzerinde ölmek, tıpkı sizin kollarımın arasında ölürken hissedeceklerinizin aynısı olacaktı benim içinde...'

Az önce Belinda'nın değdiği yanaktaki hissettiği yüksek sıcaklık anında diğer yanağa da zıplamıştı Vincent'ın. Nefes alıp verişi artarken ellerini kaldırıp kendisinden az yüksekte duran Belinda'nın beline getirdi ve kendisine yavaşça çekti. Belinda'sı kendisini yönlendirmesine izin veriyordu, böylece Vincent önce onu kucağına oturur gibi pozisyona getirmişti, ama kısa sürece onun yatağa uzanmasını sağlamıştı kucağı üzerinden.

Belinda'nın saçları dalgalar halinde tertemiz yatak örtüsüne yayılırken, Vincent'ın yapmak istediği tek şey vardı sadece. Başını Belinda'nın saçları üzerine yan yatırdı ve Belinda'yı iyice kendisine doğru çekerek yüzünü Belinda'nın sol omzu ve boynu arasına yerleştirmeyi başardı. Gözlerini kapatmıştı, sonsuza kadar bu kokuyu içine çekmek istiyordu...

Ona olan özlemini anca böyle giderebilirdi çünkü... Sürekli onun eşsiz parfümünü koklayarak ve ömür boyu bu şekilde kalmayı dileyerek...

"Bu arada, tehlikemin sınırını gerçekten görmek ister miydin Belinda?" diye sordu gözleri kapalı, sorduktan sonra minik bir öpücüğü ihmal etmemişti o güzel boyundan...
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 6:49 pm

Vincent ne yaparsa kabul edeceğinden dolayı çocuğun ellerinin üzerinde
dolaşmasına ve bedenini yönlendirmesine itiraz etmeden usulca izin
veriyordu Belinda..

Başını omuzu ve boynu arasına yerleştirip
nefesini üzerine verdiğinde gıdıklanmış ve hafifçe boynunu bükmüştü
ancak bunun üzerine kulağına çalınan kelimeler tekrar bedenini
hareketsiz bir buz kalıbına çevirmişti;

"Bu arada, tehlikemin sınırını gerçekten görmek ister miydin Belinda?"

Ve
boynunda hissettiği öpücük...İşte şimdi tekrardan arzularının kurbanı
haline gelmişti kız. Nefes alışları hızlanmış, gözleri kısılmış ve ağzı
hafifçe aralanmıştı .. Ne diyeceğini bilmiyordu ne yapacağını bilmiyordu..Bir tek şey biliyordu..O da bedeninin inanılmaz bir şekilde Vincent'ı kucaklamak istediğiydi..

Aralanmış dudaklarından hafifçe;

'Tüm kalbim ve tüm bedenim sana ait..' diye fısıldadı..Hemen sonrasında da kendisini doğrultup yanında yatmakta olan yapılı avcının tek harekette üzerine doğru eğildi ve elleriyle çenesinden tutup kendisine doğru çevirdi yüzünü..Şimdi uzun saçları bir perdeymişçesine Vincent'ın iki yanını kapatıyordu..
Zümrüt gözleri bu loş ortamda bile yeşil yeşil parlıyordu ve..Sadece o kadar güzellerdi ki..

Kız, hafifçe eğildi ve Vinny'nin alt dudağını dudaklarının arasına aldı..Okşarmışçasına hafif hafif öpüyordu.. Bunu yapmayı nerden öğrendiği hakkında hiçbir fikri yoktu ancak Vincent'ın daha fazlasını isteyen dudaklarından ve kendisini okşamaya başlamış ellerinden doğru olanı yaptığını hissedebiliyordu..En nihayetinde Vincent'ın zorlamasına daha fazla dayanamarak dudaklarını tam olarak onun dudaklarına yapıştırmıştı... O kadar sıcaktı ki ve o kadar davetkardı ki Bely, bu öpücüğün etkisiyle tekrar tuhaf tuhaf sesler çıkarmaya başlamıştı.. Kısacası, kendinden geçmişti..

Ve gerçek dünyaya dönmeye pek niyetli değildi..Ta ki Vincent'ın eli, olabilecek en kötü yere gidene kadar..

Artemis..

Baldırında ki kemeri farketmesiyle Vincent bir anlık şaşırmıştı ancak Belinda'nın canı feci şekilde yanmıştı.. Artemis kendisinden başka hiçkimsenin kendisine dokunmasına izin vermezdi.. Ve şimdide bu şekilde varlığını hissettiriyordu..

Vücudundan voltlarca elektrik geçmiş gibi hisseden Bely, istemeden de olsa hızlıca çocuğun ellerinden kurtuldu..Nefes nefese kalmış olması, Vincent yüzündendi.. Titriyor olması ise Artemis'in suçuydu..

Nefesi biraz düzelince, Vincent'a ne olduğunu çaktırmamak adına elini boynuna götürdü ve hafifçe güldü Bely;

'Ahaha çok afedersin.. '

Ne diyecekti ki? Silahım kendi beyni varmış gibi beni koruyor mu? Vincent'ın görmesini umursamadan hızlıca eteğini yukarıya sıyırdı ve koparırcasına Artemis'i bacağından çekip çıkarttı..Bacağında boylu boyunca duran yanık izini görünce hiç şaşırmamıştı..Daha önce sadece basit bir dokunuşla bile fişeklenen Artemis, bu kadar yakınlaşma karşısıında oldukça öfkelenmiş olmalıydı..

Belinda, yanıığa bakmaya devam ederken Vincent'ında yataktan doğrulmuş,kendisine baktığını gördü..Oldukça endişelenmiş gözüküyordu..Bely, acısını unutmuştu bile bu düşşünceli bakışları görür görmez.. Gülümsedi ve yanık olmayan bacağını, Vincent'ıın iki bacağının arasına yerleştirip kollarını boynuna doladı...Dizlerinin üzerinde durduğundan, Vincent'ıın yüzü kendinden oldukça altta kalmıştı ve Bely'nin saçları yine dış dünyaya bir perde örmüştü..

Kız, oldukça sakin bir ses tonuyla konuşştu;

'Üzgünüm..Galiba tehlikenin sınırını merak ederken seni kendiminkinin içine sürükledim..'

Nasııl yaptığını bilmiyordu ama kesinlikle Vincent'ıı heyecanlandırdığına emindi..Ve bundan çok hoşlanmaya başlamıştı..

'Şimdi seninkini görmemize ne dersin?'

Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 6:08 pm

Kendisini gerizekalı gibi hissediyordu... Pekala, Belinda'da elektrik saçan bir silahın var olduğunu bilemezdi ama eline biraz daha hakim olamaz mıydı?

Belinda'nın ani geri çekilmesiyle doğrulmuş ve oluşan yanığa büyük bir endişeyle bakmıştı sadece. Çok kötü görünüyordu, o yanıkla Belinda'nın canının çok acıdığına emindi ama tam da kendisinden beklenildiği şekilde dayanıklı görünüyordu sevgilisi.

'Üzgünüm..Galiba tehlikenin sınırını merak ederken seni kendiminkinin içine sürükledim..'

Sağ kalan bacağını -evet, Vincent o yanık yeri gördükten sonra sağlam bacağı anca bu şekilde tanımlayabilirdi- kendi bacaklarının arasına yerleştiren sevgilisinin sakin ses tonu, Vincent'ı kısa bir şaşkınlığa sokup geri getirmişti. Belinda nasıl bu kadar sakin kalabiliyordu, bacağı bu şekildeyken? Gerçi bunu Belinda'dan beklemeliydi, ne kadar güçlü kalabildiğini... Ama Vincent hala kalp krizi geçirebileceği ihtimalini atamamıştı beyninden. Hala endişeliydi, en azından bir süre ara veremezler miydi?

'Şimdi seninkini görmemize ne dersin?'

"En azından seninkinin geçtiğine emin olduğumuzda..." diye yanıt verdi kaşlarını çatarak, sinirli değildi; sadece aşırı endişelenmiş birinin bakışılarıydı bu. "Bacağını görmek istiyorum," dedi; ve ellerinden birini dış taraftaki bacağın üzerine götürerek eteği sıyırdı yarayı görmek için. Çok feci görünüyordu; yakında yanık et kokusu burnuna gelir miydi diye mereklanacaktı neredeyse... "Özür dilerim sevgilim," dedi eteği yeniden indirerek, uzun süre bakabileceğini sanmıyordu yaraya. Keşke çocukken olduğu gibi öpünce geçeceğine inanabilseydi... Bir zamanlar özellikle yüzlerine bir zarar geldiği zaman öpünce geçeceğine inanarak birbirlerini öperlerdi...

Yanık yerler özellikle bir süre sonra daha çok acımaya başlardı, kendisi yüzünden bir zarar görmüş olan Belinda'sının daha fazla acı çekmesini istemiyordu asla... "Bir yanık kremi ya da zeytinyağı varsa güzel olurdu..." dedi sıkılgan bir sesle, oldukça güzel giden yakınlaşmaları yarım kalmıştı ve üstüne üstlük bunun sebebi kendisi olmuştu... Onun tutkulu sesine ve çekiciliğine karşı koymak çok zordu, ama aklına bacaktaki o yara gelince bir şeyler yapması gerektiğini hatırlayarak üzerindeki Belinda'sının belini kavradı ve onu havaya kaldırarak ayaklandı.

Kucağına almak çok hoiuna gitmişti sevgilisini, onun da hoşuna gitmesini umuyordu... "Pekala, haydi mutfağa gidip zeytinyağın var mı bakalım," dedi mutsuzluğunu kapatmaya çalışan bir sesle, hızlıca yataktan uzaklaşıp Amerikan tarzı döşenmiş hazır mutfağa doğru gitti hemen. Aşkını yüksekçe tezgahlardan birinin üzeirne oturttu, bir dakika geçmeden zeytinyağını bulmuştu bile. Gömleğinin kollarını sıyırdı, bu onun için biraz fazla 'yağlı' bir iş olacaktı...

"Sakıncası var mı?" diye kısaca sordu elindeki zeytinyağını göstererek, kendisinin sürecek olmasını kast ediyordu tabii ki. Aslında olmamalıydı, az önce Belinda'nın neredeyse tüm vücudunu gezen ellerini düşününce... Sorusunu yanaklarından fışkırıcakmış gibi görünen yüz kızarmasıyla noktaladı ve her iki kolunu da sıyırarak zeytin yağını lavaboda eline dökmeye girişti.

Her iki elini yağladıktan sonra Belinda'ya eteğini kaldırmasını işaret etti, kendisi yapamazdı çünkü bir de kızın eteğini yağlayamazdı... Yarayı görünce istemsiz şekilde yüzünü yeniden buruşturdu, en azından yağı sürmeye başlayınca kızın acısı daha da azalacaktı...

Elinden geldiğince nasik bir şekilde ellerine bocaladığı zeytinyağını kızın bacağına sürmeye başladı. Masaj yaparak yağın yanığa iyice nüfuz etmesini sağlıyordu; böylece yara daha erken iyileşebilecekti. Yanık kremi sadece acıyı alırdı, ama zeytinyağı daha çabuk iyileşmesini de sağlayabilirdi...

Belinda'nın yüzünün rahatladığını görmek onun için de ciddi anlamda rahatlayacaktı, demek ki bir gezginken öğrendiği zeytinyağı mucizesi bir gerçekti... Birkaç dakika sonra iyice yağladığından emin olduktan sonra masajı bırakıp yarayı saracak bir şey bulmaya girişti, ama sonra yanıkların üzerinin kapatılmaması gerektiğini hatırladı. Yanık yerler aksine daha çok hava almalıydı, bu nedenle kendisindeki bandana yerine steril gaz bezlerinden birini tercih etmeliydi...

"Bir gazlı bezin vardır umarım Belinda..." dedi tatlı bir gülümsemeyle, ve kızın hareket etmesine izin vermeden elini iyice yıkıyarak gazlı bez arama işlemlerine girişti. Belinda'nın da yönlendirmesi sonucu biraz bulmuştu. Hemen sevgilisinin yanına koştu ve nazikçe bacağı sardı hemen...

Bir iki adım geriye çekildiğinde elinden geleni yaptığına inanmıştı Vincent. "Pekala, en azından içim rahat. Bir şekilde hatamı örtmeye çalıştım..." dedi ciddi bir sesle. "Hadi gel bakalım..." dedi ve bir kez daha kucaklayarak yeniden yatağa doğru götürdü kızı... Onu nazikçe yatağın üstüne koyduktan sonra keyfi yerine gelmişti; kızın üzerine yaklaşarak yüzünü saçlarının arasına gömdü ve "En son benim tehlikemin sınırına mı bakacaktık?" dedi tutkulu bir sesle, Belinda'nın az önce onu istediğini görmüştü ve ikisinin de tutkusunun bir silah yüzünden ortadan kaybolmasını istemiyordu... Ama kendisinin dış dünyadan soyutlayacak kadar uzun saçları yoktu... Bu nedenle de, yanılmıyorsa Belinda'sının üstte olmasını daha çok sevmişti.

Belinda'nın yanına uzandı ve tek kelime bile etmeden elleriyle kızı yanından kaldırıp karnının üstüne oturmasına izin verdi. "Saçlarının etrafımızı kapatmasını çok sevdim, bu yüzden..." dedi yapabileceği en masum gülücükle Belinda'sına bakarak. Elleri hala Belinda'nın belindeydi, bir yandan Belinda'nın canının acımıyor olmasını diliyordu içten içe.

Kızı kendisine doğru yönlendirerek tutkulu bir şekilde öpmeye başladı, bu sırada elleri yine otomatik keşif gezisine başlamıştı bile. Gittikçe yükselen ateş ikisinin de içgüdülerine göre hareket etmesini sağlıyordu bir şekilde. Elleri Belinda'nın gömleğinin altındaydı, Belinda'nın teninden çekerek ön tarafına doğru götürdü ve düğmeleri gözmeye başladı hızlıca. Bir yandan dudakları Belinda'nın boynuna yumuşak öpücükler konduruyordu...

Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 6:56 pm

Her ne kadar ara veriyor olmaları kızın hiç hoşuna gitmiyor olsa da, Vincent'ın bacağına masaj yapması oldukça hoş bir duyguydu..Bir yandan aklından geçen fikirler karşısında kendisini kınıyor, öte yandan da durumun tadını çıkarmak istercesine dudağını ısırıyordu..Tabi ki ufak bir acı hissi vardı ama oda gittikçe hafifliyor ve yerini oldukça iç gıdıklayan duygulara bırakıyordu..

En nihayetinde yağlama ve sarma işleri bittiğinde sevgilisi tekrar kendisini kucağa almış yatağa götürüyordu...

"Pekala, en azından içim rahat. Bir şekilde hatamı örtmeye çalıştım..."

'Ah saçmalama lütfen..Artemis'in fazla kıskanç olması senin suçun değil ki..' diye konuştu bir an için Bely..Ama tekrar durup dudaklarını ısırmıştı..Şey..Biraz düşününce Vincent, az önce neler olduğunu sorgulamamıştı zaten..Kız,minnetle gülümsedi ve kafasını tekrar sevdiğinin göğsüne yasladı...Birbirleriyle görüşmeden geçirdikleri onca seneden sonra oturup ona lanetli silahını tekrar anlatmak havasında değildi..Hemde hiç!

"En son benim tehlikemin sınırına mı bakacaktık?''

Belinda, kulağına çalınan bu arzulu kelimeler karşısında tekrar kendisini baştan çıkarılmış bir halde bulmuştu..Tam üzerine doğru eğilen bedeni kabul edecekti ki, ne olduğunu anlayamadan Vincent yana kaymıştı ve Bely'de kendisini onun gövdesinin üzerinde otururken bulmuştu..Ve Vincent'ın yüzündeki o sevimli gülümseme...

"Saçlarının etrafımızı kapatmasını çok sevdim, bu yüzden..."

Bely,kıpkırmızı olmuş bir suratla hafifçe gülümsedi..Utandığından mı, heyecandan mı yoksa arzularından dolayı mı kızardığını bilmiyordu ama alev alev yanan yüzünden bunu hissedebiliyordu...Ve ah karşısında ki bu tanrısal yüze nasıl hayır diyebilirdi ki?

Vincent'ın dudakları, tekrar dudaklarını bulup elleri tekrar üzerinde gezinmeye başladığında Bely kesinlikle tamamen onun bir parçası olmaya başladığını hissedebiliyordu..Değdiği yerler kıyafetlerinin üzerinden de olsa kesinlikle bir alev gibi yanıyorlardı..Ve en nihayetinde Vincent, elini gömleğinin içinde gezdirmeye de başlamıştı..Birkaç saniye boyunca kızın içini ürperten bu dokunuşlar sona ermişti ancak şimdi elleri, kendisini daha da heyecanlandıran bir yere gitmişti..

Gömleğinin düğmeleri..

Vincent, bir yandan çabuk hareketlerle -kesinlikle önceden prova edilmesi gerekiyordu Bely bunun hesabını daha sonra soracaktı- düğmeleri çözüyor, diğer yandan da kızın boynuna öpücükler konduruyordu.. Bely,en nihayetinde birşeyler diyebilmeyi başarmıştı;

'Ha..Hayır Vincent..Ya.Yapamazsın..' dudaklarından çıkan kelimeler her ne kadar itiraz etse de bedeni,karşı koymak için hiçbirşey yapmıyordu...Hatta aksine aşırı derecede inip kalkan göğsü ve her öpücükle gıdıklanan boynu kesinlikle daha fazlasını istiyor gibiydi..Zaten Vincent'ında durmaya hiç niyeti yoktu..

En nihayetinde gömleğinin tüm düğmeleri açıldığında Bely, bir şekilde Vincent'ın üstünden kalkmayı başarmıştı..Hala göğsünün üzerinde oturuyordu ve kesinlikle titriyordu...Zaten kalkabilmesi de büyük olasılıkla Vincent'ın *manzarayı* izlemek istemesi yüzündendi..Şey..Bely ufak tefek olabilirdi..Ama kesinlikle *güzel* bir manzarası vardı..*Ufku* oldukça genişti ve simsiyah balkonu da onu kesinlikle daha sexy kılıyordu...

Bely, bacakları Vincent'ın iki yanında, elleri göğsünün üstünde nefes nefese kalmışken, Vincent'ta hemen altında kendisini süzüyordu..Aralanmış ağzından aynı oda Bely gibi kısa kısa ve sık nefes alıyordu...Her ne kadar kız, kıpkırmızı kesilmiş,utanmış ve heyecanlanmış olsa da, tuhaf bir şekilde sürekli daha ileriye gitmek istiyordu..Daha sıkı..Ve daha sıkı...

Bely, elini yavaşça Vincent'ın ensesine yerleştirdi ve onu hafifçe yukarıya kaldırarak dudaklarına hafif bir öpücük kondurdu....Daha sonra da bir kediymişçesine kıvrıla kıvrıla ve gittiği yerlerde ufak öpücükler bıraka bıraka gömleğinin açık düğmelerini geçip, kırmızı kravatın üzerine geldiğinde durdu..Önce,biraz tereddüt ederek dudaklarını ısırdıysa da tekrar kedi moduna girip kravatın başını dudaklarının arasına aldı ve geldiği gibi yavaş yavaş tekrar yukarıya doğru hareket etti..
En nihayetinde çıplak gerdanı tam Vincent'ın nefesini hissedebileceği kadar ona yaklaşmış durumdayken -kesinlikle baştan çıkarıcıydı- hızlıca kravatı başından çekip çıkarttı...

Hemen sonrasında da kravatı,kendi boynundan geçirerek göğüslerinin üzerine düşmesine izin verdi..Ardından da saçlarını kurtardı...Bu yaptıklarına inanamıyordu ancak yapıyordu işte! Hoş..bunu büyük göğüslerini biraz olsun saklamak için mi yoksa daha da vurgulamak için mi yaptığından emin değildi..
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 7:42 pm

Belinda'nın kendisinin üstüne eğilip öpücükler eşliğinde kravatını çıkarması... O an Vincent geçen her salise boyunca titremişti. Kravatı hızlıca çekip çıkaran Belinda gene aynı hızla kendi kafasından geçirmiş ve zaten baştan çıkarıcı olan görünümünü daha da çekici kılmayı başarmıştı. Beyaz gömlek, siyah iç çamaşırı ve kırmızı kravat... Özellikle gömleğin önü tamamen açıksa beyaz tenli bir kızın üzerinde harika bir kombinasyon yaratıyorlardı. Tabii her kızın manzarası bu kadar güzel olmazdı, Vincent için tek güzel manzara Belinda'nınkisiydi...

Vincent sağ eliyle karşısındaki yavru kedinin kravatını yakaladı ve kendisine doğru çekerek yüzünü Belinda'sının omuzlarına gömdü. Nazik ama ateşli öpücükler kondururken ellerini kızın iki omzuna yerleştirdi ve gömleği omuzdan aşağı sıyırarak Belinda'nın bu fazlalıktan kolayca kurtulmasını sağladı. Belinda az önce ona yapmamasını söylemişti, bu nedenle gömleği çıkarırken tereddütlü davranmıştı Vincent. Ama şu anda hala birbirleriyle ilgilenmeleri ikisinin de daha ileri gitmesini istemesiydi değil mi?

Ellerini omuzlardan ince bele kaydırdı yeniden ve nazik bir biçimde, inerken Belinda'nın her bir kıvrımının tadını çıkardığı söylenebilirdi. Tek elini sevgilisinin pürüzsüz ensesine koydu ve yuvarlanarak Belinda'nın altta kalmasını sağladı bu sefer. Arada bir hareket etmenin bir sakıncası olmazdı elbette.

Yüzünü Belinda'nın göbeğine gömmeden önce kravatı eliyle nazikçe çıkardı ve kenara attı.
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 8:41 pm

Gömleğinin üzerinden çekilip çıkartılmasıyla birlikte vücuduna vuran soğuk, kızın aniden irkilmesine neden olmuştu...Vincent'ın elleri omuzlarından yavaşça beline doğru kaymaya başladığında Bely, bedenine oranla kocaman kalan bu ellerin biraz daha aralarda oyalanmasını çok isterdi..Nasıl olduğunu bilmiyordu ama kendisinin bu soğukluğuna karşılık Vincent'ın elleri o kadar sıcaktı ki..Bely, bu sıcaklığı kendi vücuduna nasıl geçirebileceğini düşünmeye başlamıştı dokunuşların arasında ki inlemelerin eşliğinde..

Kız, birdenbire ensesinde Vincent'ın büyük elini hissetmesiyle tekrar titremişti ama bu titremenin zevkini yaşamaya fırsat bulamadan kendisini Vincent'ın altında bulmuştu...

Sevgilisinin ellerinin ve dudaklarının her ne kadar boynu ve göbeği arasında gidip gelsede, göğüslerine uğramadığını fark etmesi üzerine Belinda hafifçe tebessüm etmişti..En azından Vincent'ında utanmaz biri olmadığı ortadaydı..Ama bir sorun vardı..Belinda kesinlikle kendisini çok terbiyesiz hissediyordu şu anda...Ve titreyen bedenini, onun sıcak vücuduyla ısıtmak istiyordu..

Vinny'nin dudakları göbeğini okşarcasına öperken Bely, bacaklarını ve kollarını kullanarak onu daha yukarıya çekmeye çalışıyordu..Biraz daha..Biraz daha...Oldukça yavaş bir şekilde de olsa onun öpücüklerinin gittiği yeri kontrol edebilmek Bely'yi mutlu etmişti..Zaten Vincent'ında şu anda kendisine uymaktan başka yapacak birşeyi yoktu..

En nihayetinde Vincent, Bely'nin yönlendirmesine uymuştu...Bely,kollarını kullanarak *iş üzerinde çalışan* çocuğun kafasını kendisine daha çok bastırmıştı..Bir yandan da dudaklarını, güzel kokulu saçlarının arasında gezdiriyordu..

Birkaç saniye sonra Vincent'ın dudakları daha fazlasını istercesine hareket etmeye başladığında Bely, hafifçe inlemekten vazgeçmiş, kafasını oldukça geriye atmış ve artık nefes bile alamayacak hale gelerek kendini arzularının kurbanı haline getiren bu tanrısal kişinin kollarına bırakmıştı...

Yoksa öyle olmamış mıydı?

Anlık bir tepkiyle Belinda,bacaklarını Vincent'ın göğsüne dolamış ve tekrar kendisi üste çıkana kadar döndürmüştü...Ufak tefek olsa da Bely,kesinlikle güçlü biriydi..

En nihayetinde tekrar kendini üstte bulunca Bely,saçlarını hızlıca geriye fırlattı ve tekrar az önce ki oturur pozisyonuna geçti.. Şu anda kendini mükemmel hissediyordu..Tabi ki bunun üzerinde Vincent'ın şu anda kendisine kesinlikle isteyen gözlerle bakması ve göğsünün inanılmaz bir hızla inip kalkmasıda etkiliydi...O geni..Güçlü..Kaslı göğsü..

...

Belinda neler olduğunu anlayamadan saçlarını tek hareketle sağına doğru atmış ve koparırcasına Vincent'ın gömleğinin düğmelerini açmaya başlamıştı..Hatta birkaç tanesini koparmıştı bile! Şu anda aklından geçen tek şey onun o mükemmel göğsüne dokunmak ve buz kalıbına dönmüş bedenini o sıcak mahzende ısıtmaktı..

Öyle de oldu..Düğmelerin sağa sola saçılmasıyla birlikte Vincent'ın göğsü ortaya çıkmıştı..Tamda tahmin ettiği gibi buğday tenli, kaslı ve kesinlikle iştah açıcı bir manzaraydı karşısındaki..

Bely, tekrar bir kediymişçesine tırnağını dudaklarının arasına aldı..Fazla mı ileri gidiyordu ? Vücuduna söz geçiremiyordu ama belki beyni ona engel olabilirdi..Ama biraz düşününce..Hayır beynide onu istiyordu!

Ve kız,yavaşça buz kesmiş dudaklarını, çocuğun göğsüne değdirdi..Boydan boya...Öpmemiş ya da başka birşey yapmamıştı..Sadece bir rüzgarmışçasına hafifçe geçmişti..İkisininde bedenleri bu tuhaf hareketten sonra titremişti..Ama Bely anlayamıyordu..Şimdi ne olacaktı ? Ne yapmalıydı ? Sıra Vincent'tamıydı yoksa kendisindemiydi ?

Daha fazla düşünmedi..Vincent'ın iki yana düşmüş gömleğinin kenarlarını elleriyle sıktı ve yüzünü, bu güzel vücudun göğsüne dayadı..Saçları bir yorganmışçasına Vincent'ın göğsününün Bely'den geri kalan yerlerini örtüyordu...An sadece...Büyüleyiciydi..
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 1:10 pm

Dudakları tanrıçasının göbeği etrafında gezinirken, Belinda'nın ince kollarının kendisini yönlendirmeye çalışmasıyla kendisini tamamen ona uyum programlamasına itmişti Vincent. İşin açıkçası, Belinda'nın vücudundaki en güzel yerlerinden bilhassa uzak durmaya çalışmıştı tutkusundan zorlansa da -her erkeğin bodoslama dalacağı o 'tepelere' girerse Belinda'sının sinirlenmesinden korkmuştu belki de-... Ama görünen oydu ki, sevgilisi de içten içe onun kadar kaptırmıştı kendisini bu tutkuya. Vincent'a da uymak kaldı sadece; artık kızın küçük ama güçlü gövdesinde her yerini keşfe adamıştı kendisini.

Birkaç saniye sonra haşarı sevgilisi bacaklarıyla vücuduna dolanan sevgilisi bu sefer kendisini alt tarafa almayı başarmıştı. Vincent aşağıdan arzulu bir şekilde sevgilisini gözlerken; gövdesine oturmuş Belinda'nın yüzünden zafer ışıltıları saçılıyordu kendisine. Demek ki Belinda da kendisinin üstte olmasını sevmişti, tıpkı kendisi gibi...

Düğmelenmiş gömleğinin kopan birkaç düğmesinin yüzüne gelmesinden korkan Vincent gözlerini hafifçe kısmıştı çimen gözlerini. Göğsünün açığa çıkması ardından Belinda'nın gözlerinden anlayabiliyordu ki, Belinda gerçekten de onun vücudunu çok ama çok beğeniyordu. Tatmin edici bir duyguydu bu; en çok beğendiğin kişi tarafından beğenildiğini görmek...

Belinda yavru bir kedi gibi tırnağını dudaklarına koymuş düşünürken, Vincent da baygın bakışlardan kurtulup bir an için çok mu ileri gittiğini düşünmeden edemedi. Belinda'nın dudakları hafif ama tutkulu bir esintiyle gövdesini geçerken nefes alışverişinin derinleştiğini hissetmeye başlıyordu Vincent; o an yaşadığı duygu tarif edemeyeceği kadar çok ama çok güzeldi... Hayatının en keyifli anlarını yaşıyordu şu an sevgilisiyle; aynı zamanda en tutkulusunu.. Üstüne üstlük karşılaştıkları ilk günde...

Evet, ilk gün... Beynine doluşan bu iki kelime zihninde koca bir soru işareti bırakmadan edememişti: Sevgilisiyle daha ilk günden mi sonuna kadar ilerlemeyi planlıyordu? Vincent emindi ki her ikisinin de şimdi yaptıkları hakkında hiçbir tecrübesi yoktu... Ama birbirlerini bu kadar tutkulu istemeleri... Çok mu kolayca içgüdülerine bırakıyorlardı kendilerini?

Sevgilisi yüzünü kendi göğsüne gömdüğünde bir arzu titreyişi daha geçti bedeninden. Onu her şeyiyle beraber istiyordu, bedeni; ruhu... Herbir zerresine kadar. Sadece onun olmak istiyordu, tıpkı onun da sadece kendisine ait olması gibi... Ama...

Belki de biraz erkendi... Hatta biraz fazlaydı, çok çok erkendi. Yıllardır süren hasretlerini bir anda çıkarmak üzereydiler; sonuna kadar giderek. Belinda'nın ileride bundan pişman olacak olmasından ölümüne korkuyordu.

"Belinda?" dedi derin nefesler eşliğinde; konuşmak çok zor gelmişti nedense. Dudaklardan inlemelerin çıkması çok daha kolay olurdu oysa... "Sence... Fazla mı erkenden gidiyoruz?"

Aniden kalkan o kusursuz baş ve gözlerden çıkan sinirli bakışlar, kendisini dondurmaya yetmişti bile... O, Belinda'sının iyiliğini düşündüğü için sormuştu bu soruyu. Pişman olmaması için.

"Yanlış anlamazsın umarım, hayatımın en mükemmel saniyeleri şu an... Ama, senin bir kız olarak ileride bundan pişman olmandan çok korkuyorum sanırım. Bilirsin, hiçbir üzüntünün kaynağı olmak istemem aşkım..."
dedi arada derin nefesler alıp verdiği konuşmasında. "Seni şu an istediğim kadar hiçbir canlı isteyemez, o kadar güzelsin ki... Ağzımdan çıkan bu kelimeler için ne kadar zorlandığımı bilemezsin. Ama dedim ya, bu tanrıçanın pişmanlıklarından biri olmak... Muhtemelen beni ölümden beter etkileyecektir..."
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePerş. Ara. 24, 2009 7:23 pm

"Belinda? Sence... Fazla mı erkenden gidiyoruz?"
Belinda ateş saçan gözlerle kafasını kaldırdı ve Vincent'ta baktı. Ne demeliydi ? Ne yapmalıydı ? Şu anda sadece kızdığını hissedebiliyordu... Kendisi, Vincent'ı deliler gibi isterken o geriye mi adım atıyordu yani?

"Yanlış anlamazsın umarım, hayatımın en mükemmel saniyeleri şu an... Ama, senin bir kız olarak ileride bundan pişman olmandan çok korkuyorum sanırım. Bilirsin, hiçbir üzüntünün kaynağı olmak istemem aşkım...Seni şu an istediğim kadar hiçbir canlı isteyemez, o kadar güzelsin ki... Ağzımdan çıkan bu kelimeler için ne kadar zorlandığımı bilemezsin. Ama dedim ya, bu tanrıçanın pişmanlıklarından biri olmak... Muhtemelen beni ölümden beter etkileyecektir..''

Çocuğun kesik kesik nefesleri ve söylediği sözlerde ki samimiyetle karışık endişe Bely'yi anında yumuşatmıştı.. Neden bilmiyordu ama şu anda kendisini çok masum hissediyordu..Az önce tırnaklarını Vincent'ın üzerinde gezdirmek isteyen kendi değildi sanki..

Peki ne demeliydi ? Ne yapmalıydı ? Bir kez daha Vincent'ın arzudan neredeyse tamamen kapanmış gözlerine ve sönüp şişen göğsüne baktığında Bely derin bir nefes verdi...

Ne yapıyorlardı ? Daha karşılaşalı bir saat olmamıştı ama şimdiden birbirlerini soymuş ve moda kesinlikle girmişlerdi..Öte yandan..Kızın içinde anlayamadığı birşeyler, kesinlikle ne yaptığına emindi..

Usulca Vincent'ın üzerinden kalkıp yatağın kenarına oturdu kız..Bacakları yatağın dışındaydı ancak ani bir hareketle kendisini arkaya bıraktı..Önce saçları Vicnent'ın göğsünün üzerine yayılmış,sonra da kafasını nazikçe üzerine kondurmuştu..Deliler gibi atan kalbini duyabiliyordu..

'Demek aşık olduğum kişi beni istemiyor öyle mi?'

Kız,Vincent'ın itiraz etmesine fırsat vermeden kendisini yatakta yanlamasına çevirdi..Şimdi kollarını Vincent'ın göğsüne, başını da kollarının üzerine koymuş yandan sevgilisine bakıyordu...

'Burada kendi irademle bulunuyorum Vinny..'

Ve hemen sonrasında kalbinin üzerine ufak bir öpücük kondurdu..

'Aynı senin söylediğin gibi inanılmaz derecede güzel vakit geçiriyorum..'

Vincent'ın üzerinden emekleyerek duvara dayalı yatağın öteki tarafına geçmişti..

'Ve kesinlikle hiçbir pişmanlık duymuyorum..Ne de olsa bedenim tamamen sana ait..'

Şimdi kız,sırtını duvara yaslamıştı..Uzun saçları çıplak omzundan aşağıya dalgalar halinde göbeğine kadar düşüyor, dalgın bakışları doğruca hala yatmakta olan Vincent'a bakıyordu...Çenesini hafifçe yukarı kaldırarak konuştu;

'Ama belki de..Sen beni beğenmemişsindir ve yapamayacağını düşündüğünden böyle şeyler söylüyorsundur...'

Ve elleri yavaşça boynundan göğüslerine, oradan da bacağına doğru okşarcasına inmişti..İşin doğrusu kendi dokunuşuyla ürpermişti..Ah hepsi Vincent'ın suçuydu! Eli,az önce Vincent'ın kendi sardığı bandaja gelince orada kalmıştı kız..Bandajı usulca çekip çıkardı ve tuhaf zeytinyağı kokusuna rağmen onu dudaklarının arasına aldı... Yaranın tamamen iyileşmiş olduğunu biliyordu..Zaten asla çok uzun süre bir yara bedeninde barınamazdı..bu da Bely'nin özel yeteneği sayılırdı..Baygın bakışlarını bir müddet daha Vincent'ın bedeninde gezdirdikten sonra Bely, bezi ağzından düşürmeden konuştu;

'Galiba bunu halledebilirim..'

Ve bezi, göğüslerinin daha fazla ortaya çıkmasına aldırmadan kendi gözlerine bağlayıp sıkıca düğüm attı..Şimdi dudaklarını üzgün bir çocuk gibi bükmüştü..Zaten sesi de aynı öyle çıkıyordu..Tabi sevgilisi, kendisini baştan çıkartmak için oyun oynadığını nerden bilecekti ki?

En nihayetinde düğüm atmayı başardığında elleri usulca yanına düşmüştü..Şey..Gerçekten bişey göremiyordu ama Vincent'ın hemen yanından kendisine baktığını hissedebiliyordu;

'Belki bu,yardımcı olur ... Başka birinin yüzünü düşünebilirsin benim yerimde sevgilim..Ya da belki beni hiç görmemek için kendi gözlerini bağlamayı seçersin?'
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 3:30 pm

'Demek aşık olduğum kişi beni istemiyor öyle mi?'

Vincent'ın masum yüzü, bu cümleyi duyunca direk asılmıştı. Hayatta en çok istediği şey Belinda'ydı oysa...

'Burada kendi irademle bulunuyorum Vinny..'

Kendi göğsünün üzerinde uzanan bu güzel kediciğe olan bakışları; asık suratlılıktan minnettarlığa dönüşnüştü şimdi...

'Aynı senin söylediğin gibi inanılmaz derecede güzel vakit geçiriyorum..'

Kalbinin üzerine kondurulan öpücük, ruhunu ve bedenini titretirken; asık biçimde duran dudağı da gülümsemeden edememişti...

'Ve kesinlikle hiçbir pişmanlık duymuyorum..Ne de olsa bedenim tamamen sana ait..'

Duvara yaslanmış tanrıçasına sadece gülümseyerek bakmaya devam ediyordu.

'Ama belki de..Sen beni beğenmemişsindir ve yapamayacağını düşündüğünden böyle şeyler söylüyorsundur...'

Burada gözleri kısıldı ve dudağını sert bir hareketle sağa doğru büktü; iki durum da kesinlikle doğru değildi! Belinda gaza getirmek için sert oynuyordu anlaşılan...

Kızın kendisini okşayışını izlerken bilhassa onun ellerinin dokunduğu yerleri gözleriyle takip etmemeyi seçmişti; bunu yapmak çok 'zor' olmuştu ama o güzel gözleri izlediğini düşünerek bakışlarını sabitlemeyi başarmıştı.

Eli kızın kendi bandajına doğru gittiğinde kızın çözmeye çalışacağını anlayarak bakışlarını bandaja indirdi; yaranın durumu hala kötü olabilirken ne yapmaya çalışıyordu bu kız? Yine de kızmıştı, bu nedenle tek ses etmedi.

Bandajı açtığında artık yara izinin olmaması onu minik bir şaşkınlığa düşürmüştü... Ama sonradan hatırladı gerçeği. Belinda'nın yaraları zaten küçükken de hep çabucak iyileşirdi. Vincent'ın birkaç gün yerleşen morlukları Belinda'nın vücudunda 5 dakika bile kalmazdı. Bu nedenle şaşkınlığı yeniden ifadesizliğe dönüştü hemen.

Bandajı kendi ağzında olan Belinda 'Galiba bunu halledebilirim..' dediğinde; Vinny ona yaklaşıp dudaklarıyla onun dudaklarından bandajı almayı diledi; ama almayacaktı. Sonra kızın bandajı eline alıp hızlıca gözlerini bağlamasını izledi. O sırada açığa çıkan manzarayı pek takmamıştı kızın ne yaptığını düşünmekten...

'Belki bu,yardımcı olur ... Başka birinin yüzünü düşünebilirsin benim yerimde sevgilim..Ya da belki beni hiç görmemek için kendi gözlerini bağlamayı seçersin?'

Ama! Vincent karşısında o eflatun gözleri görmeyecekse yakınlaşmazdı ki zaten! Belinda onun duygularını hafife mi alıyordu? Onun için neredeyse bütün dünyayı dolaşmışken hala başkasını isteyebileceğini mi düşünüyordu yoksa?

Sinir katsayısı gözle görülür biçimde artmıştı, Belinda'ya göstermek istemeyeceği bir sinir ifadesi oluşmuştu yüzünde.

"İyi. Sen görmemeyi seçiyorsan, ben de bakmamayı seçiyorum. O gözleri görmeyeceksem hiç ileri gitmeyiz daha iyi."

Bunu dedikten sonra Belinda'nın onu görmemesini aldırmadan sırtını ona çevirerek yan yattı, düğmeleri açık gömleği hala en son Belinda'nın bıraktığı şekilde duruyordu. Sol dirseğini yatağa dayayarak kafasını elinin üstüne koydu; Belinda'nın bandajı açıp ona bakmasını diliyordu bir yandan da...

En son Vincent Lancelot tarafından C.tesi Ara. 26, 2009 4:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 3:51 pm

Bely,bir müddet bekledikten sonra parmağıyla bandajı alttan biraz açarak ortama göz gezdirdi..Bakışları gerçekten az önce ki *ateşli* kıza göre fazla masumdu...Nedenini anlayamadığı bir şekilde,birdenbire sakinleşmiş ve masumlaşmıştı sanki..Ama..Nasıl böyle ani değişiklikler geçirebiliyordu ki?

Bunu önemsemeden kendisine sırtını çevirmiş şekilde yatan sevgilisine baktı Belinda..O anda dudaklarını büzmüş,yanaklarını şişirmişti..Eski çocukluk yıllarına gitti bir an için aklı..Bely oyun oynamak istiyor, Vincent ona kızgın olduğu için kendisine sırtını dönüyordu..Bu ufak hatırlamadan sonra Bely, hafifçe kıkırdamaktan kendini alamadı..Gerçekten de pek değişmemişlerdi öyle değil mi?

Neyse ki Belinda, Vincent'ın gönlünü nasıl alacağını biliyordu...

'Demek görmek istediğin şey gözlerim Vincent..'
dedikten sonra Vincent'ın sırtına yaslanarak yanına yatmış,kollarını arkadan onun beline dolamıştı...Gömleğinin hala üzerinde olması sinir bozucuydu ama Bely önemsemeden yüzünü sırtına yasladı;

'Ama bu şekildeyken gözlerimi göremezsin ki...'

Küçük bir kızmışçasına mırıldanarak cilveli bir şekilde konuşuyordu Bely..Ama bedeni,hiçte küçük bir kıza yakışmayacak şekilde kendini Vincent'ta bastırıyordu...Özellikle göğüslerinin şu anda büyük bir baskı uyguladığına emindi..

'Özür dilerim..Şapşal gibi davrandım...Aslında..Iıı..Şey...Imm.. Şey diycektim.. Eğer seninle olacaksa asla pişman olmayacağım..Çünkü vücuduma dokunan ilk kişi sensin ve senden başka kimse böyle birşey yapamaz..'

Bir yandan da vücudunu daha da vurgulamak istercesine baskı yapmaya devam ediyordu...Ama içindeki bütün o zevk duyguları gitmişti şimdi..Sadece Vincent'ın yüzünü kendisine dönmesini istiyordu..Küs kalmak iğrenç bir şeydi! Ama bandajı hala çıkartmamıştı...

'Ve eğer gözümde ki bu bandajı da sen çıkartmazsan çıkartmayı reddediyorum !' diye ekledi konuşmasının sonuna hışımla..Ama anında yumuşamış ve utangaç bir ses tonuna bürünmüştü;

'Çünkü eğer bandajı Vinny-kun çıkarırsa ilk göreceğim şey Vinny'nin güzel yeşil gözleri olur ve çok mutlu olurum..Çünkü Vinny'nin gözlerini çok seviyorum..'

Konuşmanın sonuna doğru sesi gittikçe daha da fısıltıya dönüşüyordu;

'Ve saçlarınıda seviyorum..Kokusunu da seviyorum.. Beni sürekli korumasını da... Benim olmasını da ... '
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 4:27 pm

'Çünkü eğer bandajı Vinny-kun çıkarırsa ilk göreceğim şey Vinny'nin güzel yeşil gözleri olur ve çok mutlu olurum..Çünkü Vinny'nin gözlerini çok seviyorum..'

'Ve saçlarınıda seviyorum..Kokusunu da seviyorum.. Beni sürekli korumasını da... Benim olmasını da ... '

Belinda'nın son sözleri karşısında Vincent'ın küskünlüğü de anca bu kadar kısa sürebilirdi zaten. En kısa küslük rekoru olmalıydı; 10 ya da 15 saniye mi sürmüştü? Belinda'nın ağzından çıkan her bir kelime ruhunu eritmeyi başarırken, o minik bedenin kaslı sırtına baskısı da aynı zamanda vücudunu eritiyordu sanki. Daha yüzünü Belinda'ya dönmemişti, ama yüzü hayatının en mutlu anını yaşayan birinin gülümsemesine bürünmüştü bile. Bu kız gönül almayı çok ama çok beceriyordu... Onun iyi yapamadığı tek bir şey bile yoktu ki...

Derin bir nefes vererek dirseğini başının altından aldı ve Belinda'nın onu sımsıkı saran kolları arasında olduğu yerde dönmeye başladı. İncecik kollar, kendisine doğru dönüldüğünü anlayınca onun dönmesine izin verecek şekilde gevşemişti bile. Ama hala sevgilisini sarmaya devam ediyordu. Ve Vincent bu kolların onu ömür boyu bırakmamasını istiyordu.

Tek kelime bile etmeden kollarıyla Belinda'nın başını sardı, başını kendi omzuna yaslarken büyük elleri becerikli bir şekilde bandajı çözmeye başlamıştı bile. Bir yandan da Belinda'nın uzun ciklet pembesi saçlarının eşsiz aromasını içine çekmeye devam ediyordu, sonsuza kadar bu kokunun burnunda kalmasını dileyerek. Bandajı açmayı bıraktığında, başın üzerindeki baskısını da azalttı, böylece prensesi başını kaldırdığında onun yeşil gözlerini görebilecekti. Aynı zamanda kendisi de o eflatun denizin ortasında kaybolabilecekti...

Yüzü bir iki dakika önce bu eşsizliğe hiç de küs değilmiş gibi sıcak bir ifadeye bürünmüştü şimdi. Vincent'ın yüzü o saniye her güzel duyguyu aynı anda barındırıyordu; aşk, hayranlık, tutku, minnettarlık, şevkat, bağlılık... Sevdiğin kişi tarafından sevildiğini bilmek... İnsanın hayatı boyunca yaşayacağı en güzel duygu olsa gerekti.

Ellerini Belinda'sının beline yöneltti, sımsıkı kendisine doğru çekerek başını onun omzuna yerleştirdi. Diğer eliyse bu güzelliğin saçları arasına karışmıştı. Her ikisi de yarı çıplak denecek halde bu şekilde sarılırken, Vincent sevgilisiyse geçirdiği zamanlar arttıkça mutluluğunun da kat be kat arttığını düşünüyordu bir yandan.

Belinda onunla olmaktan pişman olmayacağını, ona ait olduğunu söylemişti sadece. Tıpkı kendisinin de Belinda'ya ait olması gibi. Aralarındaki tutku hala devam ediyordu, ama bu sefer daha ağır ağır geziniyordu sanki kanlarında. Her şeyi yavaş yavaş; doya doya keşfetmek isterler gibi bir halleri vardı. Artık Vincent'ın hiçbir tereddütü ya da şüphesi kalmamıştı: Belinda'nın vücudu da, ruhu da kendisinindi. Tıpkı kendi vücudunun da, ruhunun da Belinda'ya ait olması gibi.

Hafif yana dönerek üste çıktı hemen, uzun ciklet saçların yatakta kusursuzca yayılışını izledi sadece. "Gerçekten de başka birini düşünebileceğimi düşündün mü gözlerini bağladığında?" diye aniden aklında ışıldayan soruyu dudaklarına savurdu hemen. Bazen ani hareketleri olurdu Vincent'ın, düşünmeden konuştuğu zamanlardan birindeydi gene. Gözlerinin dolacağını hissediyordu, ama Vincent ağlamamaya kararlıydı şimdi...
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 5:39 pm

Sevgilisinin kolları arasında kıpırdanmaya başlayıp bedenini kendisine doğru çevirmesi karşısında Bely, dudaklarına oldukça hoş bir gülümseme yerleştirmişti..Bu kendinden emin gülümseme sadece tek bir şey söylüyordu;

'Ben kazandım ! Yine..'

Vincent, kafasını omzuna yaslamış ve bandajdaki düğümü çözmeye başlamıştı..Bely hala ona sıkı sıkı sarılıyordu ve sevgilisinin kokusunu derin derin içine çekiyordu...En nihayetinde bandaj açıldığında, kız hafifçe kafasını kaldırdı ve bakışlarını Vinny'ye kitledi..

Oldukça masum bir şekilde bakıyordu şimdi ve dudaklarında ki gülümseme, yerini daha utangaç bir edaya bırakmıştı... Vincent'ın bakışları sadece o kadar anlam yüklüydü ki..En nihayetinde birbirlerine bir müddet boyunca sarılı kalmaları, barıştıklarının resmi olarak açıklamasıydı.

Bely, kendisini tekrar yatağın üzerinde ve Vincent'tıda tam üzerinde bulunca ister istemez heyecanlandığını hissetmişti..Belki ufak bir korku vardı ama en çokta heyecan vardı..Şimdi Vincent tekrar kendisini okşayacak, öpücükler konduracak, iyice moda girdiğinde de...

"Gerçekten de başka birini düşünebileceğimi düşündün mü gözlerini bağladığında?"

'.....'

Bely, şimdi tam anlamıyla *mal mal* bakan bakışlarını Vincent'a dikmişti..Neydi bu şimdi ? Az önce kapanmamışmıydı o konu?

Kız, derin bir nefes verdi ve Vincent'ı göğsünden iterek yatakta doğruldu..Bir an için üşüdüğünü hissetmişti.. Vincent, düğmeleri açık gömleğiyle oldukça ateşli gözüküyordu ama Bely donmak üzereydi.. Kız hızlıca Vincent'ın arkasına geçti ve kollarını bir kez daha göğsüne doğru doladı..Ancak bu seferki masum bir dolama değildi..Elleri gömleğin içine giriyor, göğsünü okşuyor, tırmıklıyordu..Bir yandan da yüzünü,güçlü boynuna gömmüş , yavaş yavaş ve oldukça ateşli bir şekilde öpüyor ve kulağına doğru konuşuyordu;

'Elbette ki hayır..Ben sadece biraz oyun oynamak istiyordum..Ama anlaşılan oldukça gereksiz bir şeydi..Tekrar üzgünüm..'

Elleri,en nihayetinde omuzlarına kadar yükselmiş ve çocuğun geniş omuzlarından gömleğini bir çırpıda çekivermişti...Yavaşça arkaya düşen gömlekle birlikte Vincent'ın yapılı göğsü tamamen ortaya çıkmıştı..Bely gerçekten çıldırmak üzereydi ! Böyle tanrısal bir vücutla ödüllendirilmek..Nefesini hızlıca çıplak kalan sırtında gezdirdikten sonra Bely, yataktan muzip bir çocukmuşçasına kalktı..Suratında da oldukça masumane bir gülümseme yerleştirmişti..

Hızlı adımlarla yatağın, Vincent'ın görüş alanına giren kısmına yürüdü..Bir yandan da Vincent'ın üzerinden çıkarttığı gömleği kendi üzerine geçirmişti..Gömlek oldukça büyük gelmişti ve dizlerinin bir karış üzerine kadar geliyordu..Ama Bely bunu ve büyük gelen kolları umursamadan parmağını tekrar dudaklarına götürdü..Bakışları tekrar baygınlaşmıştı...Tuhaf bir şekilde inanılmaz derecede çekici olduğunu hissediyordu şu haldeyken..

Gömleğinin göğüs dekoltesi bırakmak şartıyla tüm düğmelerini iliklemişti şimdi..Eteği, oldukça potluk yapıyordu bu nedenle hızlıca onunda fermuarını açtı ve aşağıya düşmesine izin verdi..Şey zaten okul eteği ile gömlek aynı hizadaydı şu anda..Bi anlam kesinlikle ifade etmiyordu..

En nihayetinde de yaramazlık yapmak istediğini çok belli edermişçesine Vincent'ın az önce yere attığı kravatı tekrar alıp boynuna bağladı...Hala bir melek gibi bakıyordu etrafa ancak kesinlikle bir melek olmadığını bağırıyordu gömlekten fışkıran göğüsleri..

En nihayetinde tekrar yatağın üzerine çıktı ve emekleyerek Vincent'ın dibine kadar girdi..Ellerini omuzlarına koyup destek alarak , dizlerinin üzerinde yükseldi ve Vincent'ın yanağını boydan boya yaladı...Tıpkı bir kedi gibi..

Bely'de kesinlikle kedi fantazisi vardı..Bundan sonra da ufak çaplı bir;

'Miyawww' mırıldanışı patlattı...Hemen ardından da Vincent'ı tüm gücüyle iterek az önce kendisinin yaslanmış olduğu duvara yapıştırdı...Kendisi de hiçbirşey olmamış gibi bacaklarının arasına oturuvermişti..Bir yandan da boynunda ki kravatı çözmüş, uçlarını bırakmadan Vincent'ın boynuna geçirmiş ve onu kendisine doğru çekerek dudaklarına yapışmıştı...Az önce ki performansına uyumlu olarak önce dilini dudaklarının üzerinde gezdirmiş, sonra da onu iyice kendisine yapıştırarak bütün varlığıyla öpmeye başlamıştı..Kesinlikle ortamdan kıvılcımlar çıkıyordu ve Bely,Vincent'ın heyecanlandığını hissedebiliyordu şu anda...
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 5:28 pm

Daha da artan düzensiz nefeslerinin ardından vücuduna termometre değdirilse anında patlayacağını tahmin ediyordu sadece. Belinda'nın bu kadar tutkulu bir aşık olabileceği aklına gelmemişti; kesinlikle bir erkeğin ne istediğini bilen bir kızdı... Ama ilginç bir şekilde birbirlerine olan uyumlarından kaynaklanıyordu bu belki de. İkisi de ilk deneyimlerinde daha önce hiç yaşamadıkları duyguları beraber tatmışlardı.

Dudakları Belinda'nın ahengine kapılmışken elleri bir kez daha sevdiği kızın üzerindeki gömleği çözmeye girişmişti. Bu sefer kendi gömleği olduğu için çözmek çok daha kolay olmuştu; çünkü daha beş dakika önce düğmelerinden yarısını Belinda koparmıştı. Gömleği bu narin ama sıkı bedenin üzerinden çıkartırken de ellerinin özgürce bu kusursuz vücudun kıvrımlarında gezmesine izin vermişti. En sonunda ellerinin ince belin üzerinde kalmasına izin vererek kızın üstüne doğru gitti ve onu yatağa uzandırmış oldu. Dudaklarını o pürüzsüz dudaklardan ayırıp suratını o güzel boyna gömdü, bir yandansa elleriyle Belinda'nın sırtını kaldırmış arkadaki kopçayı açmaya çalışıyordu. Bir iki saniye sonra başarmıştı; hayatında ilk defa bir kopça açmıştı ama neyse ki Belinda'nın çamaşırı da kızın kendisi kadar ileriye gitmekte oldukça istekli görünüyordu...

Az önce balkonların 'temelini' de kızın kollarından geçirerek çıkarmış ve umursamadan uzağa doğru fırlatmıştı. Özgür kalan balkonların ardındansa Vincent'ın dili kızın her yerinde gezinmeye başlamıştı artık. O dilin tepeler üzerinde gezinmekten en az Vincent kadar keyif aldığı söylenebilirdi...

Vücudunun herbir hücresinin alev aldığı şu saniyelerde hem bedeninin, hem de ruhunun aldığı zevk paha biçilemezdi. Birbirlerini delicesine sevdikleri her hallerinden belli olan bu aşıkların yaşadığı herbir saniye Vincent için artık hayatının en mükemmel saniyelerinden biri olarak zihninde kalacaktı. Belinda'nın elleri kendisinin pantalonunu çıkarmaya çalışırken kendisi hala keşfedilmemiş yer kalmış gibi keşiflere devam ediyordu yine...

[Ertesi gün olsun artık yeter benden bu kadar! Very Happy]
Belinda Kuran
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Belinda Kuran

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 7:35 pm

Belinda, Vincent'ın öpücüğüyle gittikçe daha da ısınırken birdenbire yatağa geri yatırılması ve Vincent'ın kolaylıkla sütyenini çıkartmasıyla birlikte daha önce hiç irkilmediği kadar irkilmiş ve nedenini anlayamadığı bir şekilde kendini saklama gereği hissetmişti.. Şu anda gerçekten çok utanıyordu ancak Vincent'ın dilinin göğüslerinin her yerinde gezinmeye başlamasıyla vücudundan geçen akım, yerini tekrar inlemelere bırakmıştı..

'Vincent ! Gı-gıdıklanıyorum ! Ahh !'

Ama ne yaptığını anlayamadan elleri,Vincent'ın pantolunun üzerinde gezinmeye başlamıştı bile..Bu gibi durumlarda insan kendini otomatiğe mi bağlıyordu acaba ? En nihayetinde elleri, fermuara gittiğinde orada hissettiği şey karşında ufak bir çığlık koparacaktı ki, vücudunun kaskatı kesilmesine neden olan başka birşey oldu...

Korkunç bir gökgürültüsü..

Gözleri kocaman açılan Belinda, çığlık atarak Vincent'ı üzerinden kaldırdı ve kulaklarını tıkadı...Açıkta olan göğüslerini umursamıyordu...Şu anda sadece Gözlerini ve kulaklarını sımsıkı kapatmış, duymamazlıktan gelmeye çalışıyordu ancak gözlerini hafifçe açmasıyla birlikte tekrardan gürleyen gök, ani bir atakla yatakta otumakta olan Vincent'ın göğsüne sıkıca sarılmasına neden olmuştu...

Kız, deliler gibi titriyordu..Bir yandan da gözlerinden yaşların boşalmakta olduğunu hissedebiliyordu ve tekrar gelen gürültüyle birlikte iyice kendini Vincent'ın güvenli göğsüne gömmüştü..Aklından şu anda hiçbirşey geçiremiyordu..Sadece korkuyordu..

'Ö-Özür dilerim Vincent..Ben..Ben..'

Ve gökgürültüsü...
Vincent Lancelot
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Vincent Lancelot

Öğrenci Sayfası

MesajKonu: Geri: Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~   Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~ Icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 8:11 pm

Gecenin karanlığında yankılanan gökgürültüsü, sertçe itilmesine ve duymak istemediği bir çığlığa ev sahipliği yapmıştı şimdi...

O anın heyecanıyla gökgürültüsünü duymamıştı Vincent. Birdenbire geriye atılmış olmanın şaşkınlığını yaşayıp geri çekilmişti birden. Ama Belinda'nın korku dolu suratını gördüğünde, onu bu kadar çok korkutabilen tek şeyin ne olduğu zihnine birden çakıvermişti bile...

Gök gürültüsü... Vincent pencereye başını çevirdiğinde yağan yağmuru gördüğünde şok içindeki yüzü yerini anlayış ve şevkate bırakmıştı. Bunca yıl prensesi hala değişmemişti değil mi?

Kendisini ittikten sonra göğsüne sarılan Belinda'yı kollarıyla korumak istercesine sardı, ama bu görüntü artık arzuyu yüreğinden ve bedeninden uzaklaştırmış, yerine korumacılık ve şevkat koymuştu usulca.

Kızın tir tir titremesi sırasında duyulan bir gök gürültüsü daha kızın kendisine daha çok yapışmasına ve onun sesli ağlamasını artırmasına sebep olmuştu... "Şşştt, buradayım Belinda. Tıpkı eski zamanlardaki gibi..." dedi usulca ve o şeker rengi saçları usulca öperek yatağın başucuna doğru yönelmeye başlamıştı. Bir yandan da Belinda'sını bırakmamıştı tabiii...

Oldukça dağılmış yorganı hızlıca açtı, eskiden olduğu gibi aynı yorganın altına gireceklerdi yine. "Gel bakalım..." dedi usulca ve Belinda'nın kendisine izin vermesiyle onu bir güzel yorganın altına aldı. Yanına da kendisi gelmişti, eski günlerdeki gibi...

Daha önce hiç yaşamadıkları bir deneyimin ortasında bile yeniden çocukluklarına dönmeleri ne güzeldi. Vincent onu bir saniye bile bırakmayacaktı artık...

Bely & Sona'nın Harikalar Diyarı ~
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki