Cross Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl 2010.Akademide teknoloji hakim ve birçok E sınıfına benzer insanlar ortalıkta beliriyor.Onların nereden geldiğini bulmalıyız!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Garip Olayların Başlangıcı

YazarMesaj
Liechten Stein
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Gündüz Sınıfı Öğrencisi
Liechten Stein

Nereden : Deutschland
İş/Hobiler : Jäger
Lakap : Stein,Lie,Lieche(genellikle Liechten'in söylenişi zor olduğu için herkes Lieche der)

Öğrenci Sayfası
Irk/Statü: İnsan/Avcı
Güç/Silah: Vücudundan demirden kollar çıkarabilmek.Onlara kılıç şekli verebilir ancak bu gücün eksisi silah vücudundan çıktığı için derisindeki hasarlardır.
Karakter Adı: Liechten Stein

Garip Olayların Başlangıcı Empty
MesajKonu: Garip Olayların Başlangıcı   Garip Olayların Başlangıcı Icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 7:51 pm

Liechten...Garip ve gizemli bir isim.Varolan bir ülkeden alıntı...Soyadım bile ne kadar garip...Şu an bunları düşünemeyecek kadar meşgülüm...

Yavaşça yürüyordum okulun ormanlık alanında.Yeni yağmur yağmış ve yaprakların üstü hafif nemliydi.Ben bastığım her yerde bunu hissedebiliyorum.Ayağımda ayakkabı olsa bile bu hissedilmeyecek gibi değil...Bu yoğun toprak kokusu,tenimi nemlendiren bu ıslaklık farkedilmeyecek gibi değil.Hem toprakta ıslandığı için çamurlaşmış...Ancak keskin bir koku alıyorum...Sanki...Metaliksi ama güzel...Lezzetli...Ve bir yandanda aşırı tiksindirici.Kokuya doğru gitmeye başlamıştım.Koku beni yavaşça kendine çekiyordu.Biraz ilerlediğimde karşıma bir göl çıktı.Yavaşta olsa benim gözümün göremediği bir yere doğru akmaya devam ediyordu.Kim bilir ne kadar uzaktan geliyor ve nerede son buluyordu.Ancak suyun soğuk olduğu belliydi.Gölün karşısından geliyordu bu koku.Nasıl karşıya geçeceğimi düşünüyordum.Gölün tam yanına gelerek arkamı döndüm ve bir ters takla attım.Bacaklarım uzun olduğu ve bedensel olarak özel bir eğitim aldığım için yeteri kadar yükselebilmiş ve gölün karşısına geçebilmiştim.Koku buradan itibaren çok yoğun gelmeye başlamıştı.Kokuya doğru ilerliyor ve sanki bir daha duyamayacakmışçasına onu koklamaya devam ediyordum.Aslında bu benim insan veya vampir olduğumu belirleyen şey gibiydi.

Biraz ileride koku o kadar artmıştı ki gözlerimi hafifçe kapadım.Açtığımda ise karşımda sanki parçalanmış bir hayvan duruyor gibiydi.Eğilerek elimi kana değdirdim ve hafifçe tattım."Kesinlikle insan kanı olmalı" dedim kısık bir sesle.Ancak garip birşey vardı.Özellikle adamda...Ten rengi...Dişleri...Ve göz rengi...Bildiğimiz vampirden hiçbir ama hiçbir farkı yoktu.Ve parçalanış tarzı...Sanki birisi onu benden önce durdurmuş gibi...Ancak daha çok bir hayvan parçalamışı anımsatıyor.Vampirin bile parçaladığını düşünmüyorum.Gözleri korkutucu derecede arkaya dönmüş.Bunu iyiki bir insan görmemiş yoksa amma yaygara çıkardı...Ve kanının tadında ufak bir farklılık var...Çok garip...Gerçekten.Bunu bildirmeliyim.Sadece aklımda bu var.Bunu yoketmek fazla zamanımı almaz.

Kısa bir süre sonra ayağa kalkarak vücudumdan çoğunlukla bacağımda olmak üzere 50 ye yakın kol çıkartıyorum.Bu çok acıtacak...Hepsi birer kılıcı anımsatıyor.Adamı su tanesi kadar küçük parçalara çevirerek toprağa karışmasını sağladım.Onu yakamayacağıma göre bu en iyisi olurdu.Biraz canice ancak bunu yapmalıydım.Hele ki buraya bir insan gelseydi...Hızlıca koşarak akademiye geri dönüyordum.Kısa bir süre sonra avcılara telefon edeceğim.İnsanımsı vampirler...Burada neler dönüyor?Bu olağanmı?Aslında bunu en iyi benim bilmem lazım.Kesinlikle olağan...Ancak ya bunlardan daha fazla varsa?Bilemiyorum...Sadece görevimi yapmalıyım.Akademi biraz ilerde.Yeni evime geri dönüyorum.

Out:Bitti.

Garip Olayların Başlangıcı
1 sayfadaki 1 sayfası