Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SELAM MİLLETTTT

3 posters
YazarMesaj
Kuran Yuuki

Kuran Yuuki

Nereden : Kuran Malikanesinden
İş/Hobiler : bi dakka..XD
Lakap : Vampire Fan

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Safkan Vampir
Güç/Silah: Artemis
Karakter Adı: Yuuki

SELAM  MİLLETTTT Empty
MesajKonu: SELAM MİLLETTTT   SELAM  MİLLETTTT Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 10:15 pm

Selam arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum ve çok güzel bir siteymiş baıldım SELAM  MİLLETTTT Icon_razz tam bir v.k fanıyımdır ve en sevdiğim karakter de yuuki.adım ise ilayda burda çok eğleneceğime eminim hepinizle tanışmak istiyorum ve bir sorum olacak buraya fanfictionlar da konabiliyor değil mi?eğer cevabınız evetse benim bir tane var ve sizinle paylaşmaktan çok mutlu olurum hadi gelin de tyanışalım SELAM  MİLLETTTT Icon_biggrin
Sona
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Sona

Nereden : zamanın kaybolduğu diyarın zaman sarayından...
Lakap : sona,soba,soma,sana vs. :D(ama genelde sona ve soba :D)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan-Avcı
Güç/Silah: Cisimlerin Boyutlarını Değiştirebilme/kolye olarak kullandığı Ölüm Baltası(ve bileklik,küpe olarak kullandığı ya da çantasında sakladığı yüzlerce bıçak,kılıç,balta vs)
Karakter Adı: Sona

SELAM  MİLLETTTT Empty
MesajKonu: Geri: SELAM MİLLETTTT   SELAM  MİLLETTTT Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 10:29 pm

hoşgeldin Smile Smile Smile konulabiliyor benimde bildiğim kadarıyla xD bölümü var zaten sitede xD neyse ii eğlenceler sana Smile
Sorcha Kuran
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Sorcha Kuran

Nereden : çıktı bu?
İş/Hobiler : sen ;)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Level A/SAFKAN
Güç/Silah: safkan güçleri ve aileden kalan birkaç bişey :D
Karakter Adı: Sorcha KURAN

SELAM  MİLLETTTT Empty
MesajKonu: Geri: SELAM MİLLETTTT   SELAM  MİLLETTTT Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 2:50 pm

haha Very Happy yuuki ha? enteresan bir seçim ben direkt olarak zero ve kaname ile ilgileniyorum dolayısıyla yuuki'ye kılım neyse ilayda hoş geldin
Kuran Yuuki

Kuran Yuuki

Öğrenci Sayfası

SELAM  MİLLETTTT Empty
MesajKonu: Geri: SELAM MİLLETTTT   SELAM  MİLLETTTT Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 3:34 pm

hoşbulduk arkadaşlar aranızda yuukiyi sevmeyenler de varmış şimdi öğrendim^^'fanfictionlar konabiliyorsa süper olur hemen koymaya başlıyorum umarım beğenirsiniz hepinizle tanıştığıma çok sevindim SELAM  MİLLETTTT Icon_biggrin
Sorcha Kuran
Gece Sınıfı Öğrencisi
Gece Sınıfı Öğrencisi
Sorcha Kuran

Nereden : çıktı bu?
İş/Hobiler : sen ;)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: Level A/SAFKAN
Güç/Silah: safkan güçleri ve aileden kalan birkaç bişey :D
Karakter Adı: Sorcha KURAN

SELAM  MİLLETTTT Empty
MesajKonu: Geri: SELAM MİLLETTTT   SELAM  MİLLETTTT Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 3:38 pm

:'( ağlamak istiyorum yuukiyi sevmeyen bir ben değilim ama şu fanficini merak ettim nan neyse umarım bir ara okuruz Very Happy
Anti Yuuki SELAM  MİLLETTTT Icon_twisted
Kuran Yuuki

Kuran Yuuki

Öğrenci Sayfası

SELAM  MİLLETTTT Empty
MesajKonu: Geri: SELAM MİLLETTTT   SELAM  MİLLETTTT Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 3:45 pm

yuukiyi severim ama yuukiyi sevmeyenleri sevmem diye bir kural yok bende SELAM  MİLLETTTT Icon_biggrin ve fanficimin ilk bölümünü bugün ekleyeceğim

SELAM MİLLETTTT
1 sayfadaki 1 sayfası